reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka od stycznia 2012.

Cześć dziewczyny :)
agnieszko moje gratulacje :-) na pewno wszystko będzie dobrze, musi być dobrze :) czekam z niecierpliwością na same dobre wieści od lekarza

u mnie niestety temperatura spadła więc szans na dzidziusia w tym miesiącu raczej nie mam, chociaż może być zaburzona bo jakoś w nocy nie mogłam zasnąć :no: ale i tak się cieszę bo w końcu jakiś normalny cykl, może już od teraz będzie lepiej.

Sailor, mi też tak strasznie długo ta luteuina się roztapiała a ten jej straszny smak ehh okropne, całe szczeście nie maiłam okazji zbyt długo brać bo dodatkowo strasznie mnie żołądek po niej bolał i lekarz kazał odstawić, potem brałam już tylko dopochwowo...

Smak mnie przeraża. Nie wyobrazam sobie jak ja może brac kobieta w ciąży miająca mdłości.:szok:
 
reklama
To musi być prawdziwa męka, może w ciąży lekarze nie przepisują luteiny w formie do ssania... Ja źle znoszę te wszystkie hormony, podczas brania luteiny przez 3 miesiące przytyłam 6kg:wściekła/y:
ogólnie lekarz mi je przepisał bez żadnych badań, i w konsekwencji cały cykl mi się rozregulował...
 
Hello :) ożesz ale żeście naskrobały! mam co podczytać ;)
Noelle ale Ci temp idzie w górę uważaj bo za chwilę skali jej braknie ;) gorąca kobitka z ciebie ;)
Sailor u ciebie też widzę w górę temp się pięknie wzbija :)
Agnieszko gratulacje :* nie bój się wszystko będzie dobrze jak pisała Noelle jak jest czerwona krew to nie dobrze i szybciorem do lekarza a jak brązowa to nie musi wcale oznaczać złego a mnie też od samego początku brzuszek pobolewa :/
Sihaya wypoczywaj i nabieraj sił!
A mi się dziś udało podskoczyć do doktorka naczekałam się prawie dwie godziny ale widziałam na USG moją drugą kreskę w postaci pęcherzyka 7 mm :) siedzi sobie w lewym górnym rogu łobuz :)
 
Pianka no to super kochana,ze widziałaś swoje 7mm szczęścia:-)

no właśnie wiem,ze ta temperatura jak zwariowana w góre poszybowała. ale mam nadzieje ,że to nie moja "gorąca osobowośc" tylko "cos" innego:-)
Zobaczymy jak to bedzie przez nastepnych pare dni.
 
Agnieszka116 no gratuluję drugiej krechy!!! :-) A, że jaśniejsza to nic :tak: Ale ją widać :tak: Super!!! A ja dziś zrobiłam rano test i nic z tego :-( @ nie ma, ale prawdopodobnie lada moment będzie. Jak się skończy to idę do gin.i niech mnie zbada i powie czy wszystko ze mną okej...
 
Hej dziewczyny!
Bardzo dziekuje za slowa otuchy,ale najbardziej by mnie ucieszyly dwie kreski no i mojego narzeczonego,on mowi ze gdyby dowiedzial sie ze jestem w ciazy to skakalby do nieba,tez powtarza mi ze nie ma sie czym przejmowac bo napewno bedziemy mieli dzieci,wiec same rozumiecie ze tym bardziej chcialabym nas uszczesliwic ta nowina,nie jestem juz mloda i chcemy wiecej jak jedno dziecko.Prosze trzymajcie kciuki zebym nie dostala okresu w poniedzialek.Czy ktoras z was czula wilczy apetyt przez okresem czy moze to faktycznie objaw ciazy:-).W kazdym razie musze czekac
 
KLAUDYNA31 ja wilczy apetyt mam niestety przed @ :-(
PIANKO jak ja Ci zazdroszcze że widziałaś już swoją fasoleczkę, ciekawe kiedy mi będzie dane oglądać swoją.... Pewnie nie tak szybko :-(
 
reklama
Do góry