reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dzoan - zycze powodzenia! droga przez meke na pewno sie oplaci! :) glowa do gory!

macku - jak Ty tak mozesz bezczelnie gdzies wyjechac? a jak nam dasz znac czy fasola czy wredna malpa? no jak to tak?

ja wrocilam do domu z baaardzo dlugiego spaceru. odsapne chwile i pranie, prasowanie, odkurzanie i takie tam atrakcje :)

sciskam
 
reklama
mialo nie byc posta pod postem ale jak edytuje poprzedni to suwaczek sie nie pokazuje. bedzie zatem post pod postem, za co bardzo przepraszam wszystkich wrazliwych na takie sprawy.
mam suwaczek. co prawda odliczajacych do testowania bylo doslownie kilka i zaden mnie nie przekonal ale poki nie znajde ladniejszych bedzie taki. a znajac moje lenistwo w takich blachych sprawach to pewnie juz taki zostanie.
no fajowy sowaczek wkoncu cos wudac i wiadomo ;-) mozesz jeszcze dodac jakis o wieku twojej latorosli ;-)
Witam się poniedziałkowo :-)

Batonik gdzie kawka ?!?

Miłego dnia Wam życzę!
omg o 5 rano kawa szok hihihi kobietko ty sie wyspij porzadnie ;-)
Witam się z herbatką :)

Batonika nie ma to nawet kawki sie nie napijemy ;p

Myszka aTy co tak szybko dzisiaj wstałas ???

Powiem wam ze chyba przestane mojemu W. opowiadac co mi lekarz powiedział - wczoraj probowałam go zmolestowac a on mi na to - NIE Rybeńko - lekarz kazał zrobic przerwe to robimy :-( co mi pozostało dzisiaj zastrzyk i do roboty ;-)
no co dba chlopak zeby plemniczki i jego przyjaciel byli wypoczeci przed akcja :-)
Witam poniedziałkowo ;-)

... Mysza Kobieto czy Ty nie możesz dospać :sorry2: ... u nas w nocy i wieczorem była potworna burza i pół nocy nie spałam :zawstydzona/y: bo tak się błyskało i grzmiało ... nawet Kluska w brzuchu wierzgała o 3 w nocy :tak: chyba się burzy bała ;-)


Zobacz załącznik 276757 jest i poniedziałkowa kawka :-) zapraszam resztę śpiochów :-D


... a ja wczoraj miałam okropny dzień ... tzn. wieczór ... zasiedliśmy z R wieczorkiem o 20 przed telewizor bo miała być transmisja żużla z Torunia :tak: R przygotował zdrowe jedzonko (czytaj: chipsy i pepsi) i co ... ułamałam pół zęba na chipsie :szok: a dopiero co w grudniu leczyła go kanałowo i nie wspomnę że straciłam na niego kupę kasy :wściekła/y: a na dodatek żużel się nie odbył bo nad Toruń nadciągnęły burze :wściekła/y:
uuuuuuu...to nieciekawie ja od kiedy codziennie pije szklanke mleka to zeby daly mi spokoj :-)
Witam się i ja
U mnie tez burza , ulewa ze:szok: dawno takiej nie było , i nie spalam przez to poł nocy i jeszcze dzis tak wczesnie musialam wstac bo u mnie panowie rury wymieniaja wrrrr !!!

Miłego dnia !
kochana a ty kiedy masz wizyte na sprawdzenie serduszka?? i kiedy zobaczymy towj sowaczek juz sie doczekac niemoge ;-)
... no to widzę że uroki Cię dopadły ;-) ... na mdłości polecam herbatkę imbirową lub migdały:tak: ...

...a my czujemy się dobrze :tak: w czwartek idziemy na usg połówkowe i już mam sraczkę ... tzn . martwię się czy będzie wszystko OK no i czy się dowiem kto siedzi w brzuszku :zawstydzona/y: ... dziś w nocy Kluska dała popalić tzn. wierciła się o 3, może bała się burzy bo na serio waliło ostro :-D ... muszę się na jutro do dentysty zapisać niestety, a myślałam że mnie to ominie a tu ten wypadek z chipsem :baffled: ale nie ma tego złego....przy okazji zrobię przegląd czy nic tam się nie dziej :tak: ... chociaż boję się że będzie musiała go wyrwać :-(
widze ze nietylko ja mam rewelacje zoladkowo-jelitowe przed czwartkowym usg najbardziej sie martwie zeby zobaczyc plec bo szkoda mi kasy na prywatne usg a ze bedzie wsio ok to wiem bo innej opcji niema groszek napewno jest zdrowiutki
witajcie dziewczyny dziś skończył mi sie okres :tak:, ZACZYNAMY STARANIA OBY SIE UDAŁO, TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MNIE , OWOCNYCH STARANEK
ticker.php
trzymamy kciuki :-)
A ja wlasnie kiedys czytalam, ze w ciazy bardziej moze zaszkodzic stres zwiazany z leczeniem, niz znieczulenie, bo jest to zwykle bardzo mala dawka:tak:

Tempka zaklocona w gore:sorry2:

Z czego nic nie bedzie? Z testowania?;-)
no to jak tak ladnie zaklocona to moze w koncu wyciagniesz tego twojego testa z szafy i go uzyjesz???
... no to Myszka niezłe zadanie przed Tobą jakby Klusek miał się urodzić 4,5 kg :szok: ja ważyłam 3800 a R był wcześniaczkiem i jakieś tam marne 2kg ważył


...a ja się szprycuję Clexane 0,2 na rozrzedzenie krwi :D
to sie niesprawdza bo ja wazylam 2,5 kg a moj m wazyl nieco ponad 3 kg a nasza corcia 4330 wiec to niejest regola a wogole teraz te dzieci jakies wieksze sie rodza niz kiedys ;-)
 
zabka ale latorosl ni ejest moja - to moja siostra :) przyjechala mnie odwiedzic.
ja sie staram o pierwsza latorosl :D oj dlugo juz sie staram.

halina trzymam kciuki!
 
