reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
My się dobraliśmy świetnie takie sytuacje to na porządku dziennym:D
nawet niewiesz jak ja płakałam ze śmiechu:D:-D
 
SIHAYA współczuje Ci teraz choroby, pogoda się robi a tu masz:(
AGUŚ a może taki Twój urok, że owulka późno. ciesz się, że ja masz. a na resztę zawsze znajdą się sposoby:)
ALG my tu wszystkie takie głupiutkie jesteśmy. nadzieja nigdy w nas nie zginie i tego trzeba sie trzymac

a to moje wyniki
TSH 1.488
FT4 0.89
FT3 2.67
ZNA SIĘ KTÓRAŚ NA TYM??
 
domik Kochanie wyniki masz rewelacyjne^^ piękne:D prawidłowe :D

prawidłowe wartosci o ile pamietam to

TSH (0,27-4,2)
FT3 (2,6-4,4)
FT4 (0,93-1,7)
 
Sailor tydzień już... no mówię Wam chodzę jak struta...
powiem Ci że i ja miewam mdłości nie jakies silne ale zdarzają się czasem :baffled: tylko szybko przechodzą. ja biore tyle tych wspomagaczy norprolac na prolaktynę codziennie ( odstawiam za tydzień zobaczymy czy skoczy) duphaston i w tym cyklu clostilbegyt. ja się teraz nie uda może porzucę wszystkie oprócz duphastonu bo on wspomoże fasolkę jakby co.
 
reklama
Do góry