reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja niestety nadal się staram. Dziś przyszła @. Wiedziałam,że przyjdzie bo na twarzy wysadziło mi takie świństwo,że wyglądam jak maszkarada;). Ah wyluzowałam już i to,że pojawiła się @ nie załamało mnie. teraz dwa decydujące cykle przede mną bo prawdopodobnie będę musiała brać Duphaston i wtedy może jakoś pójdzie z ciążą szybciej. Pozdrawiam
 
reklama
oj Malwinka, wygląda na to że jesteś nastolatką z dużą wyobraźnią, nikt normalny nie uwierzy w Twoje bajki o siostrze-bliźniaczce korzystającej z Tobą z jednego konta, która również zaczęła się starać o dziecko w wieku 17 lat, 3 miesiące po tym jak poznała faceta, z którym zaręczyła się dokładnie wtedy gdy zrobiłaś to Ty.
 
Właśnie skończyłam czytać. Zainteresowałyście mnie tematem malwiny. Muszę sobie przeczytać co tez pisała na tamtym wątku... Dla mnie tylko dziwne było to, ze ma 18 lat, ze swoim facetem jest rok i 3 miesiace a pisze, ze starają się o dziecko od roku. Dziwne. Ja bym się nie starała o dziecko z kims z kim jestem od 3 miesięcy... Lece czytac dalej:)
 
;-) ja dziewczyny dałam sobie/nam na luz i nie mierze temp sluz po wiesiołku to dzis na papierze toalet ok. 8 cm dl. :sorry: za opis i pije czerwone wino a najlepiej smakuje mi z butelki i idzie mi odrazu do głowy ale co mi tam mój M tez dzis lekko wstawiony wiec staranka czas zaczac:cool:
 
;-) ja dziewczyny dałam sobie/nam na luz i nie mierze temp sluz po wiesiołku to dzis na papierze toalet ok. 8 cm dl. :sorry: za opis i pije czerwone wino a najlepiej smakuje mi z butelki i idzie mi odrazu do głowy ale co mi tam mój M tez dzis lekko wstawiony wiec staranka czas zaczac:cool:
wino to my tez otworzylismy,ale przytulanek dzis nie bedzie.nie chce zwariowac.szkoda ze ja w zyciu takiego sluzu nie mialam.wiesiolek sie skonczyl i na razie nie bede kupowac.poza tym nawet z wiesiolkiem takiego nie mialam:(
 
widzę że młodociana kłamczucha sobie chyba odpuściła bo nie jest już tu mile widziana :sorry:;-) i dobrze paszoł won!
martilla fajnie że tak cię koleżanka ostrzegła i Ty potem nas:tak::cool2:


zajrzę jeszcze potem bo oglądam tv teraz
i coś nie teges sie czuje shit:confused2:
bajo
 
witam was dziewczyny jestem tutaj nowa staram sie z moim mężem o dziecko od 5 miesięcy ale jak narazie nic z tego:(

witaj, trzymam kciuki za pomyslne staranka

wino to my tez otworzylismy,ale przytulanek dzis nie bedzie.nie chce zwariowac.szkoda ze ja w zyciu takiego sluzu nie mialam.wiesiolek sie skonczyl i na razie nie bede kupowac.poza tym nawet z wiesiolkiem takiego nie mialam:(

witaj w klubie moj sluz tez pozostawia wiele do zyczenia ale jest wiec na razie nic z tym nie zrobie. w kraju bede dopiero w przyszlym roku i jak wciaz bede sie starac to sobie wiesiolka zakupie.
 
reklama
Do góry