reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Wlasnie bylismy na grzybach - szalu nie ma, ale obiadek na jutro bedzie:tak:
Kobietki jak z tymi testami owu jest?? Bo ja robię już któryś dzień i była II słaba kreska (3 dni), a dziś jej nie ma :confused2: Wspomnę, że testy robię od 18:00-20:00 (jak mi się przypomni) :-p
To moze owulka sie czai - ja tak raz mialam: negatywny, slaby, negatywny, wiec kolejne odpuscilam. Ale po kilku dniach strasznie bolal mnie brzuch, wiec zroblam nastpeny i wtdey byl mocno pozytywny:tak:
Ale dzisiaj mialas juz maly skok tempki. Moze sie okazac, ze jednak juz po owulce. Zobaczymy jutro jak tempka sie zachowa:tak:

Hejka


A może pójdę prywatnie...jak myślicie ile kosztują podstawowe badania które trzeba zrobić...miałyśie już jakieś??
Pozdrawiam :)
Jesli chodzi o koszt badan hormonow to jeden kosztuje 20-30 zl.
 
reklama
Hmm ale ile razy się słyszy, że traktują człowieka duuużo lepiej jak się przyjdzie prywatnie...oczywiście pod warunkiem, że będzie miała porządne USG i fajny gabinet...z resztą w tym moim miasteczku to chyba ciężko o miłego i znającego się na rzeczy ginekologa :) Albo jest obeznany i podchodzi do kobiety jak do śmiecia, albo miły, ale za to są różne opinie...
 
Hejka

Byłam dziś u Gina i jedynie co udało mi się załatwić to wizytę na 01.09.2010 ehh mówię jej, że mi się spóźnia, że robiłam wczoraj test i wyszła tylko 1 kreska i że zależałoby mi na zrobieniu podstawowych badań jak najprędzej...tak żebym na 1.09 już mogła jej pokazać wyniki, a ona na to...że jest zmęczona po nocnym dyżurze, a żeby mi dała skierowanie na badanie to musi ze mna przynajmniej z pół godziny porozmawiać i dopiero wtedy zobaczy które badania należy wykonać ehh Rozumiem, ale liczyłam na coś więcej :) Oczywiście prywatnie mogę do niej przyjść już w poniedziałek z tym, że nie chcę płacić za badania!! (będę chodzić prywatnie ale badania chcę mieć z NFZ-tak też jej powiedziałam)...
A może pójdę prywatnie...jak myślicie ile kosztują podstawowe badania które trzeba zrobić...miałyśie już jakieś??
Pozdrawiam :)
na kazde badanie licz okolo 20 zl a bedziesz musial ich zrobic ze 2-3napewno wiec szkoda kasy lepiej idz na bete i bedziesz wiedziala czy jestes w ciazy a zaplacisz tylko za 1 badanie czyli za bete hcg
:)

żabka wszystkiego najlepszego dla córci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tośka rób dzieciątko rób, sezon na fasolki rozpoczęty przez Erbe:)

batonik,żabka Wy juz na polowie ciąży ale Wam juz teraz zleci do porodu:)
dzieki na szczescie jubilatka juz spi a ja jakos lepiej sie czuje bo w ciagu dnia bylo okropnie a co do polmetku to tak teraz tylko wleka mi sie dni do wizyty i usg a potem poleeeeeci szybko szczegolnie jak mala pojdzie do przedszkola bo wted mam bardziej zorganizowane dni i szybciej mijaja :-)
 
witajcie dziewczyny , jestem smutna za to czego ja sie dziś dowiedziałam:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Dziś po południu dostałam krwawienia (@?). Natychmiast pojecham do gin. bo myślałam że jestam w ciąży w?
w/g beta 202.79, doktor powiedział że jak na 3-4 tyg. ciąże beta jast za niskie:-(, mimo to zbadał mnie i na dopochwowym USG nic nie zobaczył a w/g ostatniej miesiączki powiennam być w 7 tyg. a w takiaj ciąży już widać dzidzie:-(. Okres spóżnił sie 22 dni :szok:, nigdy tak nie było..... Teraz postanowiałm że do lekarza na badania o podejrzenie o ciąże pójde dopiero jak mi sie @ spózni co najmniej półtora m-ca , żeby nie robić sobie nadziei.:-(Mimo to zostało mi jedno , bróbować dalej , może sie uda. POZOSTAJE MI NADZIEJA I WIARA ZE SIE UDA I TEGO DZIEWCZYNY WAM ŻYCZĘ , NIE ZAŁAMUJCIE SIE TROCHĘ ŻYCIA I CHĘCI POZDRAWIAM:-)
 
