reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Hey:*
U mnie też wiosna...pieknie świeci słońce, pierwsza jazda z uchyloną szybą, pierwsze pranie suszone na balkonie...;) Sezon się zaczyna :p

Któraś z Was pytała ile dni jest od owu do @.... więc to nie jest tak, że ma być 14. To jest chyba średnia, albo statystyczna wartość ;) Jeśli dobrze pamiętam to może być minimum 11 albo 10. Jedne kobiety maja 14 inne 11, ale generalnie każda powinna mieć ta liczbę dni taką samą w każdym cyklu. Poniżej tego minimum nie jest dobrze, bo znaczy to że jest za mało progesteronu i mogą być kłopoty w utrzymaniem ciązy. Warto wiedzieć ile ta faza poowulacyjna u nas samych trwa. Chyba nic nie pomyliłam, wybaczcie ale ogólnie ostatnio jestem przeładowana nowymi wiadomościami z racjo sesji i czasem się coś chrzani w głowie;)

A ja....
pisałam wczoraj jak u mnie i jakie plany odnośnie testowania, ale nie wiem czy ktoś wogóle czytał to.
W każdym razie dziś tempka też wysooooko 36,85 :) Piersi nabrzmiałe i pobolewają, brzuch też...ale inaczej niż na okres...coś pociągnie, coś zakłuje....coś jakby skórcz, ale taki wyrażny skórcz a nie taki ćmiący ból jak na @.... no w każdym razie jakiś inny jest, wyraźnie inny. A poza tym to wczoraj było mi troche niedobrze , a dzisiaj czuje się wyśmienicie :) Jednym słowem ....mam nadzieje :D Chyba poczekamy na @ do wieczora, chociaż sądząc po tempce to nie powinna przyjść. Jutro cały dzien jestem w pracy, wiec może dopiero w niedziele zrobimy test rano. Trocge mi szkoda robić test wieczorem.

Monika, serdecznie gratuluję :))
 
Groszku ja Cię czytałam i dlatego zapytałam jak dzisiaj... :) No to poczekaj do niedzieli i rano zatestuj :) wszystko jest na dobrej drodze :) Trzymam kciuki!!! Z naszej trojki, ja będe tą czarną owcą z @ heheh, no ale trudno, nie poddaje się jeszcze, bedzie to będzie i ja nie mam jużna to żadnego wpływu.
 
Groszek
Trzymam kciukaski żeby było to co każdej z nas się marzy :)
a ja wam mówie .....

mója @ wyglądała tak że
1 dzien brązowo
2 dzien krew
3dzien krew
4 dzien lekki rozowy sluz z brązem,
od kilku dni po @
mam zmieny raz rozwolnienie raz w drugą stronę a brzuch nie powiem jaki albo wdety chodz nie czuje wzdecia.....
dzisiaj sprzatalam mojemu Robertowi auto i tak co jakis czas mam wrazenie posiadania czegos pod żebrami z lewej strony...
wkrętka... ?
nie nie wkrętka.... mam nadzieje że dostane niążki od szefowej za urlop to lete do ginekologa....
trzymam kciuki za wszystkie pragnące :)
ja dzisiaj siedze na rzepieknej altance na fotelu rozgrzewając sie promieniami słońca :)
 
Kropeczko wizytowałam się w poniedziałek ale o usg nie prosiłam, miałam tyle spraw do załatwienia z ginekologiem a i tak zapomniał mi wypisać zaświadczenia do zus-u a ja głupia zapomniałam mu przypomnieć przed wyjściem. Kolejna wizyta 26.03 więc za tydzień wtedy wybłagam usg i będę przyjmowała ochy i achy :-p

Jak się czuję? chyba złapałam jelitówkę :baffled: albo i ciążowe wymioty wróciły. Jestem totalnie bez sił i żyje na kromce chleba.
 
Rumianku w ciąży nie wolno, ze względu na poddatność występowania przebarwień. Szwagierka pije sok z cytryny z wodą i jej pomaga na dolegliwości układu trawiennego. NO to czekam na zdjęcie z usg :) Jeszcze z 1, 5 miesiąca i już będziesz wiedziała może czy dziewczynka czy chłopak. Szwagierka była wczoraj na usg (jest w 17tyg) i wszytsko wskazuje na dziewczynke
 
reklama
Rumianku w ciąży nie wolno, ze względu na poddatność występowania przebarwień. Szwagierka pije sok z cytryny z wodą i jej pomaga na dolegliwości układu trawiennego. NO to czekam na zdjęcie z usg :) Jeszcze z 1, 5 miesiąca i już będziesz wiedziała może czy dziewczynka czy chłopak. Szwagierka była wczoraj na usg (jest w 17tyg) i wszytsko wskazuje na dziewczynke
Oj to nie wiedziałam o rumianku że nie wolno....
Ale tu dziś cicho..... w końcu piątek... i taki piękny dzionek....
 
Ostatnia edycja:
Do góry