reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

agutka ahhh az mis ei przypomnialo czasy jak bylam malutka i rodzice palili liscie na ogrodzie a pozniej robilismy pieczone ziemniaczki w ognisku mmmniam :) jakos mnei na wspminki wzielo jak ogladam gumisie zawsze w niedziele z mezem i kacze opowiesci :p to mi si eprzypomina jak co sobote z mama i tata i bratem siadalismy wszyscy i ogladalismy te bajki :) zuzia napewno miala radoche z ogniska ja tez zawsz emiaam :) ach sama bym juz swojemu dziecku zrobila jakies ognicho i pieczone ziemniaczki ale za male jeszcze jest :p
a wysypka mam nadzieje ze zybciutko przejdzie najgorsze jest to ze dziecko sie meczy my na to patrzymy i niewiele mozemy :/

Hehehe,z tymi bajkami,to się uśmiałam - fajnie macie! :-)
I Ty też ogniska się doczekasz. ;-)

A My byliśmy już na spacerku w lesie. :-) Ale fajnie było. :-)

Poza tym wygrałam wczoraj na allegro te wymarzone firanki i dziś rozmawiałam z Panią,że przyjadę po nie osobiście,bo to niedaleko ZG. :tak: Chciałam Zuzi wycieczkę zrobić. :-p A Pani mi na to,że ona w tygodniu będzie u Nas w mieście i mi je przywiezie! :-)
 
reklama
Ja to mam taka skleroze ale ostatnio mowilas ze w cizy jestes czy mi sie z kims innym pomylilo?????
no kiedyś tam pisałam że mdłości mnie ogarnęły ale wtedy przyszła@ i wyszło szydło z worka bo mam niski progesteron, więc raczej nie utrzymała się
no a teraz czekam kochana na rezultaty- trafiłam do dobrego ginka i mam nadzieję że tym razem się uda
 
witam niedzielnie, u Nas pogoda ładna więc niedługo obiadek i na dworek gdzieś trzeba sie wybrać :-D
dziewczyny dobre wieści pęcherzyk pękł i pięknie pozostałe sie wchłaniają i dostałam lutkę dowcipnie
no super wiadomosć teraz tylko czekać i zaciskać &&&&&;-)

:sorry2:a ja oczywiście jak zostaje na chwilę sama to mam mętlik w głowie :sorry2: jeszcze 5 dni do usg a ja już się martwię czy z ciążą wszystko OK czy rozwija się prawidłowo i czy serduszko zabije :sorry2: miliony myśli :sorry2:
no tak to już jest,ze najpierw chcemy zajsć a teraz martwimy sie by było wszystko ok;-) i bedzie trzeba wierzyć i programować się pozytywnie :-D
 
Zobacz załącznik 243332
dziewczyny nie myscie zle ale takie dzrzewa u mnie rosna nie odbierzcie zle ,,,pozdrawiam serdecznie ,
niezle to drzewo mojemu grzesiowi napewno by sie spodobalo :-D
svensonka nie pomogę bo wózek kupowałam w chojnicach a nie w Gdańsku

dziewczyny dobre wieści pęcherzyk pękł i pięknie pozostałe sie wchłaniają i dostałam lutkę dowcipnie
super teraz czekamy na rezultaty :-)
;-)kciukasy zaciśnięte &&&&&&&&& na 14 dni ;-):tak::-)
widze ze tobie tez juz stuknal 5 tydzien :-)
cześć dziewczyny
moja szwagierka urodziła dzisiaj chłopca:-) cieszę sie bardzo że już ma po, ale .... na dnie serca czai sie nutka żalu:-(
wiem że wydaje się to dziwne no ale cóż szkoda że nie jestem na jej miejscu
niedlugo bedziesz napewno :-)
:sorry2:a ja oczywiście jak zostaje na chwilę sama to mam mętlik w głowie :sorry2: jeszcze 5 dni do usg a ja już się martwię czy z ciążą wszystko OK czy rozwija się prawidłowo i czy serduszko zabije :sorry2: miliony myśli :sorry2:
kochana to jest juz norma po 1 usg z pieknym serduszkiem bedziemy juz spokojne :-)
i wcięło mi odpowiedź :-( kurw* !!! a tak się napociłam i rozpisałam.

to ogólnie w skrócie- jestem w chu** zmęczona po wczorajszej walce z mokrą trawą na działce mojej mamy. brzuch boli pewnie przez moje problemy z jelitami (wczoraj miałam biegunkę), cycole bolą, sutki mam jakby zdrętwiałe- to pewnie przez dupka. w tym cyklu się pewnie nie udało, ale skoro clo działa i mam pęcherzyki po nim, to są większe szanse, że w kolejnych cyklach się uda :-)

pozatym idę się szykować, bo dziś jedziemy na roczek naszej chrześnicy :-) a ja muszę coś z włosami zrobić, bo mi się kurka porozrzucały na wszystkie stony świata- a nie tak łatwo je okiełznać. pójdą w ruch najbardziej wymyślne preparaty do włosów ;-)

pozdrawiam was, trzymam kciuki za testujące, te co mają boboseksy i te co jak ja czekają do terminu spodziewanej @ i oczywiście czekające na 1. usg :-) przesyłam buziaki i spadam okupować łazienkę, zanim mój małżyk się tam dostanie i zabarykaduje :-D
no czekamy z toba na dzien testowania
kupiłam sobie dwie książki i mam zamiar je czytać ostro :tak:;-)

wczoraj chodziłam zła jak osa bo mój R rozplanował tak dzień że nie znalazło się tam miejsce dla drzemki
ja chce sobie kupic " MAMO TATO JESTEM W DRODZE" ponoc fajna ksiazka o tym co dzidzius wyprawia w brzuszku przez cala ciaze :-)
 
Witajcie!!!!!!!!!!!
Wieki mnie tu nie było,ale myślałam że jak nie będę siedziała na babyboom,to będę mogła pochwalić się ciąża..niestety,już 5 cykl mija,i na razie cisza.zapisałam się do ginki na monitoring i badania hormonów.Widzę że sporo z Was zaciążyło,gratulacje serdeczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hej dziewczyny. Witam w niedziele. Ale pogoda znowu slabiutka. dzisiaj okres się kończy i od jutra nowy cykl no i zaczynam ziółka pić oby się w końcu udało. Ale tak dużo napisałyście ze nie wiem kiedy nadrobię. pozdrawiam
 
reklama
Do góry