reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

To i ja się ladnie przywitam:-)
Lopciu Ewcia myslę że to bardzo dobry pomysl z tymi mdlościami na święta:tak: Bierzcie Panow w obroty w te chlodne wieczory;-) A my z niecierpliwością czekamy na piękne II kreseczki:tak: :*
Buziaki dziewczynki dla Dzieciaczków;-)
 
reklama
Lopciu oby nam się udało :-) a jeszcze jak wspomniałaś o tym że to mogłby być prezent na święta...az się rozmarzyłam:-) No my z mężem walczymy,walczymy hihi ;-)Kochana trzymam za nas kciuki :) Dziękuje dziewczynki za dobre ​słówko :*
 
ok kochane ja juz zmykam spac jutro wieczorem obowiazkowo obejrze m jak milosc bo hanka umrze ponoc jutro ma byc rekordowa ogladalnosc sama jestem ciekawa :-)
 
Witam z rana Kochane Babolki


... wracamy do starych nawyków, ja serwuję cofkę i zapraszam ;-) ...


Blania daje czadu podnosi się przy wszystkim przy czym się da (Czyt: spodnie, firana etc.) w domu małe przemeblowanie :rofl2: tak dla urozmaicenia ;-)


Pzdr

P.S. ja też jestem fanką M jak Miłość i na pewno dziś podniosę frekwencję oglądalności ;-):tak:
 
Witam sie poniedziałkowo :-) z herbatka;-)
Ojjj chyba tez obejrze M jak milosc ze wzgledu na Hankę :tak::-D
 
I ja się witam z cofką :-)

miłego dnia życzę!!!

Suzi wow...ale Ci suwak do przodu poszybował!!!

Lopciu to po @ proponuję codziennie...i musi być z tego fasolinka na święta.

Batonik pilnuje R swojej kochanki ?
 
Witam Was dziewczynki!

Tak mi wstyd że znów tyle mnie tu nie było ale uwierzcie mi,że z moimi dziewczynkami czasu dla siebie to ja nie mam wcale :-) Jula po 2 tygodniowym chorowaniu wróciła dziś do przedszkola,Lena wychodzi z przeziębienia,bo oczywiście zaraziła się od Julki.Ogólnie dni lecą mi szybko,czasem jest tak że jak wstanę rano to siadam na tyłku dopiero wieczorem jak małe pójdą spać :-D Ciągle coś trzeba robić,poza dbaniem o dziewczynki,przecież cały dom na głowie i mam wrażenie że pranie i prasowanie chodzi za mną jak zły cień:tak: Widzę,że u Was też się pozmieniało,dzieciaczki Wam rosną,niektóre doczekały się upragnionej ciąży a niektóre wciąż czekają...I to jest dla mnie najbardziej smutne więc trzymam najmocniej jak potrafię kciuki abyście już niebawem zasmakowały tego trudnego ale jakże pięknego życia z maluszkiem :blink: Wierzę,że Wam się uda,bo coraz częsciej się przekonuję,że niemożliwe jednak staje się możliwe! :tak: Buziaki kochane!
 
reklama
Lena - dobry Boszze kogo ja widzę! Super że się odezwałaś.

Suzi tak Ci się wydaje...później jak popatrzysz wstecz to zobaczysz że pomyślisz, ale zleciało.
I nie marnuj tego czasu, bo ja swój trochę zmarnowałam....rób wszystko to na co masz ochotę, naczytaj się książek (jak lubisz) idź do kina , wyśpij się ile wlezie- bo później ciężko o czas z małym bejbikiem.
 
Do góry