No leci ten czas jak szalony...ale co zrobić. Niech leci. Za 2 miesiące już będę jak na szpilkach pewnie siedzieć, chyba że się Klusek szybiej postara żeby na świat przyjść.

Tosia to dzielna jesteś...choć faktycznie jak to taki w brzuch to i ja dałabym może radę, choć na dzień dzisiejszy to ciężko by mi było sobie cukier zmierzyć tym pstrykaczem.

Batonik lody lody i jeszcze raz lody... :-) ale tak na serio to powiem Ci że ja się obawiam że Klusek będzie po W wielki, bo on się urodził 4,5kg...no zobaczymy.

Jezuniu ileeeeee???? moj mial 3640 i myslalam ze to wielkolud he he

Batonik nawet jakby moja kochana Kluseczka miała waży 3kg to ja i tak jestem zdecydowana na CC więc niech waży ile mu się podoba.
U nas w rodzinie wszystkie dzieci malutkie były...żadne nie ważyło powyżej 2800g...ale u W odwrotnie właśnie więc zobaczymy. Choć to pewnie i tak nie ma wpływu.

Jejku zeby u mnie bylo tak latwo polozna namowic na cesarke tez bym chciala po co sie meczyc, bycnacieta czy popekana.
Tak natna w bikini wyjma kruszynke dadza mamusi i po klopocie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc Wam w ten mokry wieczór...

Niestety, ale wczoraj dostałam @... ehh szkoda gadać. Postanowiłam uzupełnić swoje śniadanko w kwas foliowy (1tabl.dziennie) może to jakoś pomoże no i od jutra rana zaczynam mierzyć temp. Powiedzcie mi jak temp idzie w górę to jest owulka tak? ( i trzeba sie jeszcze bardziej tulić? ) ;-)
Ale mam ochotę na coś słodkiego...a jakiego mam lenia, żeby pójść do kuchni po ciacho ojjj ojj a mężuś w pracy kurcze bele :no:

ps: Mój też bierze kwas foliowy :) jak myślicie wskazane to jest czy bez zanaczenia dla chłopaczków??
 
zabka ale latorosl ni ejest moja - to moja siostra :) przyjechala mnie odwiedzic.
ja sie staram o pierwsza latorosl :D oj dlugo juz sie staram.

halina trzymam kciuki!
aha myslalam ze juz masz jakies dzieciatko :-)
Jezuniu ileeeeee???? moj mial 3640 i myslalam ze to wielkolud he he
moja miala 4330 i 59 cm to te 3500 dzieci wydawaly mi sie takie malenkie :-)
Jejku zeby u mnie bylo tak latwo polozna namowic na cesarke tez bym chciala po co sie meczyc, bycnacieta czy popekana.
Tak natna w bikini wyjma kruszynke dadza mamusi i po klopocie
ale mysza bedzie miala cc za kase a nie dzieki poloznej ;-)
Czesc Wam w ten mokry wieczór...

Niestety, ale wczoraj dostałam @... ehh szkoda gadać. Postanowiłam uzupełnić swoje śniadanko w kwas foliowy (1tabl.dziennie) może to jakoś pomoże no i od jutra rana zaczynam mierzyć temp. Powiedzcie mi jak temp idzie w górę to jest owulka tak? ( i trzeba sie jeszcze bardziej tulić? ) ;-)
Ale mam ochotę na coś słodkiego...a jakiego mam lenia, żeby pójść do kuchni po ciacho ojjj ojj a mężuś w pracy kurcze bele :no:

ps: Mój też bierze kwas foliowy :) jak myślicie wskazane to jest czy bez zanaczenia dla chłopaczków??
mezczyzni tez powinni lykac kwas foliowy a tempka jest stala az do owu w owu jest spadek a zaraz po owu skok tempki i utrzymyje sie az do dnia @ w dniu @ lub pare dni przed spada a jesli utzrymuje sie wysoko nawet po terminie @ wtedy jest ciaza (najczesciej) to w takim duzym skrocie opisane :-) bo szczegolow jest cala masa
 
"...

mezczyzni tez powinni lykac kwas foliowy a tempka jest stala az do owu w owu jest spadek a zaraz po owu skok tempki i utrzymyje sie az do dnia @ w dniu @ lub pare dni przed spada a jesli utzrymuje sie wysoko nawet po terminie @ wtedy jest ciaza (najczesciej) to w takim duzym skrocie opisane :-) bo szczegolow jest cala masa[/QUOTE]"

Dziękuję od razu mi lepiej :)
 
oooo nie wiedzialam, ze chlopy tez maja lykac! to Ci nowosc! cale zycie sie czlowiek uczy!
lazienka umyta, pranie zrobione (nie mam pralki w domu, wiec stad entuzjazm!), jutrzejsza wycieczka zaplanowana, gary pomyte ach! ile jeszcze zostalo! :D

lece babeczki, jeszcze bede zagladac

edit: zostawilyscie mnie tu zupelnie sama. niemoge zasnac, wiec zaczelam szukac wszystkiego na temat szyjki i generalnie teorii juz troche przyswoilam ale nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi wzgledem szyjki na poczatku ciazy - zdania sa podzielone. czy to znaczy, ze u kazdej kobiety wyglada to troche inaczej czy wyglada tak samo a odczucia sa rozne? a moze jednak jest jedna odpowiedz? orientujecie sie w tym dziewuszki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry