reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej dziewczynki:) Wróciłam z urlopu nad morzem:) Było super:) Nie mam czasu nadrobic tego wszystkiego co naskrobałyście przez ten tydzień... Jak stało sie coś istotnego to proszę o streszczenie wydarzeń ostatniego tygodnia:)

U mnie nic nowego... To mój 15dc, ff jeszcze nie wyznaczyło owu ale ja obstawiam, ze była wczoraj...
 
Zrób tak jak Ci serce podpowiada - Ja znam siebie i wiem, że za nic na świecie bym nie wytrzymała i zrobiła, ale podziwiam każdą która umie poczekać (może coś w tym jest by natury z byt szybko nie podglądać):-)


Ładnie powiedziane...poczekam do soboty,jeśli nie dostanę @ z odstawienia wtedy zrobię test...:tak:
 
Hej dziewczynki:) Wróciłam z urlopu nad morzem:) Było super:) Nie mam czasu nadrobic tego wszystkiego co naskrobałyście przez ten tydzień... Jak stało sie coś istotnego to proszę o streszczenie wydarzeń ostatniego tygodnia:)

U mnie nic nowego... To mój 15dc, ff jeszcze nie wyznaczyło owu ale ja obstawiam, ze była wczoraj...


AGAPAS jest w ciąży w 5 tygodniu,lekarka wczoraj jej potwierdziła....
 
Ciekawe kiedy ja będę miała owulację, błagam niech tylko poczeka do poniedziałku z tym zbieraniem, bo mój M wraca dopiero w niedzielę wieczorem :-(

Ja chyba oszaleje jak go nie będzie w ....................

Wtedy kolejny cykl w plecy :-(

Ale co ma być to bedzie - obiecałam w końcu sobie, że tym razem wszystko powolutku i spokojnie.............
 
Ciekawe kiedy ja będę miała owulację, błagam niech tylko poczeka do poniedziałku z tym zbieraniem, bo mój M wraca dopiero w niedzielę wieczorem :-(

Ja chyba oszaleje jak go nie będzie w ....................

Wtedy kolejny cykl w plecy :-(

Ale co ma być to bedzie - obiecałam w końcu sobie, że tym razem wszystko powolutku i spokojnie.............

No chyba jednak trzeba wyluzować....bo inaczej tylko się stresujemy...i kto mówił,że ciążą to taka łatwa sprawa ....
 
Dzięki dziewczynki, jesteście kochane :-):-D:-).

Agapas gratulacje, ja pewnie nikomu nie powiem do 12tc. ale będę umierać z radości :-)

Wiesz emma, ja też miałam jeszcze nikomu nic nie mówić, ale najzwyczajniej w świecie nie wytrzymaliśmy z mężem.... uwierz mi, jak już czekasz na tą ciążę, starasz się z mężem i nagle zachodzisz... to nie jest to takie proste utrzymać tą radość w tajemnicy - tym bardziej, że raczej nie obracam się w towarzystwie ludzi, którzy życzyliby mi źle :-):-) - więc myślę, że raczej nie mam sie czego obawiać pod tym kątem :tak::-). Poza tym to myślę, że specjalnie też nie będę chlapała jęzorem na prawo i lewo, chociaż nie robię z tego też wielkiej tajemnicy...

Buziaczki :* i miłego dnia ;-)
 
Dzięki dziewczynki, jesteście kochane :-):-D:-).



Wiesz emma, ja też miałam jeszcze nikomu nic nie mówić, ale najzwyczajniej w świecie nie wytrzymaliśmy z mężem.... uwierz mi, jak już czekasz na tą ciążę, starasz się z mężem i nagle zachodzisz... to nie jest to takie proste utrzymać tą radość w tajemnicy - tym bardziej, że raczej nie obracam się w towarzystwie ludzi, którzy życzyliby mi źle :-):-) - więc myślę, że raczej nie mam sie czego obawiać pod tym kątem :tak::-). Poza tym to myślę, że specjalnie też nie będę chlapała jęzorem na prawo i lewo, chociaż nie robię z tego też wielkiej tajemnicy...

Buziaczki :* i miłego dnia ;-)


Zgadzam się z toba!

A ja to już nie wytrzymuje wiesz...chciałabym już mieć wiedzę jaka jest sytuacja....tym bardziej,że boli mnie gardło :zawstydzona/y:
 
Witam Wszystkie staraczki:-)
My również zaczynamy, więc jestem świeżynką tutaj;-)
Życzę powodzenia
Jestem pewna, że nam Wszystkim się uda:-)
 
reklama
Do góry