reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Za 48 h zrób sobie 25 tke, powinna już wyjść, no i 10 tka już powinna być tłusta :D Fajowo :D

Wiecie dziewczyny ja to się znow boje, że będe miałą mega zaparcia w ciąży, w poprzedniej, to miałam tyle gazów, ze szok :szok: brzuch jak na 5 miesiąc. Ciagle czułam się jakbym się najadła nie wiadomo czego. Wy też tak miałyście??? Do mnie jak okres idzie, to częściej do toalety chodze w sensie nie siusu :-p i stad w sumie wiem, że nadziejdzie wstręcioch też. Dzisiaj już 2 razy byłam., a w ciąży to miałam masakre, śliwki musiałam jeść a jak dupka zaczęlam brać, to już w ogóle masakra
 
Kropka ja zawsze cykle mialam 30-32 dniowe i z poczeciem pierwszej dwojeczki nie mialam problemow...a dlaczego to sa za dlugie cykle ??/
 
hmm kropka ja mam zwykle 31 dni i lekarka nic nie powiedziała, że to za długo, owulacja też jest ponoć ok i endometrium, jedynie dała mi euthyrox żeby trochę wzmocnić tarczyce i tyle.... no kurde mam nadzieje, że te 31 dni to nie za długo....

edyta jeszcze trochę i będziemy takie kreseczki mieć:)

a patrząc na przykład Moniki i naszą listę wykombinowałam sobie, że skoro Moni udało się w 4 cyklu a przede mną właśnie 4ty to może też mi się uda;)
 
Ja przed clo też miałam takie dlugie cykle ok 33-34 dni,i lekarz powiedział,ze za długie

To Monia acha to był Twój pierwszy cykl z clo, no tak pisałaś. A byłaś na monitoringu, piszesz, że miałaś owulke coś 16,17, (tak z resztą jak ja), więc wypadało by, ze cykl Ci się skrócił do 30 jak w sumie mnie. A lekarz nie mówił Ci nic o tym endometrium?
 
hmm kropka ja mam zwykle 31 dni i lekarka nic nie powiedziała, że to za długo, owulacja też jest ponoć ok i endometrium, jedynie dała mi euthyrox żeby trochę wzmocnić tarczyce i tyle.... no kurde mam nadzieje, że te 31 dni to nie za długo....

edyta jeszcze trochę i będziemy takie kreseczki mieć:)

a patrząc na przykład Moniki i naszą listę wykombinowałam sobie, że skoro Moni udało się w 4 cyklu a przede mną właśnie 4ty to może też mi się uda;)

31 chyba jeszce ujdzie, 32-33 to już trochę długawo, może to zalezy od lekarza, pewnie to nie jest jakaś masakra te 32-33, ale chodzi o to tak myśle, że trudniej zajść przy długich cyklach.

Przede mną też 4 cykl starań, z pełną gamą leków, a czytałam w necie, że przy tych lekach 70 % za 1 szy razem zachodzi, mąż mój zdrowy, to może się uda w kwietniu.
 
Kropka ja zawsze cykle mialam 30-32 dniowe i z poczeciem pierwszej dwojeczki nie mialam problemow...a dlaczego to sa za dlugie cykle ??/

Tak jak napisałam, pewnie lekarz mówi,ze za długie ze względu, że może bardziej ciężko się wstrzelić w owu. No ja w pierwszą ciąże zaszłam jak owulke miałam w 20 dc jakoś, i gin powiedział, że w oim wyoadku endo mogło być za cienkie czy jakoś tak. Nie wiem kurde w sumie. Zapytam go o to i o clo ile można brać jak będe w następnym cyklu
 
reklama
Do góry