reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dzieńdobry dziewczynki:tak::-)
Strasznie tu pusto ostatnimi dniami :szok::-(
Mam nadzieję, że to zasługa tego, iż wszystkie kobitki zajmują się weekendowymi starankami;-):tak::cool2:
eijfi a Ty jak się czujesz?
Miłego dzionka, spadam na kawkę

dziekuje,czuje sie dobrze.Na szczescie rzadnych mdlosci i w weekend zmeczenia nie czuje bo sie wysypiam.Wieczorami tylko troche brzuch lub jajniki czuje i to wszystko.No i piersi ale naprawde ogolnie jest ok i mam nadzieje ze tak zostanie.Czasem jak mnie cos zakluje to od razu sie martwie.zreszta caly czas modle sie w duchu by spokojnie i zdrowo przejsc przez ta ciaze.wiadomo to dopiero poczatek a fasola wlasnie teraz jest wrazliwa i za nic nie chce jej stracioc.Bardzo chcialabym wiedziec ze siedzi dobrze:)
we wtorek mam lekarza ale na razie ogolnego i pewnie mnie pokieruje ale na usg to na razie nie mam co liczyc.pewnie za pare tyg.
 
reklama
dzien dobry z ranka smaego wszystkim dziewczynom:-)
Boze co za pogoda, czy u Was tez tak mokro pochmurno i chlodno,fuuuj
eijf - ja tez przylaczam sie do wszystkich gratulacji i zycze spokojnych 9 miesiecy:-)mam andzieje ze wszystkie wezmiemy z Ciebie przyklad:-)
ja sie ciagle zbieram zeby zaczac mierzyc sobie tempke, ale jakos nie mge sie zorganizowac,juz myslalam ze moze od nastepnego cyklu ale znowu planuje wyjazdy i pewnie bedzie trudno...wy pewnie jestescie lepiej zorganizowane:-)
milej niedzieli dla wszystkich i do pozniej...
 
Witam kobietki!
u mnie smętny niedzielny poranek... Wczoraj trochę popracowaliśmy w ogrodzie i nareszcie jest tam względny ład... Poza tym czekam na @ i wyczytuje o mierzeniu tempki, żeby w następnym cyklu zacząć staranka jak należy :tak:

eijf ---> jak długo / ile cykli z mierzeniem tempki upłynęło zanim zobaczyłaś II ??
 
Marulka-w kwietniu odstawilam tabletki po krotych od razu regularny cykl mialam i niby wszystko ok bylo.temperature zaczelam mierzyc w moze 3 cyklu dzieki czemu wiedzialam kiedy mam owu i ile trwa moja faza lutealna czyli ta po owu.Bo nawet jak cykl sie wydluza to ta faza raczej tej samej dlugosci zostaje.Udalo sie po jakis 7,8 cyklach.test robilam w 12 dpo (po poludniu)czyli na dwa dni przed @.
 
dzięki za info... w następnym cyklu zacznę się obserwować pod kątem tempreatury.

zawsze uważałam, że wiem dobrze kiedy mam owu bo cykle mam regularne i za każdym razem czułam jajeczkujący jajnik. w cyklu w którym zaszłam w pierwszą ciążę było trochę inaczej, choć ból owulacyjny wypadał w spodziewanym dniu, a najprawdopodobniej było to kłucie zw z zagnieżdżeniem, bo w ciążę musiałam zajść troszkę wcześniej... w tym cyklu raczej nie spodziewam się niczego więc postanowiłam w następnych się sprawdzić z tempką... zobaczymy na ile mi wystarczy motywacji no i czy mąż mnie śmiechem nie zabije, bo on jest raczej mało rozumiejący takie kroki
 
dziekuje,czuje sie dobrze.Na szczescie rzadnych mdlosci i w weekend zmeczenia nie czuje bo sie wysypiam.Wieczorami tylko troche brzuch lub jajniki czuje i to wszystko.No i piersi ale naprawde ogolnie jest ok i mam nadzieje ze tak zostanie.Czasem jak mnie cos zakluje to od razu sie martwie.zreszta caly czas modle sie w duchu by spokojnie i zdrowo przejsc przez ta ciaze.wiadomo to dopiero poczatek a fasola wlasnie teraz jest wrazliwa i za nic nie chce jej stracioc.Bardzo chcialabym wiedziec ze siedzi dobrze:)
we wtorek mam lekarza ale na razie ogolnego i pewnie mnie pokieruje ale na usg to na razie nie mam co liczyc.pewnie za pare tyg.
To super:tak::-), bardzo ważne jest samopoczucie, choć na mdłości to jeszcze za wcześnie ( mdłości to dopiero od 6 - 9 tyg), ale nie każda kobieta je ma, może i Ciebie ominą:tak:
My już po śniadanku, młody pojechał z moją szwagierką na urodziny do koleżanki, a my troszkę leniu****emy:tak:;-)
Maxymka u mnie też okropna pogoda (ale to nie dziwota bo my w tym samym city mieszkamy;-):-D) i pada i szaro i buro brrrr:-:)shocked2:
 
Ostatnia edycja:
chiara1 - ooo to fajowo ze mieskzmay w tym samym miescie:-)), swiat jest jednka taki maly:-)
a ja wlasnie siedze sama w domku bo maz w szkole i tak sie snuje, cos porobie troche poleniu****e i czas mija...
dziewcxyny kurcze, jak sie robi te cytaty z czyichs postow bo ja jakos nie moge tego zalapc,ciemna masa ze mnie :-)
 
chiara1 - ooo to fajowo ze mieskzmay w tym samym miescie:-)), swiat jest jednka taki maly:-)
a ja wlasnie siedze sama w domku bo maz w szkole i tak sie snuje, cos porobie troche poleniu****e i czas mija...
dziewcxyny kurcze, jak sie robi te cytaty z czyichs postow bo ja jakos nie moge tego zalapc,ciemna masa ze mnie :-)
Na każdym poście w prawym dolnym rogu masz "cytuj", "odp" i cos tam jeszcze. Więc jak chcesz zacytować jakiś post to klikasz na nim na cytuj i wyskakuje Ci okienko do odpowiedzi:tak::tak:
 
reklama
:zawstydzona/y: witam was,
Eijf ja w tym cyklu odposcilam tempke, ale od 5 do 9 dc bralam tamoxifen w 12dc endo 13 2 duże pęcherze 13 dc pregnyl od 14 do 16 staranka a teraz brak @ i test negatywny, ale on chyba ogólnie byl do bani bo dziwnie sie zachowal po zakropleniu moczem:eek: podbrzusze mnie boli i czuje ciezkosc tego jajnika z ktorego było jajeczkowani:-(
 
Do góry