reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
teraz mnie zainteresowalyscie ale niestety mam obowiazki wiec poczytam jak bede miala czas.
No widzicie dziewczyny,mod czasu do czasu pojawia sie tu taka osobowosc ktora troche maci i wybija inne z tropu:) Byla tu np.jedna ktora sama pogubila sie w tym co pisze i przekonuje inne ze jest w ciazy choc jej beta wynosila 1...Nie warto zawracac sobie glowe
 
oj martilla akurat teraz zero czasu.dasz rade jakies streszczenie wystukac?
słonko nie da rady , musisz tamten wątek sama przeczytać :-p ale przypadek podobny do tego co opisujesz tyle,że teraz podobno to nie ona a jej siostra była w ciaży:-p:-p:-p 10 min i ogarniesz , nie masz tyle?
 
hehe dobre to dawno sie tak nie ubawilam. czytajac te posty widac ze dziewczyna jest zielona jednym slowem. no ale nie mnie oceniac.. martilla jak Tys to wytropiła??
 
hehe dobre to dawno sie tak nie ubawilam. czytajac te posty widac ze dziewczyna jest zielona jednym slowem. no ale nie mnie oceniac.. martilla jak Tys to wytropiła??
mi dziewczyna od początku wydawała się jakaś dziwna, ale nie interesowałam się tym co pisze gdzieś indziej, ostrzegła mnie przed nią koleżanka (swoją drogą kochana jeśli czytasz to ukłon w Twoją stronę ! ) , a ja ostrzegłam was. ot i cała historia :cool2:
 
hej l;aski:) nie miałam czasu was odwiedzić bo mamy przeprowadzkę w pracy i w piatek byłam w pracy 12 godzin a wczoraj 10:( Jutro czeka mnie kolejne 12 albo i więcej. Postaram się nadrobić to co napisałyście:)
 
reklama
mi dziewczyna od początku wydawała się jakaś dziwna, ale nie interesowałam się tym co pisze gdzieś indziej, ostrzegła mnie przed nią koleżanka (swoją drogą kochana jeśli czytasz to ukłon w Twoją stronę ! ) , a ja ostrzegłam was. ot i cała historia :cool2:

No nie moge ale gowniara:szok: i taka to chce dzieci:sorry:.

Malwinko za klamstwa to sie wylatuje z BB nie pisz prosze na tym watku bo sama napisze do admina skarge:sorry:
 
Do góry