reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ostatnio widziałam w tv jak wypowiadał sie lek gin ze te testy owu to nic dobrego , lepiej sobie odpuścić z nimi
Scullyy a monitoring miałaś ??

ja to jestem jeszcze w sumie bez badań i bez monitu :sorry: tak sobie się tu uchowałam :sorry: miałam tylko raz badania, bo cykl był dłuuugggiii i dostałam Lutkę na skrócenie cykli (teraz 1 cykl bez Lutki) i pozatym nic ;-) sama chciałam z 2 cykle z testami owu sprawdzić czy ona jest :-p



Dziękuję kobietki za szybkie info :tak: Właśnie testowa mi też słaba wychodzi, a moja jeszcze słabsza :sorry: Te testy są jakieś dziwne... :sorry: No nic, jak już kupiłam to wykorzystam :tak: a jak przez 2 cykle lipa to do gina... :sorry: ...i obym szła z II krechami ciążowymi, a nie na badania hormonalne :tak:;-):-D:-)
 
ja to jestem jeszcze w sumie bez badań i bez monitu :sorry: tak sobie się tu uchowałam :sorry: miałam tylko raz badania, bo cykl był dłuuugggiii i dostałam Lutkę na skrócenie cykli (teraz 1 cykl bez Lutki) i pozatym nic ;-) sama chciałam z 2 cykle z testami owu sprawdzić czy ona jest :-p



Dziękuję kobietki za szybkie info :tak: Właśnie testowa mi też słaba wychodzi, a moja jeszcze słabsza :sorry: Te testy są jakieś dziwne... :sorry: No nic, jak już kupiłam to wykorzystam :tak: a jak przez 2 cykle lipa to do gina... :sorry: ...i obym szła z II krechami ciążowymi, a nie na badania hormonalne :tak:;-):-D:-)

zycze Tobie z calego serducha pięknych II
Dziewczyny sorry ale na chwile spadam bo nie moge wysiedziec musze sie polozyc
narka do pozniej
 
no helloolllll

Supcio ze wszystko si , ciesze sie bardzo i ze u lekarza i wogole :)
mnie strasznie muli od rana nic mi nie smakuje a jestem taka glodna a nic nie moge zjejsc
moj m mowi ze zardzewieje bo ciagle spie
spij ile tylko chcesz i potrzebojesz twoj organizm teraz robi wielka prace tworzy malego czlowieczka wiec ma prawo byc zmeczony :-)
melduję sie po fryzjerze ;-) i plotkach z tesciowa - musze powiedziec ze bylo milo

a teraz zmykam robic dziecko w koncu ;p

buziaki moje drogie
a rob rob byle celnie :-)

witam panienki wieczororwo ale dzisiaj kiczowy dzien najpierw rano zyganie potem caly dzien slabo i niedobrze mi bylo :-( ale to pewnie przez cisnienie
 
Hejka

Byłam dziś u Gina i jedynie co udało mi się załatwić to wizytę na 01.09.2010 ehh mówię jej, że mi się spóźnia, że robiłam wczoraj test i wyszła tylko 1 kreska i że zależałoby mi na zrobieniu podstawowych badań jak najprędzej...tak żebym na 1.09 już mogła jej pokazać wyniki, a ona na to...że jest zmęczona po nocnym dyżurze, a żeby mi dała skierowanie na badanie to musi ze mna przynajmniej z pół godziny porozmawiać i dopiero wtedy zobaczy które badania należy wykonać ehh Rozumiem, ale liczyłam na coś więcej :) Oczywiście prywatnie mogę do niej przyjść już w poniedziałek z tym, że nie chcę płacić za badania!! (będę chodzić prywatnie ale badania chcę mieć z NFZ-tak też jej powiedziałam)...
A może pójdę prywatnie...jak myślicie ile kosztują podstawowe badania które trzeba zrobić...miałyśie już jakieś??
Pozdrawiam :)
 
:)

żabka wszystkiego najlepszego dla córci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tośka rób dzieciątko rób, sezon na fasolki rozpoczęty przez Erbe:)

batonik,żabka Wy juz na polowie ciąży ale Wam juz teraz zleci do porodu:)
 
reklama
melduję sie po fryzjerze ;-) i plotkach z tesciowa - musze powiedziec ze bylo milo
a teraz zmykam robic dziecko w koncu ;p
buziaki moje drogie

dajcie czadu ;-)

Hejka

Byłam dziś u Gina i jedynie co udało mi się załatwić to wizytę na 01.09.2010 ehh mówię jej, że mi się spóźnia, że robiłam wczoraj test i wyszła tylko 1 kreska i że zależałoby mi na zrobieniu podstawowych badań jak najprędzej...tak żebym na 1.09 już mogła jej pokazać wyniki, a ona na to...że jest zmęczona po nocnym dyżurze, a żeby mi dała skierowanie na badanie to musi ze mna przynajmniej z pół godziny porozmawiać i dopiero wtedy zobaczy które badania należy wykonać ehh Rozumiem, ale liczyłam na coś więcej :) Oczywiście prywatnie mogę do niej przyjść już w poniedziałek z tym, że nie chcę płacić za badania!! (będę chodzić prywatnie ale badania chcę mieć z NFZ-tak też jej powiedziałam)...
A może pójdę prywatnie...jak myślicie ile kosztują podstawowe badania które trzeba zrobić...miałyśie już jakieś??
Pozdrawiam :)

wg mnie szkoda kasy :sorry: babka ewidentnie chce cię naciągnąć :tak: jak badania można mieć na NFZ to po co płacić kasiorkę (na śpioszki się przyda ;-)) :tak:
 
Do góry