reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

rudka zgadza się, emma ma dużą wiedzę :tak: i chwała jej za to :tak:
a skąd przyszo Ci wtedy do głowy, że musisz brać luteinę? Coś było nie tak? Lekarz wtedy coś stwierdził?
PS. Ja też mam nadzieję, że to dobry znak :tak:

Kasiek trzymam mocno kciuki!!!
 
reklama
ej no Emilko w 13dpo to będzie już po ptakach. przy wczesnych poronieniach beta wychodzi tuż po zagnieżdżeniu a potem spada i @ przychodzi w terminie, ewentualnie parę dni spóźniona.
ale w 13dpo wychodzi już porządna ciąza i takiej Ci życzę :-)
 
ej no Emilko w 13dpo to będzie już po ptakach. przy wczesnych poronieniach beta wychodzi tuż po zagnieżdżeniu a potem spada i @ przychodzi w terminie, ewentualnie parę dni spóźniona.
ale w 13dpo wychodzi już porządna ciąza i takiej Ci życzę :-)
emma to jak mi radzisz, robić np. 11 dpo tym testem 25??
 
Eijf co do Twoich tabletek- tak na zdrowy rozsądek to tyroksynę podaje się na niedoczynność, więc jeśli masz zdrową tarczycę to musisz uważać, żeby jej nie 'przestymulować' i nie spowodować nadczynności, pogooglaj sobie objawy w necie i obserwuj się.
wiem ze nie ja jedna biore je przy wysokim anty tpo.dzis tsh mialam(tzn z ostatnich badan) jakos 2,5 a w pl 1,54.Niby oba mieszcza sie w normie ale nie wiem jak powinno wygladac tsh u kobiet starajacych sie?Nizsze?
Swira dostane jak slowo daje.Na razie biore a za 5 tyg okaze sie co to ze mna robi.Co nas nie zabije to nas wzmocni ,mam nadzieje.Poza tym ja aktualnie mam jak najbardziej objawy niedoczynnosci.wszystkie niemal!wlasnie doczytalam ze tsh w ciazy nie powinno przekraczac 2,5 wiec jak troche spadnie to nie zaszkodzi.
 
Ostatnia edycja:
No mam nadzieje ze sie nam tu wkrotce jakies fasolki posypia:-) Jak narazie w tym miesiacu malo ich:sorry2: Dziewczyny niech nam fasolkuja:-)

A Ren miala dzis testowac czy jutro???:confused:
 
emilchen bralam luteine bo bo tak mnie od poczatku staranek obstawila endokrynolog-tobyl trzeci endokrynolog- ona w koncu postawila u mnie diagnoze pco,poza tym cykl przed zajsciem w ciaze poronilam wlasnie bardzo wczesnie-ok 2tygodnia z powodu błednego leczenia,aleto ina historia,rzucilam wtedy wszystkie leki i przestalam sie starac,wtedy to zaszlam w ciaze, do dzis nie wiem jakim cudem:sorry2:dzis sobie tak to tlumacze ze po prostu ten maly brzdac wybral mnie sobie na mamę i nie odpuscił;)
 
Ostatnia edycja:
no chyba się skuszę i siknę :rofl2: ale dopiero poniedziałek wchodzi w grę (13 dpo) bo chciałabym w 12 dpo ale w niedzielę rano będę po całonocnej zabawie spać :rofl2::-D

Witam wieczornie:) Przepraszam, ze nie pisałam od wczoraj, ale dzisiaj caly dzien poza domem, a jutro wyjezdzamy na wesele do PL:) emilchen może idziemy na to samo wesele ja jadę do Stronia Śląskiego:)
Przeczytalam wszystko co naskrobałyście i miałam przedni ubaw z tymi pijanymi żołnierzykami:)
eijf ciesze, sie ze tym razem udało Ci sie cos wskorac u lekarza, i ze za 5 tygodni wyniki wyjda bardzo dobre no i ten najwazniejszy test tez pokaze 2 kreski:) No i koszyczek przygotowalas super.

Ja dzisiaj rano skusilam sie na teścik (mimo, iż obiecałam sobie czekanie do piątku:)) nio i dalej jedna kreska:(, @ nie ma a to juz 29 dzien cyklu, no i co mnie zastanawia, ze temp. wciaz powyzej 37. Rano 37.4, teraz 37.3- ale musze chyba czekac na ta wstretna @ ona wie ze ja jej wyczekuje, lub jej braku to sie pewnie przesunie 2-3 dni wrrr. Czuje sie w 100% jak na @ brzuszek napecznialy jak na 4 mcy ciazy wrrrr. Jutro wyjezdzam, wiec moze latwiej mi bedzie nie myslec za duzo, choc w domu pewnie pierwsze pytanie bedzie, kiedy bedzie wnuk:/ nikt nie wie ze sie staramy bo nie chcemy ciaglych pytan czy juz itd.
 
Dobranoc dziewczynki... trzymajcie kciuki... jutro rano robię test, idę wcześniej spać bo się nie mogę doczekać ;-) Mam nadzieje że będą DWIE KRESECZKI


3mam bardzo mocno kciuki, choc ciezko sie pisze z takimi zacisnietymi:) Mam nadzieje, ze rano przeczytam o 2 kreseczkach i przeslesz nam wszystki fluidy:)
 
reklama
dziękuję :-) żeby jeszcze był do tego ciążowy, bo ja mam zazwyczja ładne no i nic z tego nie wynika... no ale jest szansa. Muszę Ci powiedzieć, że trochę mnie kusi, żeby zrobić wcześniej tescik, tak żeby zobaczyć, czy może będą dwie kreski w związku z moimi podejrzeniami, że może coś tak się wykluwa ale się nie utrzymuje... mam testy o czułości 25. Kiedy mi radzisz zrobić? chyba nie 10 dpo jeszcze prawda? Bo wtedy często nie wychodzą. Ja bym chciała zdążyć przed @, jeśli takową dostanę, ale tak krótko przed, żeby stężenie ew. hormonu było jak największe. Pierwszy termin @ mam 20 września, to jest 12dc ale to będzie po weselu do rana :baffled:

eijf ja się nie znam na tabletkach, ale mocno trzymam kciuki żeby pomogło! cel uświęca środki. jeśli masz po tym urodzić zdrowego dzidziusia to bierz nawet kilka dzienie! :tak: z drugiej strony przestań już czytać bo z doświadczenia wiem, że to tylko wzbudza niezdrowe emocje i będziesz się pewnie nakręcać. :no:


No to teraz wszystkie trzymamy kciuki by te ładne temp. tym razem byly zwiastunem fasolki:)
 
Do góry