reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare pierwiastki ;) ;) ;)

Kinga mój siedzi na forum odpowiednim do posiadanej marki samochodu :) czyli Opla Vectry (http://www.vectra-unlimited.pl)
Ludzie są tam całkiem fajni i też monotematyczni >:D. 2 razy do roku są organizowane zloty ogólnopolskie a co jakiś czas spotkania przed supermarketami lokalnych posiadaczy tej samej marki. :)
Z tego co wiem inne marki też mają swoje fora tylko trzeba poszukać :)

Mokkate skarpetkami też się zachwycałam. Mąż się śmiał, że mała urodzi się ze stopą większą i chyba ich nigdy nie założy :). U nas to pierwsze dziecko, więc wszystko jest nowe i fajne.

 
reklama
KingaP pisze:
dzięki asioczek! Muszę podgadać Rafała, choć nie wiem, czy to nie grozi odstawieniem mnie od komputera ???

Oj to ja bym się mocno zastanowiła :) Konkurencji do kompa lepiej sobie nie rób. Ja mojemu pokazałam grę internetową .... I siedzi nad nią godzinami
 
Mój z wykształcenia i zamiłowania samochodziarz... Jak zacznie ....... Nie kończy. Każda rozmowa kończy się na jednym..... :)
 
przeżyć przeżyjesz tylko może rano do śniadanka napij się meliski ;D przezorny zawsze ubezpieczony ;D
z mojej strony trzymam kciuki żeby nie przedłużyło ci sie z szafą tak jak mi z remoncikiem
 
reklama
Do góry