reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

to ja bym tej kobiecei pare slow powiedziala. tak samo jak powiedzilam mojemu dlaczego nie powiiedzial mi o sks jak bylam w ciazy. na spokojnie mi wytlumaczyl i teraz jestem za to mu wdzieczna.
a wlasnie taka sobie znalaz zabawe, ze wszedl do krolika klatki
 
reklama
Kalinka profesor stosuje plastry Emla przy nacięciu sciegna czy robi narkoze ?

Hmm dlatego ja ciesze sie, ze nie wiedziałam o wadzie w czasie ciazy. na badania sama sie zapisywałam chociaz moj lekarz ktory mnie prowadził powiedział ze"chyba masz za duzo pieniedzy" :) Natomiast o wszystkich badaniach wyczytałam w ksiazce o ciazy i dlatego na wszystko sie zapisywałam. Moja Ania ma tez tylko wade stopki prawej a poza tym jest równiez zdrowiutka :)
Marfta a moze lepiej zmien lekarza do ktorego chodzisz na te usg bo to faktycznie jakis dziwak...
A odnośnie wczesniejszych ciaz i chorób ktorych niby nie było. Choroby były z tym, zer nikt io nich głosno nie mowił a faktycznie maszyn do robienia usg nie bylo i człowiek zyl. Dzieci rodziły sie zdrowe bo nie było az tyle chemi we wszystkich produktach, nie bylo komputerów i telefonów komorkowych, ktore maja strasznie duzo promieniowania :(
 
Marta zmień lekarza bo jakiś debil. przekazuje ifo o chorym dziecku w taki sposób?! Albo brak doświadczenia i tyle! Wybierz się do odpowiedniego i uspokoisz się; poda namiary na lekarzy, podpowie co robić jeśli diagnoza sie potwierdzi
Magda masz racje, dawniej wielu rzeczy nie bylo! zyjecie bez tel komórkowych? a dawniej!
 
Pewnie trzeba bedzie tk zrobic od rana jestem cala w nerwach zaniosłam mocz do badania i obawiam się wyniku cała ciaze nawracaja mi bakterie przeraza mnie wizja kolejnych lekarstw co jak co ale to teraz napewno nie jest mi potrzebne....
 
magda profesor stosuje masc znieczulajaca ale nie pamietam nazwy. smaruje sciegno trzeba poczekac okolo pol godz i wtedy przecina. naciecei to 30 sekund wiecej nerwow ma dziecko bo musi byc trzymane niz bolu. i na to gips.

ojjj mata ja juz bym zmienila lekarza na innego aby sie upewnic i uspokoic.
 
Dzisiaj ide do Pani dr,która pracuje na kopernika w Krakowie musze zmienic lekarza prowadzacego gdyz poród w normanym spitalu w moim przypadku nie ma juz sensu ,nawet jeśli jakims cudem okaze sie ,ze wady stopy nie ma to u drugigo dzieciaczka napewno jest wada nerki i konieczna po porodzie opieka nefrologa...Nie wiem jak ja przetrwam reszte tej ciązy istny koszmar....;/
 
marta wszystko bedzie dobrze. nie nastawiaj sie na nie. a niech sie okaze ze dzieciaki sa zdrowe badz tez wady niewielkie.
nie warto az tak sie stresowac. wiec ze nerwy nie mina ale staraj sie je ograniczyc bo w ten sposob dzieciaki tez sie denerwuja i beda po porodzie nerwusami.
trzymamy kciuki i czekamy na info co tez powiedziala ci inna doktor
 
Ta maść nazywa się Emla. Stosuje sie ja rowniez podczas szczepien dziecka. Ma niby zamrozic nacinane badz nakłowane miejsce.
 
Jestem po wizycie w sumie narazie nic konkretnego sie nie dowiedzialam jedynie w przyszłym tygodniu mam jechac na kopernika do krakowa powtorzyc badania strzasznie sie boje,ale co ma być to będzie
 
reklama
Marta to że się boisz jest normalne, ale tak jak pisze kalinka spróbuj stres ograniczyć do minimum, bo udziela się dzieciaczkom. Taka piękna pogoda, wychodź często na spacery, pojedź za miasto,pooddychaj świeżym powietrzem, zrelaksuj się. Potrzebny Wam spokój i pozytywne myślenie. W najgorszym wypadku specjalistów masz, szpital też. Ważne, żeby dzieciątka jak najdłużej rozwijały się w Twoim brzuszku. Nie wiem jakimi słowami Ci napisać, że najważniejszy jest spokój, odpoczynek itd. Piszę bo wiem z własnego doświadczenia:) Trzymajcie się i czekamy na wieści:)
 
Do góry