reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam środowo
Aż wstyd sie przyznać ale ja przed chwilka wstałam , ciezki dzionek od rana mialam wiec najlepiej bylo przespać

Ja wczoraj tak sobie myslałam o Olkale i weszlam na jej profil i widzialam ze byla dostepna 11-08

A na spotkanko chętnie i ja się piszę oczywiście jesli chcecie;-)
tylko gdzie:baffled: musialby to byc sam srodek:tak:

Miłego popoludnia !
 
Witam środowo
Aż wstyd sie przyznać ale ja przed chwilka wstałam , ciezki dzionek od rana mialam wiec najlepiej bylo przespać

Ja wczoraj tak sobie myslałam o Olkale i weszlam na jej profil i widzialam ze byla dostepna 11-08

A na spotkanko chętnie i ja się piszę oczywiście jesli chcecie;-)
tylko gdzie:baffled: musialby to byc sam srodek:tak:

Miłego popoludnia !
śpij dopóki możesz
ja tez wczoraj o olkale sobie pomyslałam
R. u lekarza wsio ok bałam się że będzie miał zabieg ale nic z tego dzisiaj jeszcze się bardziej skleiło i miałam już zmartwienia ale chirurg powiedział że to od tej maści i zawsze trzeba ją zmywać na następnym dniu:)
wypad dzisiaj mi się udał bardzo:):):):)
 
śpij dopóki możesz
ja tez wczoraj o olkale sobie pomyslałam
R. u lekarza wsio ok bałam się że będzie miał zabieg ale nic z tego dzisiaj jeszcze się bardziej skleiło i miałam już zmartwienia ale chirurg powiedział że to od tej maści i zawsze trzeba ją zmywać na następnym dniu:)
wypad dzisiaj mi się udał bardzo:):):):)

no helloolllll

Supcio ze wszystko si , ciesze sie bardzo i ze u lekarza i wogole :)
mnie strasznie muli od rana nic mi nie smakuje a jestem taka glodna a nic nie moge zjejsc
moj m mowi ze zardzewieje bo ciagle spie
 
To moze Warszawa - kazdy bedzie mial daleko:-D
A tak powaznie - pamietacie jak organizowali spotkanie na watku zamknietym? Jakos nie wypalilo...

na zamkniętym raz byłam, ale tu lepiej, a czasu mało ;-)

moze nam sie uda :)
a ja dzisiaj pomykam do fryzjera na frabowanko i scinanko :) z tesciowa ;/

to dziś etap "na ślicznotkę" ;-)

A czy olkale coś się jeszcze oddzywa ?!?
Bo dawno jej nie widziałam...choć przyznaję bez bicia że też nie zawsze na bieżąco jestem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

dawno jej nie widziałam na bb :sorry:

śpij dopóki możesz
ja tez wczoraj o olkale sobie pomyslałam
R. u lekarza wsio ok bałam się że będzie miał zabieg ale nic z tego dzisiaj jeszcze się bardziej skleiło i miałam już zmartwienia ale chirurg powiedział że to od tej maści i zawsze trzeba ją zmywać na następnym dniu:)
wypad dzisiaj mi się udał bardzo:):):):)

a co to za maść i co mu się stało?? (cosik nie doczytałam chyba) :sorry: a już głupie skojarzenia mam... :-p



Kobietki jak z tymi testami owu jest?? Bo ja robię już któryś dzień i była II słaba kreska (3 dni), a dziś jej nie ma :confused2: Wspomnę, że testy robię od 18:00-20:00 (jak mi się przypomni) :-p
 
na zamkniętym raz byłam, ale tu lepiej, a czasu mało ;-)



to dziś etap "na ślicznotkę" ;-)

ostatnio widziałam w tv jak wypowiadał sie lek gin ze te testy owu to nic dobrego , lepiej sobie odpuścić z nimi
Scullyy a monitoring miałaś ??
dawno jej nie widziałam na bb :sorry:



a co to za maść i co mu się stało?? (cosik nie doczytałam chyba) :sorry: a już głupie skojarzenia mam... :-p



Kobietki jak z tymi testami owu jest?? Bo ja robię już któryś dzień i była II słaba kreska (3 dni), a dziś jej nie ma :confused2: Wspomnę, że testy robię od 18:00-20:00 (jak mi się przypomni) :-p

ostatnio widziałam w tv jak wypowiadał sie lek gin ze te testy owu to nic dobrego , lepiej sobie odpuścić z nimi
Scullyy a monitoring miałaś ??
 
A na spotkanko chętnie i ja się piszę oczywiście jesli chcecie;-)
tylko gdzie:baffled: musialby to byc sam srodek:tak:

Sam środek to chyba okolice Łodzi :-)

Scully te testy owu to faktycznie porażka...ja pamiętam ile czasu straciłam na ich interpretacji...i właśnie tak było że cień cienia, później taka niby ciemniejsza...ale wkońcu pokazał II krechy...w miarę o równym odcieniu.
Nie wiem jak jest na Twoich ale z tego co pamiętam to było napisane w instrukcji że mają być o podobnym natężeniu.
A pora jest dowolna.
 
reklama
Sam środek to chyba okolice Łodzi :-)

Scully te testy owu to faktycznie porażka...ja pamiętam ile czasu straciłam na ich interpretacji...i właśnie tak było że cień cienia, później taka niby ciemniejsza...ale wkońcu pokazał II krechy...w miarę o równym odcieniu.
Nie wiem jak jest na Twoich ale z tego co pamiętam to było napisane w instrukcji że mają być o podobnym natężeniu.
A pora jest dowolna.


;-)a Ty już ... Babolu Staszek się stęsknił :-D:-D:-D

Scully ja też w jednym cyklu wspomagałam się testami owu ale u mnie nigdy kreski nie były o jednakowym natężeniu, zawsze jedna była bledsza - jakieś przekłamanie :sorry:
 
Do góry