reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Agutka ale wiesz podoba mi sięTwoja tmepka i bolesne cycorki:tak::tak: oj trzymam kciukasy, trzymam &&&&&&&. Ja się ostatnio dałam podpuścić tym 6cio dniowym. Ale i tak zle sobie policzyłam, bo zanim dojdzie do zapłodnienia to trwa. Ale końcem końcówi tak @... A bobo test z tego co czytałam jest dokładniejszy i krechy wyrazniejsze. 21 juz tuż tuż więc dasz rade;-)Agutka a ile cykli się starcie??
 
reklama
agutka ja trochę się napracowałam z pierwszą ciążą, więc wiem że to nie tak hop-siup... nie mniej jednak wolałabym żeby to było łatwiejsze przynajmniej psychicznie...

ale to nic - damy radę wszystkie.. :-D
 
agniesiarr a ja Ty liczysz ten stosunek hormonów do siebie?Jestem antytalentem matematycznym i nie umiem:zawstydzona/y:Proszę o szybki kursik
Dzięki Wam za słowa otuchy - ale już poszłam "beceć" do ubikacji w pracy i dalej mi się chce płakać bo ja czułam że coś jest nie tak.
Nie tylko jestem stara a z tego wychodzi że ciągnę na jakiejś rezerwie jajnikowej to jeszcze hormony nie tak i plamię dalej 10 dni przed @ i już.....................wszystko czarno widzę:-(.
Głowa mnie rozbolała i wylałam kawę szefowi:-(
Dziewczyny zachodźcie w ciążę dopóki jesteście młode bo potem ..............to już nie tak łatwo a jak partner powie "jeszcze nie teraz" to uciekajcie od takiego szybko.Bo czas kobiety nie jest taki długi jak oni myślą:-:)-:)-(
 
Laura, trzymam za Ciebie kciukasy, u mnie ten stosunek też jest do d...:sorry:
Ja robilam badania w 2dc FSH 5,53 a LH 2,44 i niestety stosunek LH do FSH poniżej 0,5 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: To nie jest optymistyczne ale mam się nie dołować tylko czekać na wyniki kolejnych badań. Wizyta u gina w styczniu...
Wyjdzie szydło z wora... ale trzeba będzie brać hormonki i napewno i nam się uda...:tak:
Ja myśle, że u mnie przyczyną może być intensywny wysiłek fizyczny...
 
Laura, nie było mnie przez chwilkę. :-):-):-) ale już jestem...
Dzieli się LH przez FSH im bliżej 1 tym lepiej...
U mnie jest 0.44...
A tak naprawdę oba wyniki mam w normie :-:)-(
Na 28 dostałam też taką odpowiedź odnośnie tych wyników

"Sam stosunek takich hormonów, bez objawów klinicznych (rozregulowane cykle powyżej 10 dni róznicy, podwyższonej prolaktynytestosteronu ponad normę) nic nie znaczy. Mogłoby to być niepokojące, gdyby był zespół innych objawów. Poczekaj do wizyty i nie stresuj się :-) "
 
reklama
chiara ja też powiem Ci mam mieszane uczucia co do termometru... poza tym jak znam mojego lekarza to mnie chłop śmiechem zabije, bo to bardzo konkretny i wyluzowany koleś... nie wiem sama co robić bo z drugiej strony mi pomaga taka samoobserwacja... ale z drugiej strony nigdy nie masz pewności że to robisz dobrze... aaaa chyba też to w cholerę rzucę...:-(
Moj gin ma takie samo podejscie do mierzenia tempki. U mnie wg niej jest wsio w porzadku (no moze poza faza poowulkacyjna, ktora jest za krotka), a jednak cos nie gra. I to mierzenie daje mi chociaz nadzieje, ze moze tym razem...



I moje postanowienie jest takie,że jeżeli @ nie przylezie do 20.12,to 21.12 testuję dopiero,bo to będzie 32dc,a takich ich długich nie miałam...
To zatestujemy razem, bo ja tem mam termin na 21:tak: Chyba, ze @ przylezie wczesniej, bo wczesnie mialam owulke w tym cyklu... Poza tym zaczelam brac bromka, wiec nie wiem co to bedzie...
A tak w ogóle,to wczoraj miałam tempkę 37,a dziś już 37,3. :sorry:
To super!!!

Dziewczyny zachodźcie w ciążę dopóki jesteście młode bo potem ..............to już nie tak łatwo a jak partner powie "jeszcze nie teraz" to uciekajcie od takiego szybko.Bo czas kobiety nie jest taki długi jak oni myślą:-:)-:)-(
Ja jestem mloda i tez mam problem:-( I jeden gin mi kiedys powiedzial, ze facet ma najmniej do powiedzenia jesli chodzi o zachodzenie;-)
Ale zycze Ci, zeby po unormowaniu wszystkiego pojawila sie dzidzia! Bo malo to mamusiek-czterdziestek jest?:tak:


U mnie dzisiaj tempka skoczyla nieco. HURA! Jest nadzieja, ze owu byla i ze byla w porzadku...
Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano wzielam po pol tabletki bromka. Oprocz tego, ze przez pol dnia mialam zapchany nos i ogolnie czuje sie kiepsko, to nie mam na szczescie zadnych straszniejszych skutkow ubocznych brania tego specyfiku. Od dzisiaj wieczora zaczynam brac po calym tabsie - zobaczymy jak bedzie...

Skowronku a jak liczysz stosunek tych hormonów?
Musisz podzielic jedno przez drugie.
U mnie wychodzi 0,74. Czyli jest juz zle?:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry