reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Właśnie mój M odebrał wyniki progesteronu i prolaktyny (19dc a dziś jest 26 ale @jeszcze nie ma-może za wcześnie je zrobiłam?)
PRL 15.90 norma faza lutealna2-25
Progesteron 16,60 norma faza lutealna 1-21
Czy ktoś się orientuje w tych wynikach?:sorry:
 
reklama
skowronek a może poszperaj po www??? Na pewno są interpretacje wyników:tak:
olcia u Was dopiero teraz śnieg spadł?? Ja jakbym otworzyła okno to pół tony śniegu zwaliłoby mi się na chate:tak:
 
Dzień dobry.
olcia23 pisze:
Dziewczyny a czy to badanie moczu w laboratorium czyms sie wogule rozni od testu sikanego?

Gdzieś wyczytałam, że laboratoryjne testy są bardziej czułe i , że napewno się różnią od domowych.

Loczek, a skąd dokładnie jesteś?
 
Kochane moje staraczki trzymam bardzo mocno kciuki za was, nie mogę się doczekać aż będziecie informować o swoich pozytywnych teściorkach.
Zatem życzę wam wszystkim prezencików pod choinkę w postaci fasolinek:)
buziolki
 
A ja podrzucam pełną listę, bo ktoś po drodze nie kopiował osób zafasolkowanych ;-):tak::-D:-)

ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
biedroneczka1980- 8 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl

zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 2 cykl
olcia23- 1 cykl(test 5.12.)
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
Cameo- (test 8.12.)
martulka- (test 17.12.)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 4 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl

Heh dzięki że mnie ktoś dopisał:-)

Ciebie chociaż Zuzanka ratuje a ja już nie chcę być sama...
Ja też nie...:-(

No dziewczynki na weekend wyjeżdżam z moim lubym do Spa więc mam nadzieję że troche się zreklaksuję i przestanę obsesyjnie mysleć o fasolce:-),nawet święta mnie w tym roku nie ciesza :-:)-(bo kurczaki już myślałam że będziemy do tej pory w 3...jeszcze mama mi co chwilę truje że by już chciała być babcią,bla bla już słuchac tego nie mogę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Słonka, ja mam problemy :no: Cykl poprzedni skończył się po 25 dniach, a wczoraj pojawiło mi się plamienie (2 krople w śluzie), łuszczący się nabłonek (chyba, ciutkę takiej białej błonki jak w mięsku) i chyba grzybka (kremowa biała paćka).
Na wizytę u gina nie mam już w tym miesiącu większych szans.
Za kilka dni mam nadzieję na owulację.
Co robić?
Zaraz się rozpłaczę.:-(
 
czesc dziewczynki u mnie wsio ok plamien, ani krwi w sluzie nie mam , tempka nadal wysoka wiec powinno byc ok, czasami tylko mam te skurcze bólowe , ale da sie wytrzymac :)
 
reklama
cameo na grzybka swędzącego stosowałam clotrimazol. jak masz to sie posmaruj. A z plamieniem...czase sie zdarza przy owulce...nic wiecej nie powiem:no:
Pajka dobrze ze u was ok. ale skurcze...hmmm
 
Do góry