reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Kerna no tak mi się podoba Twój suwaczek po hiszpańsku. Uczyłaś się w szkole czy taka poliglotka z Ciebie i z pobytu umiesz?
no ja uwoelbiam uczyć się jezyków i nie mam z tym problemu...z pobytu umiem:tak: a że kocham ten język, to dlatego taki suwak:tak:
chiara jutro sądny dzień!
 
Jak faceci robią jedzonko to wielki dzień i trzeba jeść mimo że nie apetytu.

No wiesz punkt dla M bo wstawiłam makaron i poszłam sobie do pokoju a on mnie potem woła a jedzonko już na stole, winko, świeczka więc nie mogłam odmówić.

Ja wam zazdroszę odrobinę tych testowanek, do 15 parę dni a potem będziemy balować z okazji pozytywnych teścików, oczywiście piją te co mogą. :-)

Ja jeśli dostanę @ prawidłowo to następne podne mam koło 20 stycznia.
 
No wiesz punkt dla M bo wstawiłam makaron i poszłam sobie do pokoju a on mnie potem woła a jedzonko już na stole, winko, świeczka więc nie mogłam odmówić.

Ja wam zazdroszę odrobinę tych testowanek, do 15 parę dni a potem będziemy balować z okazji pozytywnych teścików, oczywiście piją te co mogą. :-)

Ja jeśli dostanę @ prawidłowo to następne podne mam koło 20 stycznia.
oj imprezka bedzie..oby u wszystkich1!! A 20 styczeń to chwilkępodem..i znowu imprezka;-)

Nie dziwię Ci się Piękny kraj Zakochać się można od pierwszego wejrzenia.
A jak długo tam byłaś?
3 lata:tak: i szkoda ze się skończyło...
 
No wiesz punkt dla M bo wstawiłam makaron i poszłam sobie do pokoju a on mnie potem woła a jedzonko już na stole, winko, świeczka więc nie mogłam odmówić.

Ja wam zazdroszę odrobinę tych testowanek, do 15 parę dni a potem będziemy balować z okazji pozytywnych teścików, oczywiście piją te co mogą. :-)

Ja jeśli dostanę @ prawidłowo to następne podne mam koło 20 stycznia.
Więc zbieraj siły na te dni.
 
Bardzo miło mi sie z Wami rozmawia przez klawiaturę, ale czas do wyrka, bo ranek bedzie ciężki. Spokojnej nocki.

Ja jak dostanę @ w terminie to płodne tez mam miedzy 20-22 stycznia, a 21 stycznia wraca mój mąż wyposzczony;-):-p:-Dpo 2 tygodniach. więc w tym cyklu pokładam wielkie nadzieje
Chiara przewiduję na te dni dużąąąąą fasolkę bo jak chłopa nie ma w domu i tak przyjeżdża w te dni to lubi być suprise lub jak kto woli unfal hi,hihi. Wiecie o co mi chodzi?:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
babeczki szukałam wam jakiejś fajnej fotki z mojego hiszpańskiego miasteczka ale zmęczyłam się...chciaąłm was rozgrzać troszkę:tak: ale może jutro..dobranoc bo tu ziewające neiktóre...a ja to jż padnięta jestem kompletnie:tak::baffled:
 
Do góry