reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
chociaż jedna..
a wiec... WIZYTA REWELACJA :-D:-D:tak::tak:
takiego lekarza to ja nigdy na oczy nie widziałam miły pomocny wszystko tłumaczy jak dziewicy :D
Serducho jest i pięknie bije moje kochane :))
Nasze szczescie ma 11.2mm :))
według miesiączki 1 styczeń według usg 2 styczeń wiec nie ma wiekrzych odchyleń :tak:
wszystko w porządku wyszłam z takim bananem ze nawet sobie nie wyobrażacie :))
jutro wkleje zdjatko maluszka bo dziś mi sie gości najechało :)
 
aaaa i miałam powiedziec Sailor... Ty tam się kochana ze mnie nie śmiej:-p ja do lekarza muszę iśc a nie mam jak i kiedy. wiec zostałyście mi Wy moje forumowe lekareczki i znachorki:-D
 
reklama
no tak. zostało mi przynajmniej 2-3 tygodnie czekania. ja oszaleje dziewczyny!!! ta małpa mogłaby się pospieszyc. brzuch znów boli...eh... nie ma co narzekac. mężuś wrócił z pracy więc oddaje się mu wpełni:-D dobranoc kochane. nie wiem kiedy się odezwe. jutro do 19 w pracy a w niedzielę mamy komunię u szwagierki. już mi słabo na sama myśl o 9 siostrzeńcach mojego W. biją wszystko na łeb na szyje:-D będzie wesoło i głośno. miłego weekendu:*:*:*:*
 
Do góry