reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dobranoc dziewuszki

ja jutro wstaję o 6 rano z moim mężulkiem bo na te badania idę
oby mi nie kazali siedzieć w przychodni 2 godziny i puścili do domu.....
 
reklama
nie nakrecaj sie filmy sa najgorsze!!! wiem ze to tylko gadanie, ale sprobuj zaufac. jak moj jest na szkoleniach zawsze prosze zeby wieczorem i przed zasnieciem napisal sms. poki co wywiazuje sie z tego, aczkolwiek wiem jak jest na szkoleniach bankowcow- imprezy, popijawa itd..

Ja mam z mężem też taką umowę :tak:;-) Ale to ja częściej wyjeżdżam na szkolenia i narady niż on :-p
A z tymi bankowcami to aż tak nie przesadzaj :no: Nie jest aż tak źle :no:;-):-D No chyba, że to zależy od tego w jakim banku się pracuje :-D:-D:-D
 
Ja mam z mężem też taką umowę :tak:;-) Ale to ja częściej wyjeżdżam na szkolenia i narady niż on :-p
A z tymi bankowcami to aż tak nie przesadzaj :no: Nie jest aż tak źle :no:;-):-D No chyba, że to zależy od tego w jakim banku się pracuje :-D:-D:-D
no u mojego to sie dzieje;) a to juz 2gi bank w ktorym pracuje. bylo kilka akcji, ale niestety to kwestie charakterow znajomych.
 
No w sumie Tysia masz racje:-) bo to sobie prezent na dzien matki zrobiłysmy, a ja tez swojej mamie powiedziałam w dzień matki, hehe a ona to juz z chwilą, babcia się stała hehe:-)

Jakoś się dziś nieciekawie czuje :-/ przespałam się po z 2h czuję sie lepiej :-)
Synuś mnie kopie przez 24h na dobę, czasem mam dość :p


Sic1982 - Odnośnie kredytów to kazda z nas opisywala swoją sytuacje więc nie wiem co tu zafałszowane było... ? a jesli niektóre z was pracują w bankach to fajnie z tym, ze to nie znaczy,że my nie piszemy prawdy, a wy wiecie wszystko najlepiej:/
 
Ostatnia edycja:
no u mojego to sie dzieje;) a to juz 2gi bank w ktorym pracuje. bylo kilka akcji, ale niestety to kwestie charakterow znajomych.

A to masz rację :tak: Niektóre osoby jak się spuszczą ze smyczy małżonki/małżonka (bo to dotyczy zarówno panów jak i pań :tak:) to potrafią nieźle dać czadu :szok: Czasem to aż włosy dęba stają :eek:
 
A to masz rację :tak: Niektóre osoby jak się spuszczą ze smyczy małżonki/małżonka (bo to dotyczy zarówno panów jak i pań :tak:) to potrafią nieźle dać czadu :szok: Czasem to aż włosy dęba stają :eek:
no niestety.. moj jest ze mna na tyle szczery, ze czasem cos wspomni jak bylo.. np. ze kolezanki siadaja mu na kolana i on czasem nie wie jak sie zachowac (co kurcze nie wie? juz ja bym wiedziala jak sie zachowac) no ale ogolnie to mega popijawa! gorzej z wyjazdami integracyjnymi, na szczescie troche ukrócilam mu juz. a teraz dzidzia w drodze wiec wie ze nie moze sobie pozwolic za bardzo w pierwszych miesiacach na imprezy!

ja sie juz zegnam, klade sie do lozia.. czekam namezusia i idziemu spatku;)
 
Ostatnia edycja:
Ja się dowiedziałam o ciąży w dzień w który oblałam egzamin na prawko i zamiast płakać z powodu prawka to ryczałam, że sobie ze mnie jaja robią i mi fałszywe testy sprzedawają :-D
 
reklama
Hej babeczki
zajrzałam do Was jeszcze tą późną wieczorową porą.

Wizyta u gin. przeszła spokojnie, wszystko jest ok., wszystko się tam na dole trzyma jak trzeba, Antonio też trzyma się jak należy. :-D Lekarz pozwolił mi pić słabą kawkę na to niskie ciśnienie. Co mnie zaskoczyło najbardziej to schudłam jeden kg. :szok::szok: Wiem, że to niewiele więc jakoś specjalnie się tym nie przejmuję. W pozostałym miesiącu przytyłam 3kg, teraz można uznać że nic ale i stresów było dużo i te problemy z żołądkiem.

Wlaśnie wróciłam, załatwiłam w urzędzie sprawy no i poszłam do kosmetyczki....wyglądam ślicznie:)
skrominisia :-D:-D:-D żartuję. Ja mam ciemną oprawę oczu więc henny nie potrzebuję, za to chętnie zagęściłabym swoje rzęsy i wydłużyła. :-D:-D:-D:-D
 
Do góry