reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
jestem juz po echo serca jest bardzo zle:(:(:(:(:(:(:):)( musze jak naszybciej wybrac sie do najlepszego kardiologa i wdrozyc leczenie gdyz zastawka dlugo nie pociagnie...... porazka :szok::szok::szok:
 
Czarnooka no co Ty mowisz??? To moze dopoki nie wyleczysz to lepiej w ciaze nie zachodzic zeby Ci nie zaszkodzila, coo?? Ale mnie zmartwilas.
 
agacynda tego sie nie wyleczy ja juz z tym musze zyc do konca:(:( ale nie spodziewalam sie ze moje serce jest w tak zlym stanie... załamałam się totalnie...
 
hej ja tak na szybko dzis
czarnooka trzymam kciuki za to zeby z sercem bylo lepiej!!!

chcialam wam powiedziec ze lekarz przepisal clo, mam przyjsc na monitoring i dzislac aby kolejny cykl byl ostatnim ;) teraz biore luteine na wszelki wypasek zeby @ byla w terminie ;p

wpadne jutro do was
 
Hej kochane :)

czy jest Mynia na forum- bo to mój ekspert co do temp :) pewnie mnie zabije za to pytanie ale cóż :)

Otóż obudziłam się dziś o 5 rano i tak zmierzyłam sobie temp a tam 36,36... po czym zasnęłam bo wstaje zwykle o 6:30 i wtedy mierzę... więc o 6:30 zaś zmierzyłam i już było 36,76 :szok: bez wstawania z łóżka... raptem tylko przebudzenie zmierzenie i zaś lulu :) kurcze ale skok masakra....co jest przyczyną, że tak skacze??? Nie raz budzę się wczas ale sprawdzam tel. która godz i mierzę potem o tej 6:30... czy to wtedy nie jest niewiarygodne....kurcze Mynia mi to tłumaczyła chyba już ale jakoś do mnie nie dociera :) odnajdę zaraz to co pisała i jakoś przeanalizuję by mi się utrwaliło :)

A co tam u Was jak minął dzień ???

Czarnooka- kochana zmartwiłaś mnie... bidulko Ty moja :*
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!!
Straszny zapieprz dzisiaj w pracy miałam, więc za bardzo się nie odzywałam.
Czarnooka trzymaj się i dbaj o siebie. A co mówią o zachodzeniu w ciążę z chorobą serca?
Powiedzcie jak przed @ u Was ze śluzem??mało, dużo??
 
reklama
Czarnooka kochana trzymaj sie

ja z moją niunią też niestety muszę jeździć do kardiologa teraz 28 mamy wizytę kontrolna mam nadzieję ze wszystko idzie w dobrą stronę:)

A ja dzisiaj spędziłam prawie cały dzeń z córcią na ogródku
 
Ostatnia edycja:
Do góry