reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Olkale dobrze że masz wszystko drożne, może właśnie dlatego ciebie tak nie bolało.
Eee co tam nici ze staranek, działaj i tyle, nie zaszkodzi.
asiucha pytałam 4 ginów o to czy starac sie w cyklu z badaniem i wszyscy mówili, ze nie za bardzo...bo kontrast jest w jajniku, a to chemia, a potem zaraz ciaza by tam była...dziś lek na sali mi powiedział, ze ze wzgl na dawke promieni X nie za bardzo ciaza....

no ale powiedzieli też ze czesc kobet zachodzi po tym badaniu i rodzi normalnie...wiec zbałamuce meza...tylko go lekko oszukam, nie powiem mu o owu, bo on mówi,z e lepiej w ty cyklu nie, bo z fasolka cos moze byc tak...
 
reklama
cześc diewuszki:happy2: czytam sobie co u Was moje drogie... owulki się szykują no pięknie!!!!
U mnie też zabieg się szykuje bo szyjka mi sie skraca i rozwiera...tak szybko....no i szew mi założą..boje sie jak cholera ale dam rady....musze...:sorry2:
 
Spróbuj przecież przytulanki nie zaszkodzą. Ciekawe czy u mnie ziółka coś pomagają, to się okaże 15 marca bo idę do gina, może przynajmniej torbiel się zmniejszyła bo jeśli nie to jakiś hormony mi przepisze albo anty a tego bym nie chciała.
bardzo tego życzę, no i tego żeby cos pozytywnego Ci powiedział...
 
Witaj!
Trzymam kciuki za twoje II kreseczki.
Co do ziółek to wejdź na ziołopijki i tam poczytaj, masz dokładnie wszystkie przepisy, ja stosuje zestaw nr 1 Klimuszki i zestaw Dr. Treben na mięśniaki i torbiele.

dzięki asiucha-L napewno zajrzę do ziołopijek i poczytam co tam dają - trochę się boję, bo kiedyś jakieś ziółka piłam na odchudzanie i miałam taką rewolucję w jelitach, że prawie cały czas na dzbanku siedziałam....
 
asiucha pytałam 4 ginów o to czy starac sie w cyklu z badaniem i wszyscy mówili, ze nie za bardzo...bo kontrast jest w jajniku, a to chemia, a potem zaraz ciaza by tam była...dziś lek na sali mi powiedział, ze ze wzgl na dawke promieni X nie za bardzo ciaza....

no ale powiedzieli też ze czesc kobet zachodzi po tym badaniu i rodzi normalnie...wiec zbałamuce meza...tylko go lekko oszukam, nie powiem mu o owu, bo on mówi,z e lepiej w ty cyklu nie, bo z fasolka cos moze byc tak...

W sumie trochę masz rację ja jeszcze HSG nie miałam więc tak do końca to się nie interesowałam tym jeszcze. Ale może jak nie zajdę w ciągu 3-4 miesięcy to też mnie to czeka.

cześc diewuszki:happy2: czytam sobie co u Was moje drogie... owulki się szykują no pięknie!!!!
U mnie też zabieg się szykuje bo szyjka mi sie skraca i rozwiera...tak szybko....no i szew mi założą..boje sie jak cholera ale dam rady....musze...:sorry2:

Witaj Kerna!
Fajnie że nas odwiedziłaś. nic się nie martw, na pewno dasz radę bo to dla dzidziusia. Jak ten czas leci, już 12 tydzień. A na codzień czujesz się dobrze?
 
a wiec tak to jest moj pierwszy obraz jaki zrobilam w zyciu

a teraz robie taki ale to bardzo dlugo idzie bo niesiedze przy nim codziennie :zawstydzona/y: musze znow sie wziac za niego ale dopiero jak skoncze te cuda na wielkanoc wszystkie

a na takim etapie jego robienia jestem :-)
 
witaj kerna na pewno będzie dobrze! Najważniejsze że zdagnozowane i będzie zabieg. Trzymaj się dzielnie! Jak się czujesz ?
 
reklama
Do góry