reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
A mój drugi bobas mnie nie lubi. Wczoraj miałam USG i odwrócił się pleckami i za nic w świecie nie chciał/a pokazać co kryje między nóżkami.
W piątek moja ginka po zamknięciu gabinetu przyjmie mnie po znajomości i jeszcze raz spróbujemy podpatrzeć co tam się chowa ;-)
Wczoraj powiedziała mi tylko, że gdyby miała mówić na chwilę obecną powiedziałaby, że dziewczynka, ale to tak na 25%, bo bardzo malutko było widać i nie mam się nastawiać.
 
A ja pytałam tylko doktorka czy widać płeć ale nie chciałam poznać. Przy usg 20 tyg nie było widać nic oprócz tyłka, ale przy późniejszych podobno tak. Przy drugim dziecku też (chyba) nie będę sprawdzać, bo to strasznie fajna sprawa dowiedzieć się przy porodzie!Chociaż i tak na 70% przypuszczałam że będzie chłopczyk:-)
 
Black a to wstydzioszek/ka, pamiętam Blanka też długo nam nie chciała się pokazać. Fajnie że ginka poszła na taki układ, przynajmniej długo nie będziesz czekać.

Kluliczku życzę szybkiej i w miarę bezstresowej przeprowadzki :)

a moje starsze dziecię we wtorek śmiga do przedszkola i już mam stresa.
 
reklama
Black no to trzeba uzbroić sie w cierpliwość....niektórzy chłopcy też ładnie w różowym wyglądaja :-D :-D
Myśmy poznali płeć baaaaaaardzo wcześnie bo chyba jakoś w 13-14 tygodniu już...

Edit: Tak mi sie właśnie przypomniało że my dziś mamy 3 rocznice ślubu :-D Młody szaleje po mieszkaniu...ja zapierdzielam z praniem w dresach a mąż spi bo ma nocki :-D :-D :-D Sielanka jak sie patrzy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry