reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dzień Dobry Babolki ;-) ... wstawać nie lenić się w cieplutkich wyrkach :-D pogoda sprzyja leżakowaniu :tak: bo za oknem, bynajmniej u mnie, mokro szaro i ponuro :dry:


Zapraszam chętnych na cofkę z Batonikiem :tak: he he to prawie jak "Kawa czy herbata" :-D każdego poranka :laugh2:

bez


Maćku ... dopiero teraz zauważyłam, jak pięknie Twój suwaczek zapyla ;)
 
Ostatnia edycja:
"Jak chcesz to mogę ci na maila przesłaś opis do założenia sobie wykresu na tej stronie to on sam zaznacza przybliżoną owu (niestety po niej) - bo po wpisaniu 3 wyższych temp.:tak:"
Scully To czekam na maila: ilonkasz@o2.pl :)

spróbuje później, bo komp mi się wiechnął na otwartej poczcie i nie mogę wejść na nią :dry: ale prześlę :tak:



Witam przy herbatce :-D O widzę, że kawusia zaparzona :-D To ja się skuszę później :tak:
Zaraz się zbieram do szpitala na pierwszą wizytę z fasolinką :laugh2: A stresa mam masakrycznego :zawstydzona/y: Serducho mi wali coraz mocniej z każdą kolejną minutą :zawstydzona/y: Jak ja to przetrwam... :laugh2:

Suwak mi się zepsuł :laugh2: 11 miesięcy, 4 tygodnie i 2 dni do potwierdzenia ciąży u gina? :laugh2: Jak wróce to go wywale-żartowniś jeden :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Zaraz się zbieram do szpitala na pierwszą wizytę z fasolinką :laugh2: A stresa mam masakrycznego :zawstydzona/y: Serducho mi wali coraz mocniej z każdą kolejną minutą :zawstydzona/y: Jak ja to przetrwam... :laugh2:


Dasz radę Kochana :tak: mocno &&&&&&&&&&&& zaciskamy za pięknie bijące malutkie serduszko ;-):tak: tylko zaraz napisz jak wrócisz :tak: na pewno wszystko będzie OK :tak:
 
Witam się i ja :-)

dzisiaj nieco później ale z kawusią.

Scully trzymam mocno kciukasy z bijące serduszko &&& wracaj z super wieściami!
 
witam sie i ja herbaka malinowa ( bo juz sama nie wiem co pic :baffled:)
batonik śliczna panienka:):)
ilona zawsze coś bo by było za dobrze
scully &&&&&&&&&&&&&& za usg
erbuś w taka pogodę to chyba na stojąco zasypiasz?
no właśnie teraz to mi sie jakos poprzestawiało i juz tak nie spie popoludniami zdazy mi sie walnac 15 minutowa drzemke nawet na pol lezaco i wsio , ale tak czy siak duzo leze nie mam siły na nic , rano wstaje wyprawiam rodzinke i sru do wyrka i leze tak do 11 :szok:

Dzień Dobry Babolki ;-) ... wstawać nie lenić się w cieplutkich wyrkach :-D pogoda sprzyja leżakowaniu :tak: bo za oknem, bynajmniej u mnie, mokro szaro i ponuro :dry:

Zapraszam chętnych na cofkę z Batonikiem :tak: he he to prawie jak "Kawa czy herbata" :-D każdego poranka :laugh2:

Zobacz załącznik 283764


Maćku ... dopiero teraz zauważyłam, jak pięknie Twój suwaczek zapyla ;)

U mnie tez pogoda do duszy , choc przestało padac i teraz wychodzi sloneczko i w miare ciepło jest , bo walnelam sobie maly spacerek przed chwilką

spróbuje później, bo komp mi się wiechnął na otwartej poczcie i nie mogę wejść na nią :dry: ale prześlę :tak:



Witam przy herbatce :-D O widzę, że kawusia zaparzona :-D To ja się skuszę później :tak:
Zaraz się zbieram do szpitala na pierwszą wizytę z fasolinką :laugh2: A stresa mam masakrycznego :zawstydzona/y: Serducho mi wali coraz mocniej z każdą kolejną minutą :zawstydzona/y: Jak ja to przetrwam... :laugh2:

Suwak mi się zepsuł :laugh2: 11 miesięcy, 4 tygodnie i 2 dni do potwierdzenia ciąży u gina? :laugh2: Jak wróce to go wywale-żartowniś jeden :laugh2:

Scully mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& wsio bedzie ok czekamy na wiesci :tak:
Miłego dnia babolki :-)
 
Jestem widziałam fasolkę :laugh2: Dosłownie w kształcie fasolki :laugh2: Niestety tak się ucieszyłam, że wogóle jest, że nie spytałam o serduszko :zawstydzona/y:
USG niestety stare. Gin powiedział tylko, że jest i mi pokazał, że ciąża wczesna :tak: 6 tydzień? - choć wg OM to u mnie dziś 7 tydz :confused: no nic jest fasolka i to najważniejsze :tak::laugh2:
W piątek wyniki krwi i moczu :-p Wszystko dziś mnie cieszy :tak: A i L4 dotanę na stałe do końca ciąży :-D
A zaraz z mężem jedziemy na grzybki :tak:
 
Jestem widziałam fasolkę :laugh2: Dosłownie w kształcie fasolki :laugh2: Niestety tak się ucieszyłam, że wogóle jest, że nie spytałam o serduszko :zawstydzona/y:
USG niestety stare. Gin powiedział tylko, że jest i mi pokazał, że ciąża wczesna :tak: 6 tydzień? - choć wg OM to u mnie dziś 7 tydz :confused: no nic jest fasolka i to najważniejsze :tak::laugh2:
W piątek wyniki krwi i moczu :-p Wszystko dziś mnie cieszy :tak: A i L4 dotanę na stałe do końca ciąży :-D
A zaraz z mężem jedziemy na grzybki :tak:


SUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!

Gratki Scully wiedziałam że będzie wsio OK:tak: mąż pewnie też skacze pod sufit ;)

...uważaj na kleszcze na tych grzybkach ;-)...


...wyszło na to że dziś cały dzień pełnię sama wartę na BB :(
 
reklama
Batonik24 Nie myśl, że robisz tutaj za królową ;) ja też już tutaj zasiadam... :)W nawiązaniu do wczorajszej rozmowy oto moje wyniki z prolaktyny: 179,34uU/ml a po tabletce 11003,15 uU/ml i co o tym sądzicie?? bo moja gin jest w szoku!:/
 
Do góry