reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare pierwiastki ;) ;) ;)

Mój już kiedyś odważył się odezwać, kiedy tylko na chwilę wyszłam.
Odesłałam go na wątek tatusiowy ;D, ale tam się nic nie dzieje....
Teraz już nie zagląda...
 
reklama
Mój stwierdził, że tatusiów ciekawych nie ma i on woli pisać na swoim samochodowym :).
A babki czasem podgląda, żeby wiedzieć co o nim piszę. Ale bardzo się cieszy, że takie forum istnieje, przynajmniej ma żona nieszkodliwe zajęcie i głupoty do głowy nie przychodzą.
 
mój męzuś czasami sie dopytuje co tam na BB ;D (jakby go to naprawde interesowało ;) ) generalnie jednak stwierdził ze jestem "nienormalna" bo ilez mozna pisac o ciazy i dzieciach......cóz ...jak wiemy to temat rzeka....podobnie jak komputery,gry i strony erotyczne ( niestety teraz tylko to mu zostało ;) )
 
No właśnie, ileż można ...mój też się dziwi. A jednak można. ;D
Przynajmniej mają trochę więcej spokoju, bo jak wygadamy się cały dzień tutaj, to z nimi już mniej... :)
 
U mnie dochodzi jeszcze telefon do przyjaciólki ma termin na maj tylko 400km nas dzieli. Więc mąż się śmieje, że poród też chyba będzie pod telefonem ...

Nie wiem jak Wasi faceci, ale mój nie do końca potrafi zrozumieć mój zachwyt nad pieluszką flanelową w owieczki, więc taką głupią radością muszę podzielić się z kimś kto mnie w tym momencie zrozumie. A moje znajome miejscowe raczej nie są w temacie dzieci, więc pozostaje mi forum, gg i telefon (na szczęście mam dużo minut w abonamencie :) )
 
Asioczek, nic się nie przejmuj! Oni są z innej planety. ;D
Flanelowa pieluszka w owieczki musi byc ekstra! Sama się wczoraj zachwycałam skarpetkami (o ile coś tak mikroskopijnego można tak nazwać ;D)
Mnie w zachwytach wspomaga starsza córcia. Już się jej dziś śniło, że ubiera maluszka... :D
 
reklama
Do góry