reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Ważko gratulacje ! aby do przodu :D

Lulali witaj!

Czarnooka biedulko, może powinnać iśc na konsultacje tego echo? Wiedziałaś wcześniej, że masz problemy z serduchem ?

U mnie weekend dość leniwie i spiąco. Mąż do Katowic pojechał więc siedzę sama i robię porządki. Wczoraj zaczęłam biegać - tak dla zdrowotności, więc zaraz też idę na godzinkę biegania. Może to coś pomoże ;) Od środy zaczynają sie u mnie dni "kolejnej szansy" więc cieszę się że P. już będzie. Chyba przyjmę metodę kilku z Was na codzienne przytulanki. Z tego co widać daje to efekty ;) Dziś już zaczął dziubać mnie jajnik więc zobaczymy.
Mam plan, żeby w czwartek iść do mojej gin zobaczyć jak to tam wszystko w środku wygląda no i czy będzie pęcherzyk juz widać skoro w sobotę powinien pęknąć.

Słuchajcie biorę ginalgin bo ostatnio mialam jakieś zapalenie które wyszło na cytologii. Co prawda już się naprawiało ale Pani gin stwierdzila ze warto dac tak na dobre zaleczenie. Później co 2 dni mam brać Feminellę, żeby dodatkowo zapobiedz dodatkowym zapaleniom. Jak myslicie czy to moze miec wplyw na tempke przy mierzeniu? Moze bedzie przeszkadzalo w zafasolkowaniu :szok::confused: Co myślicie ....:confused:
 
reklama
Dziewczęta, ja po powrocie od dentysty... co ja się nacierpię z tym zębem:(
Własnie zjadłam truskawki i zwymiotowałam od razu...
Czarnooczko, mam nadzieję, że szybko zaliczysz lekarza i okaże się, że nie jest tak źle jak się wydaje. Dbaj o siebie kochana
Karola ja bym wzięła pod uwagę tą temp z 6:30, podobno o 5 każdy człowiek ma najniższą temperaturę na całą dobę i jest najsłabszy. jakbyś musiała już wstać o tej 5 to ta byłaby ważna ale skoro bez wstawania zmierzyłaś o 6:30 to zapisz sobie tą. Ja Karolko znawca nie jestem ale tak na logikę mi się wydaje, koleżanka położna mnie kiedyś edukowała. Mieszkałyśmy razem i codziennie omawiałyśmy przy porannej kawie nasze temperatury i wykresy :p
Bzibzioku u mnie zazwyczaj jest odczucie, że mokro ale śluz jest bardzo bardzo gęsty biały i nie w dużej ilości.
Agacynda, skoro małpa miała przyjść to już dobrze, że przyszła szybko :)
 
Hejka:)
co tu u nas ciekawego się dziś wydarzyło? jakieś gorące newsy? gratulacje? :)

Powoli doczytuję...

Agacynda widzę, ze wspólne mieszkanko służy:) to w tym cyklu oby zaowocowało fasolką:)

Czarnooka, trzymaj się dzielnie!! z całego serca wierzę, że wszystko będzie dobrze z Twoim serduchem - trzymam kciuki!!

Bzibzioku - jeśli o mnie chodzi to przed @ u mnie albo sucho albo gęsty, lepki;)

Lulali witaj:)
 
Ostatnia edycja:
Myniu no ja sie ciesze ze przyszla malpa przyszla bo bede zaczac brac duphostan w tym cyklu. A i tak wiedzialam ze cykl stracony bo mi lekarz powiedzial.

Sihaya sluzy mieszkanko sluzy... :-) bardzo sie ciesze ze tu jestem.
 
My dziś przeglądaliśmy właśnie oferty mieszkań i nieśmiało, powoli zaczynamy myśleć o kupnie większego... no zobaczymy jak to nam pójdzie.
Ale myślę, że taka zmiana też nam posłuży;)
 
reklama
Do góry