reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hi

Czyli my juz do archiwum :-(
Lopciu a moze to jest wlasnie to , mam nadzieje ze odpuscisz tak jak ja &&&&&&&&&&

Buziam Was bardzo mocno i powiem ze bakuje mi Was strasznie
 
Witam się i ja Laseczki ;-)


... mnie też Was brakuje, choć sama nie jestem bez winy bo czasu ciągle mało :baffled:

Pozdr serdecznie wszystkie Staraczki 2010
 
witam was

Lucynko smutne co piszesz ale może akurat wtedy sie uda.... ja tez juz momentami nie mam sił :/ w tym cyklu zrobię jeszcze ten monitoring ale jak sie nie uda to nie wiem...pewnie też odpuszcze.zmeczona jestem
 
Kinga mi już nie zależy jestem tym strasznie zmęczona:( no ale i tak jest smutno że tylko mam jednego skarba:(
...oj boli...

erba u innych sie może sprawdza ale ja to jestem wyjątek
 
nie będzie mnie tak często właściwie podjęłam decyzję
juz się nie staram bo i po co i tak nie wychodzi
mam dosyć tego czekania
pewnie będe wpadac coś tak podobnie jak teraz z przerwami
lopciu ale jak cie sie kieys uda to przyjdz i pochwal sie nam bo duzo co poodchodzilo a potem zaciazylo to juz tu niewrocilo :-(

witam wszystkie ja od popczatku roku jakos ogarnac sie niemoge ze wszystkim i ciagle zmeczona mam nadzieje ze to tylko przesilenie jesienne i zmiana rozkladu dnia dostosowana do szkoly ;-)
ale bedzie ok chcialam sie pochwalic ze stracilam juz 7 kg na mojej dietce :-):-D jeszcze 19 i bede w niebie :-p:sorry2: mmam nadzieje ze sie uda i ze niepotrwa to zadlugo ;-)

i dzis dostalam pismo 1 pazdziernika mamy kolejna komisje lekarska corki wiec baaaaardzo prosze w ten dzien o 8:45 o mocne trzymanie kciukow ;-) ok zmykam juz b padam a rano od nowa kolejny dzien :sorry2:
 
Lucynko a ja nadal wierzę mimo że to trwa tak długo..... zobacz dziewczyny Tu juz mają dzieciaczki swoje a my dalej z jednym dzieckiem ( ale zobacz jakich mamy wspaniałych tych synków!) cieszmy się tym co mamy.
Boli boli.... też bym chciała a zobacz nie wychodzi :((( ech
Kiedyś się może i nam uda....
 
Lucynko a ja nadal wierzę mimo że to trwa tak długo..... zobacz dziewczyny Tu juz mają dzieciaczki swoje a my dalej z jednym dzieckiem ( ale zobacz jakich mamy wspaniałych tych synków!) cieszmy się tym co mamy.
Boli boli.... też bym chciała a zobacz nie wychodzi :((( ech
Kiedyś się może i nam uda....
Trzymam za was i za tosie kciuki dalej :-)
 
reklama
Hej!!!

Żabko kciuki zaciśnięte&&&&&&&&&&&&& my dziś byłyśmy na komisji teraz czekamy na decyzję. super Ci ta waga spada:-)

Kinga.Lopop zobaczycie jak Wam fasolinki zrobią niespodziankę i do Was "przyjdą" &&&&&&&&&&&&

A u nas ok .Nadzia rośnie już obiadki,kaszki i deserki wcina :) Starsza córcia do przedszkola zaczęła chodzić -bardzo jej się podoba . a czas leci i leci jeszcze trochę i święta:-D

pozdrawiam i buziaki:-)
 
Do góry