reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam w ten koszmarny dzien!
Deszcz leje, wszystko mnie dzis wk$%^$&^ i do tego boli mnie glowa. Polozylabym sie spac, ale nie mam warunkow, bo brat gra na trabce a M ma glosno TV, zeby przegluszyc brata... :wściekła/y:Poza tym musze jutro wstac o 3.30, wiec wypadaloby w miare wczesnie zasnac...

Scully trzymam kciuki za jutrzejsze usg!

Batonik super, ze serducho kluski w porzasiu:tak:


Macku nie denerwuj się to ta pi**** pogoda , ja tez mam oczy na zapałki i troszkę boli mnie głowa, co prawda nie zazdroszczę dodatkowych atrakcji tj. trąbki i TV :-D a Ty jutro jedziesz na tą wycieczkę tak ??? chętnie bym się z Tobą zabrała do Myszki do KRK ;-)
 
reklama
Macku nie denerwuj się to ta pi**** pogoda , ja tez mam oczy na zapałki i troszkę boli mnie głowa, co prawda nie zazdroszczę dodatkowych atrakcji tj. trąbki i TV :-D a Ty jutro jedziesz na tą wycieczkę tak ??? chętnie bym się z Tobą zabrała do Myszki do KRK ;-)
niop - jutro ruszamy:tak:
Tylko zeby nie padalo!!!!!!!!!!!!!!
 
Czesc Wam

Mnie też już długo tutaj nie było bo chciałam sobie odsapnąć troszkę od nakręcania się ;)
Byłam na badaniu prolaktyny(07.09.10) i na USG (09.09.10)okazało się, że na USG wszystko w jak najlepszym porządku i odziwo myślałam, że już jestem po owulacji (ostatnia @ 22.08.2010),a Gin powiedziała,cyt:"O widzę, że owulacja bedzie na dniach" jedyne zmartwienie...bardzo wysoka prolaktyna :( Nie dostałam żadnych tabletek na jej obniżenie tylko skierowanie na badania do Endokrynologa!! Zmartwiłam sie wiecie... Do endokrynologa umówiłam sie prywatnie na 01.10.2010 bo wszystkie wczesniejsze terminy zajęte, a zależy mi na czasie... Poza tym od wizyty na USG wiedząc, że lada dzień jest możliwa owulka to staraliśmy sie baaardzo :)Oczywiście pani ginekolog powiedziała, że ta (cholerna) prolaktyna może blokować "wypuszczenie" komórki no i wówczas bedzie..."lipa" ;( Mierzyłam tez temp codziennie o 06:30-06:45...jak jest owulacja to tem wzrasta czy jak już jest po?? Teraz jeszcze jedno świńskie pyt. do wczoraj śluz byl jak woda (mokro i nawet duzo) a dziś już jest bardziej mętny i taki no wiecie...gluciasty :D Czyli owu już była?? Ja już cała głupia przez to jestem ;)
Ostatnio nawet koleżanka kazała mi poocierac sie o jej brzusio (jest w 8 mc)... hihi

PS: Scully moje gratulki :)
 
