reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dzieńdoberek!!!

Komunikat pogodowy na dziś:
-na klacie mam dwie ogniste kule
-pojawił mi się pierdyliard pryszczy - załamka, wyglądam jak Tołdi z gumisiów :-(
-wczoraj wieczorny ból podbrzusza małpowy i co chwilę latanie do toalety celem sprawdzenie czy aby nie oblałam się po kolana...
-temperatura constans: 36,9 (na szczęście i to mnie przy życiu jeszcze trzyma...

Poza tym... tęskni mi się za maużem... on teraz ma masę pracy i widzimy się tylko wieczorem, jest zmęczony i obolały... chce przytulanek mimo to ale moje libido odfrunęło do ciepłych krajów chyba... Dziecko mi wczoraj tak dało popalić, że czułam się jak sumo, który świeżutko maraton przebiegł.

agutka słuchaj Pajeczki kobito i mi tu nie płakaj... mamy mieć noski w górze i czekać cierpliwie na fasoleczkę!

chiara no kochana czekam na pikantne szczegóły... mój boże jak mi się chce zakupów (to mój bzik) KONIECZNIE muszę sobie coś wystrzałowego na wigilię kupić ;-)

ła, alem się rozpisała :-p
 
reklama
Cześc MARULKA:-) Ja dziś mam normalny dzień, czyli beż Małża. W końcu będę mogła się zorganizować. Ale co mi z tego jak mój wielebny synek stwierdził jednogłośnie, że nie będzie jadł moich specjałów:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wczoraj dokończyłam moje dzieło-choinkę:-)ohh jak fajnie teraz.
Od dziś zaczynam jak Chiara nowy cykl. @ skończona więc obserwacje czas zacząć. Może mi owulka też wypadnie świątecznie:rolleyes:. Marulka a moje libido to wyemigrowało na dobre:sorry: mi się nie chce i już....za dużo mam stresów w dzień..no tak myślę że przynajmniej to to. Bo na coś zwalic winę musze:cool2:Jestem zimna jak
mrożonki:zawstydzona/y:
Marulka a takie wysyfianie to jeden ze zwiastunów @???
 
Hejka,
No i u mnie constans na poziomie 36,9 oby już tam została na dłużej :sorry:...

Mój cykl to wygląda tak, najbardziej optymistyczna, pełna walki i werwy jestem w okolicach owulki. Wówczas sobie mówię, że wytrzymam i poradzę sobie nawet jeśli się nie powiedzie... :cool2:,
Im bliżej daty testowania tym mniej wiary i pogody ducha, strach przed testowaniem i rozczarowaniem, a już jak przylezie @ to leje się ze mnie z każdej strony a najbardziej z oczu...:szok::wściekła/y::crazy:
No i właśnie ten czas się zbliża a strach mnie paraliżuje... :cool:
Dobrze, że nie jestem sama...
Każda z nas jest w różnym dniu cyklu i z każdą można się utożsamiać i wspólnie to jakoś przetrwać

Oby do soboty...
 
Ostatnia edycja:
Hejka,
No i u mnie constans na poziomie 36,9 oby już tam została na dłużej :sorry:...

Mój cykl to wygląda tak, najbardziej optymistyczna, pełna walki i werwy jestem w okolicach owulki. Wówczas sobie mówię, że wytrzymam i poradzę sobie nawet jeśli się nie powiedzie... :cool2:,
Im bliżej daty testowania tym mniej wiary i pogody ducha, strach przed testowaniem i rozczarowaniem, a już jak przylezie @ to leje się ze mnie z każdej strony a najbardziej z oczu...:szok::wściekła/y::crazy:
No i właśnie ten czas się zbliża a strach mnie paraliżuje... :cool:
Dobrze, że nie jestem sama...
Każda z nas jest w różnym dniu cyklu i z każdą można się utożsamiać i wspólnie to jakoś przetrwać

Doskonale cie rozumiem-ja jestem w 36dc,testy negatywne wiec na99% czekam na @,i juz wariacji dostaje,i smutno mi,i chcialabym juz dostac i zaczac od nowa!
 
kerna u mnie przed @ zwykle jest parę syfków, ale teraz to prawdziwy rozkwit...

skowronek widzę że też masz na suwaczku 1 dzień... i twój plan to do soboty i test dobrze rozumiem?

ja nie testuję. chyba że jakimś cudem @ się nie pojawi.... ale to musiałby być cud. :cool:

kurcze też mam trochę stresa... będzie-nie będzie jakoś nie można się pozbyć myśli prawda?
 
No ja póki co dostałam już po 32dc!!! Nie raz am kilkumiesięczne przetwy i wtedy co??? Cholera by mnie wtedy wzięła!!! Chcesz działać, ale na@ doczzekac sie nie możesz:confused2: Skowronek testujesz jutro?????czy jednak sobota???

marulka czyli rezygnujesz z jutrzejszego testowanka??? A ja tak sobie mysle czy zamiast testu pójsc sobie na bete:zawstydzona/y: tak dla wiekszej pewności
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej kochane
Ja tylko na chwilę bo na 9.30 mam fryzjera, a jeszcze trzeba do niego dojechać.
olcia współczuję tego czekania na wredną@, wiem coś na ten temat bo sama miewam strasznie nieregularne cykle. Narazie jest jeszcze w normie bo dopiero 2 cykl bez plastrów, więc jeszcze pewnie hormonki działają i @ regularna.
marulka było super pikantnie:-p:cool2:,w przeciwieństwie do was dziewczynki moje libido jest na miejscu:tak::-D, nie odfrunęło:tak:.
Odezwę się jak wrócę
Miłego dnia
 
Miałam testować jutro ale poczekam, bo może cykl się wydłuży.
Najchętniej to już bym zatestowała, :sorry::sorry: ale tak bardzo boję się rozczarowania :szok:

Z drugiej strony dobrze byłoby już wiedzieć na czym się stoi :tak:
Znając siebie to i tak na sobocie się nie skończy tylko pewnie później :zawstydzona/y:

Na suwaczku został jeden dzień ale owulka w tym cyklu była troszkę później niż ostatnio(chyba 14dc+12 lutealna więc chyba 26 ????
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane
Ja tylko na chwilę bo na 9.30 mam fryzjera, a jeszcze trzeba do niego dojechać.
olcia współczuję tego czekania na wredną@, wiem coś na ten temat bo sama miewam strasznie nieregularne cykle. Narazie jest jeszcze w normie bo dopiero 2 cykl bez plastrów, więc jeszcze pewnie hormonki działają i @ regularna.
marulka było super pikantnie:-p:cool2:,w przeciwieństwie do was dziewczynki moje libido jest na miejscu:tak::-D, nie odfrunęło:tak:.
Odezwę się jak wrócę
Miłego dnia

No widzisz a ja dopiero 1cykl po odstawieniu tabsow ,a juz taki cyrk,nigdy przed tabletkami ni czekalam tak dlugo:-(
 
reklama
Do góry