reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

;-)Witam wtorkowo ;-)


... pięknie dziękujemy wszystkim za życzenia :tak:(p.s. nie ma się czym chwalić, w tym wieku to już trzeba milczeć że ma się urodziny i które:-D)

... dziś szaro - buro i pochmurno :sorry: prawdziwa jesień się zaczyna chyba ... ale dla rozweselenia i poprawy humorku zapraszam śpiochy na cofkę ;-)

mediumk675va5548b3af760b44040556.jpg


... a my dziś mamy dzwonić do ginka i może uda się wcisnąć na usg dziś albo umówić w tygodniu na badanie serduszka Blanki :tak: wolałabym jednak dziś ;-) podejrzeć moją Kluseczkę :-)
 
reklama
;-)Witam wtorkowo ;-)


... pięknie dziękujemy wszystkim za życzenia :tak:(p.s. nie ma się czym chwalić, w tym wieku to już trzeba milczeć że ma się urodziny i które:-D)

... dziś szaro - buro i pochmurno :sorry: prawdziwa jesień się zaczyna chyba ... ale dla rozweselenia i poprawy humorku zapraszam śpiochy na cofkę ;-)

Zobacz załącznik 283460


... a my dziś mamy dzwonić do ginka i może uda się wcisnąć na usg dziś albo umówić w tygodniu na badanie serduszka Blanki :tak: wolałabym jednak dziś ;-) podejrzeć moją Kluseczkę :-)
cześć z cofki chętnie skorzystam
&&&&&&&&&&&&& za udane wciśnięcie się do badanie -batonik oby jak najszybciej udało Tobie podejrzeć córunię:)
 
... przez ten wyjazd pewnie co ?? ... jeśli taką decyzję podjęłaś to na pewno jest słuszna :tak: nie ma co na łeb na szyję za wszelką cenę;-)
wiesz ja chyba jednak i tak juz nie podejdę wcale
mam dzisiaj jakiś taki humor wisielczy wiesz ja żeby mieć robione inseminację to i tak muszę dojeżdżać 120 km a i tak mam taki ciulowy plan bo kończę po południami i jak np. dojechać na 15.00?
nie wiem jak to zrobić może jeszcze październik się rozjaśni no a września rzeczywiście nie lubię bo nie dość że u mnie non stop urodziny to jeszcze sajgon w pracy
ja nie mam kiedy wyprawić synowi urodzin w domku dla dzieciaczków z klasy:baffled: o październik to mi bardziej pasuje bo już jest luźniej :)
 
wiesz ja chyba jednak i tak juz nie podejdę wcale
mam dzisiaj jakiś taki humor wisielczy wiesz ja żeby mieć robione inseminację to i tak muszę dojeżdżać 120 km a i tak mam taki ciulowy plan bo kończę po południami i jak np. dojechać na 15.00?
nie wiem jak to zrobić może jeszcze październik się rozjaśni no a września rzeczywiście nie lubię bo nie dość że u mnie non stop urodziny to jeszcze sajgon w pracy
ja nie mam kiedy wyprawić synowi urodzin w domku dla dzieciaczków z klasy:baffled: o październik to mi bardziej pasuje bo już jest luźniej :)


... wrzuć na luuuuuzzzzzzz ... odpuść sobie we wrześniu bo faktycznie masz sporo na głowie :tak: a w październiku bez ciśnienia podejdziesz i zobaczysz że się uda ;-):tak:... zresztą taki odpoczynek psychiczny to tylko może podziałać na + :tak:

... niestety teraz zaczynają się już takie szare dni ... pochmurne i deszczowe ... nie lubię takiej pogody, bo jest bardzo przytłaczająca :baffled:


... blllleee ... ja muszę jeszcze wstrzymać się do 12 i wtedy będę wiedziała czy będziemy mieli dziś usg serduszka ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :-)

mam nadzieje że jeszcze jedna kawusia dla mnie została :-D

Lopciu a Wy w szkole nie mozecie w roku szkolnym wziąść sobie 1 dnia urlopu ?!?

Batonik a co to za takie dziwne badanie serduszka ?!? W sensie tygodniowo ? Czy to jeszcze jakieś zaległości do połówkowego ? W każdym razie trzymam kciukasy bo serduszko na pewno pięknie zdrowiutkie, a jst okazja do zobaczenia małego Skarbka :-)


Buziaczki dla Was z życzeniami miłego dnia!
 
Witam się i ja :-)

mam nadzieje że jeszcze jedna kawusia dla mnie została :-D

Batonik a co to za takie dziwne badanie serduszka ?!? W sensie tygodniowo ? Czy to jeszcze jakieś zaległości do połówkowego ? W każdym razie trzymam kciukasy bo serduszko na pewno pięknie zdrowiutkie, a jst okazja do zobaczenia małego Skarbka :-)



... została, została śpiochu:tak:, tylko już zimna :-D ... coś ostatnio przejęłaś mój zwyczaj drzemkowy :-D

... a z tym badaniem to po prostu mój gin ma taki zwyczaj po 20 tc badać dokładnie serduszko :tak: to chyba dobry zwyczaj bo okazja do podglądania każda dobra ;-) poza tym ma mi jeszcze zrobić usg piersi :laugh2: tylko nie wiem czy będzie potem mógł spokojnie pracować :laugh2::laugh2:
 
reklama
Batonik no dokładnie...każdy powód dobry :-) ja za tydzień będę dopiero mojego Królewicza oglądała :-) ciekawe ile już bedzie ważył.
 
Do góry