reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

A ja ide do łóżka czytać książkę, bo strasznie mnie ciekawi co będzie dalej i w dodatku chyba nie mogę Was zabrać ze sobą, bo mamy staroświecki internet na kablu w salonie. Chyba, że wezmę tego beznadziejnego t-mobile.
 
reklama
zaraz Was dziewczynki doczytam i dowiem się co tam naskrobałyście. dopiero teraz przed komp przyszłam. piekłam ciasto a potem było farbienie włosków. juz miałam okropne odrosty:zawstydzona/y:
mam do Was takie pytanie... czy któraś tak miała... czuje tam jakby mi ciągle "mokro" czy tak wilgotno było. chodzę i sprawdzam czy to nie @ a tu nic nie ma... nawet prawie żadnego śluzu na zewnątrz. sory, że tak obrazowo to piszę. o co chodzi?? brzuch mam jak balon. taki wzdęty. wygląda na conajmniej 4 miesiąc:-D

Domik, nie martw się my tu śluzem rzucamy na prawo i lewo :)
Dziewczyny tak miały zaciążone z tego co pamiętam, tylko że one chyba naprawdę miały mokro, w sensie, e nie tylko odczucie takkie ale i na wkładce. A ogólnie to ja dziś tez miałam tak że trzy razy biegałam sprawdzać czy @ przyszła bo tak mi dziwnie było. Też niby mokro ale jak brałam papierem to nic nie było. No ale może to schiza bo nie chce tej @ wstrętnej :)
 
Już się rozgrzałam:] co za rozkoszne ciepełko:) od razu pod koc wskoczyłam ale chyba dłużej z Wami nie zabawię bo mąż przyniósł już przekąski do piwka i film włącza;)
wobec tego miłego wieczorku i owocnej nocy:)
 
Dominik, ja dzisiaj też tak miałam i niestety to też było tylko uczucie że mokro, u mnie wielkimi krokami się @ zbliża.
No to lecę czytać!dobranoc
 
dzięki dziewczyny za odpowiedź. dziwne to jest. miałam coś takiego kiedyś ale było coś na wkładce a tu teraz nic:szok: my baby to jednak skomplikowane baaaardzo jesteśmy. wszystko juz przeczytałam, uśmiałam się i takie wiadomosci piękne są!!!
ważka GRATULACJE!!!! TRZYMAM MOCNO &&& ŻEBY WSZYSTKO BYŁO OK. NIE MARTW SIĘ. BEDZIE DOBRZE!!! DUŻO DZIEWCZYN MIAŁO NA POCZĄTKU SŁABE KRESKI. ZRÓB ZA 2 DNI TEST I NAPEWNO BEDZIE SILNIEJSZA:*:*:*
karola
to ja też poproszę o modlitwę o fasolinkę:)

miałam cos jeszcze napisac ale zapomniałam....aaa no o tych badaniach. jak ja mam isc te 7 dni po owulce jak nie wiem kiedy ja mam i czy bedzie @:-D śmiac mi się z samej siebie chce:-D
 
reklama
Do góry