reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Zabka , mysmy ostatnio strzelali w córe :-D jest mi obojętne co będzie byle by zajść i byleby było zdrowe :tak: Moj Sebcio ma dopiero 6 ząbków ciężko mu to idzie, no ale cóż nic na to nie poradzę:-):-D
no na twoim wykresiku sporo tulanska w owu i po czyli na chlopaka jak na dziewuszke to 2 dni przed powinno byc i potem cisza ;-)
Tak kolo 20 osob bedzie wiec dosc konkretna imprezka hahah
no u nas jak zawsze okollo 15 w jednym pokoju a to tylko najblizsza rodzina:baffled:
fajniutki tekst na koledze w niebieskiej czapce kolejny do kolekcji a ile kochana zabko chcialabys dzieciaczkow miec????
kochana to o zabki chodzi to jest obrazek pokazujacy zabki dziecka ile ich ma i ktore :-D:rofl2: a dolna prawa dwojka i dwie gorne dwojki juz tuz tuz :-)
 
Witam Was kochane:-)
U nas wszystko ok, badanie tez wyszły w normie :-D Dzidzia pięknie fikala w brzuszku aż lekarz mial probele aby ja wymierzyć :tak:hehehhehehe

Gratuluję nowych ząbkow:tak:
Lopciu molestuj męza ile sie da :-D&&&&&

Buziam Was wszystkie:*
 
Cześć kobietki :* Jestem tu po raz pierwszy :) My starmy się z męzulkiem od 10 miesięcy i cisza :(:(:( Troszkę zaczynam być bez silna :( i chyba chęć zajścia w ciąze stała się dla mnie obsesją... Gratuluję suzi maleństwa :*
 
Czytam Wasze posty i widzę że wiekszosc z Was kobietki już ma maleństwa :) Serdecznie Wam gratuluje:)i życzę dużo zdrówka dla Waszych pociech :)
 
Witaj Ewciu:*
Tak wiekszość dziewczyn ma swoje pociechy;-) ale sa tez staraczki ktore chetnie bedą Cię wspieraly:tak: Zresztą wszystkie tu będziemy kibicować i dzielic sie doswiadczeniami ;-)
Za ten cykl&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Cześć kobietki :* Jestem tu po raz pierwszy :) My starmy się z męzulkiem od 10 miesięcy i cisza :(:(:( Troszkę zaczynam być bez silna :( i chyba chęć zajścia w ciąze stała się dla mnie obsesją... Gratuluję suzi maleństwa :*
witamy no my tu wszystkie siedzimy juz od 2009 roku i nigdzie sie niewybieramy mimo ze mamy malenstwa ;-) wiec zagladaj do nas czesto witamy w naszym skromnym juz gronie bo kilka kobietek nas opuscilo ale reszta dzielnie trwa na strazy ;-)
 
Do góry