witajcie dziewczyny , jestem smutna za to czego ja sie dziś dowiedziałam:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Dziś po południu dostałam krwawienia (@?). Natychmiast pojecham do gin. bo myślałam że jestam w ciąży w?
w/g beta 202.79, doktor powiedział że jak na 3-4 tyg. ciąże beta jast za niskie:-(, mimo to zbadał mnie i na dopochwowym USG nic nie zobaczył a w/g ostatniej miesiączki powiennam być w 7 tyg. a w takiaj ciąży już widać dzidzie:-(. Okres spóżnił sie 22 dni :szok:, nigdy tak nie było..... Teraz postanowiałm że do lekarza na badania o podejrzenie o ciąże pójde dopiero jak mi sie @ spózni co najmniej półtora m-ca , żeby nie robić sobie nadziei.:-(Mimo to zostało mi jedno , bróbować dalej , może sie uda. POZOSTAJE MI NADZIEJA I WIARA ZE SIE UDA I TEGO DZIEWCZYNY WAM ŻYCZĘ , NIE ZAŁAMUJCIE SIE TROCHĘ ŻYCIA I CHĘCI POZDRAWIAM:-)
kochana przykro mi ciaza byla na 100% bo beta wysoka ale jak widac sie nieutrzymala wiec trzeba probowac dalej trzymam kciuki za kolejne owocne staranka
 
Jestem
już troszku lepiej
Maćku ale ja bym zjadła sobie grzybki takie ze smietanka i cebulką mniam mniam , jutro wlece do ciebie na obiadek ;-)
Zabciu Sto Lat dla córci żeby się dobrze chowała
Tośku &&&&&&&&&&&&&&&& !!!!!!!
Halina:-(
 
dzieki na szczescie jubilatka juz spi a ja jakos lepiej sie czuje bo w ciagu dnia bylo okropnie a co do polmetku to tak teraz tylko wleka mi sie dni do wizyty i usg a potem poleeeeeci szybko szczegolnie jak mala pojdzie do przedszkola bo wted mam bardziej zorganizowane dni i szybciej mijaja :-)[/QUOTE]


to kiedy idziesz na wizyte i usg? ciekawe czy maluszek pokaże co ma miedzy nóżkami?

Halina :( :(
 
hej,
malo mowie ale podgladam was nagminnie i rzucila mi sie dzis w oczy dyskusja o testach owu. tez mam klopot z interpretacja i kupuje raz na 2-3 miesiace testy owu elektroniczne clearblue. nie mam pojecia ile kosztuja w PL. W szwajcarii sa drogie, wiec pewnie w pl tez - dlatego nie uzywam co miesiac. wsadza sie koncowke do zasikania do czytnika, sika lub umieszcza w probce moczu i on sam zczytuje wynik i nie trzeba sie meczyc z odcieniami kreski.
Pytalam mojego gina tu o testy i powiedzial, ze sa bardzo wiarygodne, ze jesli uzywam testow owu i wychodza pozytywne tzn,. ze owu jest i nie musze robic zapisow temperatury.
Ja mam tylko problem z tym jak utrafic od pozytywnego testu do owulacji. bo to przeciez zalezy od godziny robienia testu. jak ostatnio myslalam o tym, to trzeba by robic rano i wieczorem (12h przerwy!), zeby wiedziec jak obliczyc te 36h lub 48h (w zaleznosci od testu) od pozytywnego wyniku. Zapytam gina przy najblizszej okazji i postaram sie pamietac, zeby Wam powiedziec jak to jest.

... aczkolwiek tez duzo na roznych watkach jest negatywnych opinii o testach, acz z drugiej strony nigdy nie wiadomo czy wszystkie negatywnie wypowiadajace sie uzywaly testow prawidlowo. Moim zdaniem za 2-3 cyklem dopiero sie wie o co chodzi. Ja w 1 cyklu (zwyklych) testow nie mialam bladego pojecia co i jak, a potem juz bylo okej. Jednak zyje w potwornym pospiechu i z lenistwa kupuje te elektro (lenistwa i latwosci interpretacji - puste kolko albo usmiechnieta buzia).


sciskam i dobranoc

ps: przepraszam za wielgachnego posta.
 
reklama
:-)Witamy się porannie ;-)

i zapraszamy na poranną kawusię ;-)

bez


Myszka wstawaj Babolku :D
 
Do góry