reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

No mi jakoś drastycznie nie spadła ale jednak (może jutro się podniesie hihi), idę jutro na badanie progesteronu - któraś wie jaki powinien być jego poziom???

Mynia może wszystko się jakoś unormuje jeszcze ;-)

Margotko, a jak Ty się czujesz? ;-)

Ja siedzę w pracy i ziewam, muszę kawkę sobie walnąć, zimno i deszcz pada - paskudna pogoda brrrrrrrrrrr
 
reklama
Margotko serdecznie gratuluje
ja wróciłam po zwolnieniu do pracy duzo zaległości ale oj tam oj tam, pieczenie w piersiach wróciło, musze cały czas żuć jakąś gumę, a lekarstwo mi się już skonczyło, w następny piątek idę do ginekologa zobaczymy czy również w tym miesiącu owu nie bedzie... ehhh i chyba powrót na clo,
widzialyscie listę?
ktos mnie przerzucil na dół?
 
Isis no nie wiem czy to możliwe żeby temperatura była niska dlatego, że byłam zziębnięta, wręcz wyziębiona bo ciało miałam lodowate. jedynie to by mnie ratowało. Bo nawet jeśli skoku bym jeszcze nie miała a byłby jutro to 18 dc to już za późno wtedy bym nie była w owu u S w przyszłym cyklu. Szkoda jeszcze, że nie wiem jaką temp miałam wczoraj, zła jestem na siebie.

A lampa Twoja mi się podoba, ja mam w łazience z tej seri sufitową i kinkiety :) Uwielbiam je :)
 
tylko że Sailor jest chora i tempka raczej jest jako zaburzona przy chorobie. Miałam to samo w zeszłym cyklu i też szybowała wysoko mi temp.

Marta jak sie czujesz????? Ty już po owu jesteś?? :rofl2:
 
No mi jakoś drastycznie nie spadła ale jednak (może jutro się podniesie hihi), idę jutro na badanie progesteronu - któraś wie jaki powinien być jego poziom???

Mynia może wszystko się jakoś unormuje jeszcze ;-)

Margotko, a jak Ty się czujesz? ;-)

Ja siedzę w pracy i ziewam, muszę kawkę sobie walnąć, zimno i deszcz pada - paskudna pogoda brrrrrrrrrrr

Isis normy progesteronu:
- po owulacji 1 - 28 ng/ml;
- do 12. tygodnia ciąży 9 - 47 ng/ml;
- 12.-28. tydzień ciąży 17 - 146 ng/ml;
- powyżej 28. tygodnia ciąży 55 - 200 ng/ ml.

Ja czuję się wyśmienicie, dziękuję, że pytasz kochana :** Wszystko ok tylko ciągle bym jadła :) U Ciebie takie spadki to mogą świadczyć o zagnieżdżaniu, bo do terminu @ masz jeszcze bardzo dużo czasu :) Masz tu coś ode mnie &&&&&&&&&&&
 
Isis no nie wiem czy to możliwe żeby temperatura była niska dlatego, że byłam zziębnięta, wręcz wyziębiona bo ciało miałam lodowate. jedynie to by mnie ratowało. Bo nawet jeśli skoku bym jeszcze nie miała a byłby jutro to 18 dc to już za późno wtedy bym nie była w owu u S w przyszłym cyklu. Szkoda jeszcze, że nie wiem jaką temp miałam wczoraj, zła jestem na siebie.

A lampa Twoja mi się podoba, ja mam w łazience z tej seri sufitową i kinkiety :) Uwielbiam je :)

Myniu moim zdaniem bardzo możliwe, że ta tempka właśnie przez to, że byłaś zziębnięta, bo skąd organizm miał brać ciepełko skoro było Ci zimno.


Cześć dziewczyny, mam do Was pytanie czy implantacja zarodka może wystąpić tak późno jak w 11 dniu po owulacji? Możecie zerknąć na mój wykres? We czwartek miałam duży spadek temperatury i od tego czasu temperatury pofalowały mi w górę. czytałam że to może być dobry znak. Jakie są Wasze doświadczenia?
Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend

Witaj :) Moim zdaniem bardzo możliwe, bo zagnieżdżenie rozpoczyna się ok 6 dni po zapłodnieniu i może trwać aż do 12 dnia po owulacji.
 
Isis taki spadek to nie spadek! :p
Mynia temperatura zewnętrzna może mieć bardzo duży wpływ na Twoją temperaturę. Ginka u której byłam ostatnio mówiła mi, że bardzo wiele czynników może ją zaburzać i z obserwacji najbardziej wiarygodny jest śluz. A skoro bj było myślę, że owulacja także mogła być.
XoXo tak implantacja może występować między 4-12 dniu po owulacji. Twój wykres wygląda ciążowo. A nie robiłaś jeszcze testu? Już najwyższy czas, co jak co, ale już na pewno wyjdzie jeśli jest ciąża.
 
reklama
XOXO Masz zapewne wysoki progesteron i czuły ośrodek termoregulacji, progesteron w połowie FL zaczyna już spadać a tempka często się obniża, dopiero po zagnieżdżeniu ciałko żółte zaczyna produkować duże ilości progesteronu a więc na wykresie tempka znów rośnie tak jak u Ciebie jest to w 12dc :tak:
Jest dobrze! &&&&
 
Do góry