reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Cześć moje Kochane! :-)

Ja jakoś w dobrym humorze wstałam. :-p Już mięsko zaprawiłam na obiad i zrobiłyśmy z Zuzią "jogurcik" przed chwilą. :-D :-p

Mam pytanko do tych zaciążonych już. ;-) Któraś pisała o śluzie/wydzielinie/upławach... Jakie one były na początku?
 
reklama
Kobitki ja to chyba rezygnuje z oczekiwania:-(
Przy wejściu do kochwy poawia sie coraz bardziej prześroczysty i klejący śluz....
Pewnie spóźniona owulacja :-(
No cóż chyba nie będę tą kolejną styczniową szczęściarą. :-(
śluz nie koniecznie musi mieć coś wspólnego z owulką....niestety czasem to bywa tak zagmatwane, że głowa mała. Ale jak owulka nadchodzi to chyba też powód do radości????
AGA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
witam się i ja z rana. Wczoraj chciaąm popisać to zasnęłam na sofie:szok: obudziłąm się połamana po północy:sorry2: kurcze a takie newsy mnie ominęły:wściekła/y: dzisiajobudziałam się z myslą, że jednak się nie udało...ale werdykt pozostawie testomChiara ja też póki co jestem bez M i smutno mi tak samo......na długo pojechał??.....
 
Hej
Właśnie śniadankuję, jaja na miękko, bułeczka z ziarenkami i kawka
jedzenie_i_picie63.gif

a co, dzś pozwoliłam sobie na kofeinową jakieś przyjemności trzeba mieć:-)
Zaraz włażę do wanny, robie makijaż i zmykam parę spraw na mieście załatwić, o 12 mam umówione spotkanie więc jest co robić, czas szybciej mi zleci.
kerna mężuś wyjechał na 2 tygodnie:-:)-:)-(
Miłego dnia i do potem;-):-p:-)
 
no chiara mój wyjeżdża na tydzień i wraca na wekendy tylko i nie wiadomo jak długo tak będzie:no::no::no::-:)-:)-(
Ja mam dziś wizytę u neurolog z bejbesem wiec rozchrzani mi sie cały dzień..no ale mus to mus.;-)
 
Aga gratulacje:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mi 5 dni do testowania i co drugi dzień inny nastrój, tak jestem w ciąży, nie penie się nie udało....:baffled:
Ciągnie mnie podbrzusze, ale to może być też na @:-(śluz biały był, ale teraz przez dopochwową luteinnę, za bardzo nic nie widzę:-(Normalnie chodzę taka nerwowa i jeszcze kredyt hipoteczny załatwiamy, tyle niewiadomych kurka....że z tego pewnie mi niedobrze, jak śniadania nie zjem...Tak bardzo chciałabym, żeby tym razem udało się tak po prostu, bez wywołwania ow. i chodzenia na monitoring...
 
Witam się na posterunku!

kerna z ciekawości zapytowuję: po co młodemu neorolog?

agutka ja miałam i mam cały czas "mokro" śluz to raczej woda..... przed @ zwykle miałam normalny gęsty śluz, a teraz caaaalutki czas mokrutko, wodnisto.... no i w terminie @, w ten weekend kiedy jej się spodziewałam miałam normalne bóle jak przy @, tak jak by za momencik miała przyjść - to było mylące bardzo, no ale @ nie przyszla...
 
reklama
hej kobietki tak jak pisalam wczoraj niewytrzymalam dzis i zrobilam sikacza :-D no ale tak jak podejzewalam 1 gruba krecha drugiej ni widu ni slychu hiihiale to jeszcze za szybko mysle za tydzsien napewno beda 2 a co do sluzu to tez mam ostatnio wode wszystko w gacie wsiaka wiec kupilam wkladki a czasem jak sie podcieram to mam taki ciagliwy slizgi albo bialawy i maziowaty ale jestem przekonana ze owulka byla w samego sylwka a przytulanie byli o prze i w sylwka po polnocy bo w wieczor przed sylwkiem tak mnie jajnik bolal a w sylwka od rana mialam sluz z krwia co wskazuje na pekniecie czyli owulke dlatego mam taka nadzieje duza ze sie udalo wiec za tydzien znow testowanie ale ja strasznie niecierpliwa baba jestem wiec pewnie na poczatku tygodnia znow mnie pokusi:-p

bym zapomniala AGA gratulacje wszystkie zazdroscimy i czekamy na swoje owoce :) a moj maz jak czytal pare razy forum to sie ze mnie smieje ze fasole chce miec w brzuchu i ze po odstawieniu tabsow to bede miala caly straczek fasoli a nie tylko 1 hihihihi
 
Ostatnia edycja:
Do góry