Czesc Wam

Mnie też już długo tutaj nie było bo chciałam sobie odsapnąć troszkę od nakręcania się ;)
Byłam na badaniu prolaktyny(07.09.10) i na USG (09.09.10)okazało się, że na USG wszystko w jak najlepszym porządku i odziwo myślałam, że już jestem po owulacji (ostatnia @ 22.08.2010),a Gin powiedziała,cyt:"O widzę, że owulacja bedzie na dniach" jedyne zmartwienie...bardzo wysoka prolaktyna :( Nie dostałam żadnych tabletek na jej obniżenie tylko skierowanie na badania do Endokrynologa!! Zmartwiłam sie wiecie... Do endokrynologa umówiłam sie prywatnie na 01.10.2010 bo wszystkie wczesniejsze terminy zajęte, a zależy mi na czasie... Poza tym od wizyty na USG wiedząc, że lada dzień jest możliwa owulka to staraliśmy sie baaardzo :)Oczywiście pani ginekolog powiedziała, że ta (cholerna) prolaktyna może blokować "wypuszczenie" komórki no i wówczas bedzie..."lipa" ;( Mierzyłam tez temp codziennie o 06:30-06:45...jak jest owulacja to tem wzrasta czy jak już jest po?? Teraz jeszcze jedno świńskie pyt. do wczoraj śluz byl jak woda (mokro i nawet duzo) a dziś już jest bardziej mętny i taki no wiecie...gluciasty :D Czyli owu już była?? Ja już cała głupia przez to jestem ;)
A nie mialas usg po owulce w celu jej potwierdzenia? A moze juz bylas po owulce, ale pecherzyk nadal byl, bo przy wysokiej prl moze tak byc. U mnie wlasnie tak bylo, ze pecherzyki rosly, ale nie pekaly (lub jak to okreslila Twpja ginka - nie wypuszczaly komorki).
Tempka po owulce wzrasta (co najmniej dwie krechy od najwyzszej z szeciu najnizszych). U mnie bylo tak, ze nawet w cyklach gdzie teoretycznie owulki nie bylo lub byla kiepska (tak twierdzil gin na podstawie usg) tempka wzrastala. Inny gin natomiast stwierdzil, ze jest byl skok to i owulka byla. I badz tu madrym;-)
Zycze Ci, aby prl jedbak u Ciebie nic nie blokowala, a jesli juz, to aby leki szybko zadzialaly:tak:
 
:tak: jest wszystko w porządku z serduszkiem, przepływy między naczyniami OK, Kluseczka waży już 523g ;-) i oto Ona

śliczności :tak:

jak jest owulacja to tem wzrasta czy jak już jest po?? Teraz jeszcze jedno świńskie pyt. do wczoraj śluz byl jak woda (mokro i nawet duzo) a dziś już jest bardziej mętny i taki no wiecie...gluciasty :D Czyli owu już była?? Ja już cała głupia przez to jestem ;)
Ostatnio nawet koleżanka kazała mi poocierac sie o jej brzusio (jest w 8 mc)... hihi

co do prolaktyny się nie znam... :sorry: dni płodne są 5 dni niskiej temp i trzy dni wysokiej temp :tak: owu zaznacza się jako ostatnia niska temp. :tak:
Jak popatrzysz na mój wykres temp to wg mnie owu była w 19dc (bo temp najniższa w płodnych i najbardziej śliska, a plamienia były dzień wcześniej), choć program zaznaczył że była 21 dc :tak:
Jak chcesz to mogę ci na maila przesłaś opis do założenia sobie wykresu na tej stronie to on sam zaznacza przybliżoną owu (niestety po niej) - bo po wpisaniu 3 wyższych temp.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorowo :)
Batonik śliczna ta Twoja księżniczkai cieszę sie ze wsio ok
Pok a wiesz ostatnio myślałam o Tobie
Maćku nie zazdroszczę omg tylko stopery Was ratują;-)Udanej wycieczki super pogody i szczęśliwej podróży
Ikonasz a ile miałaś tej prl ze odrazu do endokrynologa dał skierowanie ?

Buzioleeeeeee :-)
 
reklama
Maćkupo owulce nie miałam USG nawet mi nie zaproponowała...a głupio mi było coś jej sugerować. Oby ta prolaktyna nie świadczyła o czymś złym...


"Jak chcesz to mogę ci na maila przesłaś opis do założenia sobie wykresu na tej stronie to on sam zaznacza przybliżoną owu (niestety po niej) - bo po wpisaniu 3 wyższych temp.:tak:"


Scully To czekam na maila: ilonkasz@o2.pl :)

Erba22 wyniki odbiorę jutro to oczywiście sie nimi podzielę z Wami - gin az zapamiętała moje nazwisko jak zobaczyła wynik!
 
Ostatnia edycja:
Do góry