reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Witajcie dziewczynki!:)

Ważka - gratuluję II kreseczek!!! :-)

Czarni - no no no.. 11 mm, pięknie:-) dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa!

Jeśli chodzi moje testowanie - to raczej go nie będzie w tym cyklu, bo czuję że @ będzie jutro jak w zegarku:(. Charakterystyczny ból brzucha trzyma mnie od jakiś 3 godz. Niech to!
Wiecie, tak od kilku dni mierzę sobie tempkę, nigdy tego nie robiłam, okres mam regularnie i owu poznaję po śluzie. Zaczęłąm mierzyć aby zauważyć ewentualną ciążę. Jeszcze z 6 dni temu było super, rosła o parę kresek, aż do 37,8. Ale teraz po przebudzeniu miałam już 36,7, więc nici.:-( Zastanawia mnie tylko, jak bardzo tempka zmienia się w ciągu dnia, po przyjściu z pracy zazwyczaj mam ok. 37.5 nawet 37,8 (dzisiaj też). Wiem, że temperatury popołudniowe o niczym nie świadczą, ale też Wam tak skaczą w ciągu dnia?
 
reklama
racja, to o niczym nie świadczy.... tylko zastanawiam się czy ja przypakiem nie mam jakiego stanu zapalnego w organizmie.. codziennie 37,8 w godz. popołudniowych - to już stan podgorączkowy chyba :/ chyba zbadam sobie krew..
 
Ważka serdecznie gratuluję :)
ja dzisiaj mam wesele i ok 11 wyjeżdżamy .
wczoraj byłam u ginekologa dostałam luteinę dopochwowo 2 razy dziennie na wywołanie miesiączki. póki co ciąży szyjkowej nie widział wyszłam od niego uśmiechnięta. mówił że na test ciążowy za wcześnie w moim przypadku w czwartek jak nie pojawi się miesiączka mam się znów pojawić skieruje mnie na betę.
niewiem dziewczynki co już mam myśleć czemu tak się pochrzanilo z tym cyklem. teraz nawet nie będę wiedziała co gdzie i kiedy:) na wszelki wypadek nie pozwolił mi pić alkoholu na weselu:)

ale ja tak patrzę na tą moją tempkę i widzę jakby się nią jakiś diabeł bawił :)
 
Cześc dziewczyny u mnie tempka znowu skoczyła na 36.50 ale na noc zamiast koszulki na ramiączka ubrałam piżamkę flanelową....dziwnie mi skacze ta temp. :-D
 
reklama
Do góry