reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ale tych różowych brak. One jakby w środku gdzieś były tylko. :eek:
Zawsze miałam brązowe plamienie tylko. Hm... Każdy cykl przynosi coś nowego. :eek:
Co do terminu @,to równie dobrze mogę go dziś dostać... Moje cykle po odstawieniu tabsów mieszczą się między 28 a 31 dni. Te 29,to ich średnia. ;-)
 
Kerna,pierwsze plamki były wieczorem na papierze.
W nocy suchutko. Dopiero teraz jakieś się pojawiły na wkładce...

oj przytulam mocno... mam nadzieję, że to się nie przeobrazi w małpiszona jednak.... :tak::sorry:

skowronku ale główka do góry - nie tak pesymistycznie... mamy czekać nie na @ ale na jej brak :tak::tak:

kerna z tymi długimi cyklami to ci współczuję ogromnie - niepewność jest najgorsza w tym wszystkim...
 
oj przytulam mocno... mam nadzieję, że to się nie przeobrazi w małpiszona jednak.... :tak::sorry:

skowronku ale główka do góry - nie tak pesymistycznie... mamy czekać nie na @ ale na jej brak :tak::tak:

kerna z tymi długimi cyklami to ci współczuję ogromnie - niepewność jest najgorsza w tym wszystkim...

Mó pesymizm kiedyś mnie zabije ajak nie to co nas nie zabije to nas wzmocni
No i czekam na II krech i już:sorry:
 
Witam Was w ten śnieżny dzionek:-)

Wczoraj ubrałam już choinkę i powiem Wam,że od razu lepiej się w domu poczułam.Jest przepiękna!
marulko, agutko i skowronku Waszym @ mówimy stanowczo NIE:tak:
Dziewczyny miałam dziś w nocy sen......................niby jestem spokojna w tym miesiącu bo przez grypę staranek nie było więc i nie ma na co teraz oczekiwać ale................śniło mi się,że opiekowałam się noworodkiem:-(Przewijałam, kąpałam, karmiłam i usypiałam.Był taki maluteńki!
Myśłałam przed snem o pięknej plaży z palmami i oceanie pełnym delfinów a tu przyśniło mi się coś innego.
Jestem po kawce i śniadanku i tak sobie pracuję......
miłego dnia
 
reklama
Do góry