reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Z tego co widzę na liście to parę dziewczyn ma co relacjonować:
TESTUJĄCE:

Syllwiia26 - 4 września
katia_793 - 5 września-melduję @ od 4.09
&Ewcia - 7 września
mmm - 8 września
Marzi55 - 10 września
jagodka1231 - 10 września
Rudka - 16 września
Claudia4oyu - 25 września
zielona.wampirzyca - 25 września
emilchen - 26 września
pati1159 - 29 września... :)
scorpioniczkaa - 30 września
Hope33 - październik ???

Chwalcie sie dziewczynki ile ma fasolki w brzuszku!!!
:crazy::crazy::crazy:
 
reklama
jagodka - a jak sie czujesz z tego co widzę za 2 dni powinnaś testować- jakie przeczucia??


Witaj Agniesiar,

no cóż..mam testować za 2 dni,ale ponieważ biore tabletki regulujące pracę janików i jutro biorę ostatnią to poczekam z 2-3 dni na ewentualne krwawienie z odstawienia,jeśli się nie pojawi to w weekend będę testować...wcześniej chyba się nie zdecyduje.

Co do objawów - no cóż,boli mnie podbrzusze,wieczorami to się nasila,choć wczoraj bolało mnie cały dzień. Ja generalnie przed @ nie mamtakich bóli,ale cały czas brałam tabsy antykonc. teraz po odstawieniu przez 2 miesiące przed miesiączką było różnie. Teraz jakoś tak mnie boli dziwnie podbrzusze...poza tym czuje się czasem wzdeta...no i mam wilczy apetyt na wieczór,a potem jestem taaaka przepełniona! ale czy to są jakieś objawy świadczące....hmmm...???? nie wiem..... mam taką nadzieję.....:zawstydzona/y:
 
Do góry