reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Agnieszka To zaskoczenie było jak się okazało, że córa:-) też myślałam o Anke i ciekawa jestem....a co do chińskiego kalendarza ja powinnam być chłopcem wg niego a mój małż dziewczynką :-D
 
Agnieszka To zaskoczenie było jak się okazało, że córa:-) też myślałam o Anke i ciekawa jestem....a co do chińskiego kalendarza ja powinnam być chłopcem wg niego a mój małż dziewczynką :-D

oj kochana nawet nie wiesz jakie :) wszystko miałam przygotowane dla chłopca , miał być Dominik a urodziła się Dominika

najważniejsze ze zdrowa
 
Najważniejsze, że zdrowa reszta zawsze jakoś się zawsze układa sama. Poza tym chciałam dodać że polubiłam poranne mierzenie temp i obserwowanie wykresu. :tak:
 
​Powiedzcie mi dziwczyny czy można gdzieś pobrać program na komputer kalendarzyk coś w tym rodzaju ?

ja korzystam z tego ovufriend.pl, jedna dziewczyna podala link z haslem (trzeba miec haslo zeby wejsc, odszukaj sobie), baaardzo fajny i nic nie musisz intepretowac bo sam wyznacza owul.

Agnieszak16 - sa juz sie nauczylam sprawdzac szyjke, posprawdzaj sobie kilka razy a wkrotce zobaczysz roznice w zmianach polozenia i twardosci. to jest b indywidualna sprawa.. i musisz to po prostu wziac na wyczucie. pozniej juz latwo czuc kiedy cos sie zmienia. ja mam problemy ze sluzem i szyjka jest dla mnie dodatkowa podpowedizia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
a co powiecie na to


DSC_0075.jpg


moze być nie wyraznie bo robiłam telefonem
 
Ostatnia edycja:
Do góry