reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
O co chodzi z tymi cyklami powyżej bo nowa jestem i nie wiem o co chodzi?

tak jak kerna napisała :tak: a u ciebie który cykl wpisać? ;-)

no jakoś tak dziwnie wygląda, że zielona jest dłuższa...bez sensu..cza to pozmieniać:tak:

:confused: trzeba to kobietki pozmieniać!! :tak: do łóżek!! sio!! a nie na forum siedzieć!! :tak::-)
 
Jeszcze będę testować a jakże! dla własnego spokoju i ....Waszego też ihihih:tak: dziekuje lopop, scully Tośka i inne kobietki , bo razem z Wami jakos lżej i razniej:-)
lopop- moja Mama o druga ciążę starała sie prawie 7 lat, moze to nie pocieszenie , ale moj braciszek jest piekny i madry a rodzice oczekiwali go naprawde mocno i zawsze jest najukochanszym synalkiem, bo ma luzy a ode mnie zaawsze wiecej wymagali. Wierze , ze i tobie sie uda!
;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)Posyłam fluidki ciązowe:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
aga26ka,to ja też troszkę tych fluidków podłapię,mimo,że wiem,iż test wydjzie u mnie z II,a co! :-) :-) :-)

Czekam na zdjęcie Twojego teściorka. :tak: I gratuluję po cichutku. ;-)
 
hej laski:-)
Ja już sama:no:, odwiozłam męża o 4.30 na lotnisko i smutkuje od rana:-:)-:)-(, brrr nie lubie być sama. Dobrze, że dzis miałam sporo zajęć to jakoś czas zleciał, ale teraz padam na ryjek:blink:, dzieciaczki już w łóżkach jeszcze tylko psię wyprowadzę i też do wyrka:tak::tak::tak:.
Witam wszystkie nowe staraczki.
scully ściskam, smutno, że tacie się pogorszyło
Przyznam sie wam, że ja termin @ mam na piątek 8 stycznia, ale nie nakręcam się, zero jakichkolwiek objawów i na @ i na fasolinkę. Chociaż w tej chwili strasznie nawala mnie prawy jajnik, o przestał......
A i jeszcze dopiszę sobie termin testu, a co....;-):-p

ZAFASOLKOWANE:

Agapas -

dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl
marulka – 4 cykl
msdracula – 3 cykl
aga2k -



zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85- 13 cykl iURLOPIK
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 6 cykl z hakiem
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl (test 15.01)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl (test 08.01)
Maxymka - 4 cykl
Scully- 3 cykl
olcia23- 2 cykl
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
CameoURLOPIK (jednocyklowy)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 2 cykl (test 15.01)
myszka1987- 4 cykl
Stefanka83 - 2 cykl
lopop - 45 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 4 cykl
Betusia– 5 cykl
Svensonka
ewelina26k
missiiss1301 – 1 cykl
pok – 3 cykl
suzi1 – 8 cykl
biedroneczka1980URLOPIK
larvunia
martuskaa – 2 cykl
agnieszka.kk
asiaN 1 cykl
agi79 2 cykl
bombelek8 11 cykl
Fleur 2 cykl
Chup
*Tośka* - 4 cykl
87zabka
Robin -
nereida -
 
Posyłam fluidki ciązowe:tak::-D

:-D oj, to łapię swój przydział :-D

scully ściskam, smutno, że tacie się pogorszyło
Przyznam sie wam, że ja termin @ mam na piątek 8 stycznia, ale nie nakręcam się, zero jakichkolwiek objawów i na @ i na fasolinkę

dziękuję :-( i trzymam kciukaski tak po cichu, ale mocno!! :tak:;-):-):-):-)
 
maćku pisze:
Ale juz chyba wiem dlaczego - niedoczynnosc tarczycy.... Wiec moze u Ciebie tez jest cos nie teges z hormonami?:dry:
Maćku, też miałam takie podejrzenia, nawet zrobiłam sobie wyniki na TSH, T3 i T4 tzn. lekarz rodzinny mnie na nie wysłał, żeby poznać przyczynę tycia, i są jak najbardziej w normie zresztą wszystkie inne badania też. Jakieś 5 lat temu miałam niewielką niedoczynność tarczycy i byłam z tym u endokrynologa ale nie było potrzeby leczenia (wtedy nie tyłam), w ciąży powtarzałam wynik, tak na wszelki wypadek i był idealny, no i teraz te ostatnie też dobre także problemy z tarczycą mam wykluczone, no chyba, że przez ostatnie pół roku coś się zmieniło. Gin też nie chciał mnie tak od razu wysyłać na badania hormonów (żeby nie narażać mnie na nie małe koszta) a w ciążę po raz drugi udało się zajść dość szybko, tylko niestety nie udało się jej utrzymać. Teraz jakoś się nie udaje, gin dał nam pół roku starań i jak nie wyjdzie to będzie szukał przyczyny.
aga26ka, Gratulacje!
Ja też się połakomię na troszkę fluidków.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry