reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

agutka no nie lataj tak ciągle sprawdzać bo sfiksujesz kobieto;-)
( powidziała mądralińska która też w takiej sytuacji sprawdza)
Coś Wam powiem...........w ubiegłym miesiącu miałam nadzieję,że małpa nie przylezie a tu wchodzę do toalety i .............niestety.Tak się jakoś wnerwiłam,że powiedziałam na głos "musiałaś przyleźć kur......o !!!
Obok w toalecie była Pani z biura obok i dziwnie teraz na mnie patrzy.
Coż nie każdy gada do @:-p
Skąd miałam wiedzieć,że ona tam zresztą siedzi:-p
 
reklama
Laura,hahahaha,toś sobie koleżankę do "pogawędek" znalazła! :laugh2:

Marulka,kondycje sobie niezłą wyćwiczymi tymi bieganinami. :cool2: :laugh2:




"Tak bym chciała,żebyś nie przylazła,Ty kur*o (jakby to Laura powiedziała :-p) ! "
 
agutka no nie lataj tak ciągle sprawdzać bo sfiksujesz kobieto;-)
( powidziała mądralińska która też w takiej sytuacji sprawdza)
Coś Wam powiem...........w ubiegłym miesiącu miałam nadzieję,że małpa nie przylezie a tu wchodzę do toalety i .............niestety.Tak się jakoś wnerwiłam,że powiedziałam na głos "musiałaś przyleźć kur......o !!!
Obok w toalecie była Pani z biura obok i dziwnie teraz na mnie patrzy.
Coż nie każdy gada do @:-p
Skąd miałam wiedzieć,że ona tam zresztą siedzi:-p

:-D:-D:-Ddobre...:-D:-D:-D
informuję, że nie jesteś sama w tym m-cu :tak: też zaczne staranki w styczniu (niestety) :-(;-):tak::-)

Kobietki jestem po wizycie u gin :-) i mnie pocieszył :-) że będę od następnego cyklu brać luteinę (od 16dc) by cykl był nie dłuższy niż 35 dni (a przypominma, że badania hormonalne wyszły mi za niskie). Dziś jest mój 39dc więc luteinę mam brać na wywołanie @. I po, 13.01. idę do kontroli i nową dawkę luteiny.
Mówił, że mam przytyć z 5 kilo :szok::szok::szok: ...i to nie był żart :szok::szok::szok: Powiedział, że chudziaszką jest ciężej zajść i utrzymać ciążę :eek: a ja już przytyłam od tamtego roku 3 kg i szef aż w pracy pytał czy w ciąży nie jestem bo mi brzuszek urusł :eek::wściekła/y::szok: MASAKRA!
 
no i mam wolne na godzinke:-) Scully to faktycznie taka modelka z Ciebie?;-) Marulka plissss przestań. Tylko spokój nas może uratować:-D
 
reklama
hehe no to w takim razie podejżewam, ze zrelaksowana siedzisz, oglądasz komedie, pijeszk kawusie i chichrasz się jak "gupek";-)

powiem ci że akurat obejrzałam sobie ten żenujący materiał o obsesji kobiet starających się o dziecko z wczorajszego dzieńdobry tvn - porażka

i zadzwonił mąż że teściowa rękę złamała i jest w szpitalu.... żegnam się dziewuszki bo kolejny ciężki dzień przede mną...
 
Do góry