reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
no tak o :D kupiłam 2 i przyjaciółka mówi zrób jak jesteś to wyjdzie no dobra co mi szkodzi chodz siski były juz prawie przezroczyste bo tyle juz dzis sisuiałam ale kij spojrzałam nie ma a po 5 minutach przyszłam i bach :D na zdjeciu tak nie widac ale jest bardzo ładnie widoczna chodz blada robiony po 19
 
zrobiłąm aparatem i trochę dostroiłam


DSC09591.jpg


teraz na pewno widać :)
 
no to dzisiaj szczęście wielkie w twoim domu to mąż niech z ryb wraca kurcze ale super,
a mnie piersi przestały boleć ale jajniki to mnie bolą tak że aż skurcze mnie łapią i ciągnie mnie w dole nadal,trzymaj za mnie kciuki i prześlij fluidy Czarni
 

Czarni świetna nowina !!!!
piękna jest kreseczka jak nic :) Szczęściaro :) Oby nam tak dalej się teściki pojawiały :)
Fluidki wskazane :)
no to teraz na betkę skoczysz i super :)

 
Czarni:) gratuluję:) A ja sobie dziś powiedziałam w myślach: "jak w tym miesiącu uda się Czarni to mi się uda za miesiąc" Nie wiem nawet czemu tak pomyślałam... Ale tym bardziej trzymałam za Ciebie kciuki.

Ładny prezent rocznicowy:) W takim razie zrezygnujcie dziś z przytulanek
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziekuje dziewczynki :) cieszę sie bardzo i musiałam wam pokazać ale boje sie :/ ta noc bedzie cieżka
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
dla moich kochanych :*
 
Do góry