reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej :) Nadzia ma juz 4 miesiące, człowiek ciągle zalatany a czas płynie nie wiadomo kiedy .Niestety mała ma duży niedosłuch :( i będzie nosić aparaciki . a po za tym wszystko ok :) Żabko my też teraz składamy dokumenty na komisję ., ciekawe ile będziemy czekać?

Oto Nadzia

ślicznotka ;-)

ale bedzie ok chcialam sie pochwalic ze stracilam juz 7 kg na mojej dietce :-):-D jeszcze 19 i bede w niebie :-p:sorry2: mmam nadzieje ze sie uda i ze niepotrwa to zadlugo ;-)

świetnie :tak: trzymać tak dalej :tak: wklejisz foto to cię nie poznamy :-D

Batonik widzialam Cię :-p:laugh2:No i jeszcze siedzi a nic nie pisze

Udało mi sie wywąchac iz 16-09 Pok urodziła Zosie A Pajka urodziła synka 17-09 :)

A teraz to juz lete spać

Pok i Pajka - gratulacje :-D:-D:-D


Witam :-D
Ja jak zwykle szybko, bo obiadek muszę gazem zrobić :-p
Międzyzdroje -rewelka :tak:
Nie wytrzymałam i jeszcze zorganizowałam rodzinie niespodziankę i zabrałam ich do Szklarskiej Poręby na weekend :tak: Kochane GÓRY -jak to bez nich żyć (?):-)
2 tyg temu mieliśmy Wesele u mojego kuzyna -rewelka zabawa :tak:
A 1 tydz. temu byłam na ślubie kumpelki :-D

Kasy poszło, ale warto ;-):tak::-):-D

Mama dziś pojechała do sanatorium więc musimy sami sobie zorganizować czas z Gabi, a i ja do pracy grafik mam ciężki :baffled: jakoś minie te 3 tyg.

Lecę i zdrówka życzę :-)

BUZIAK :-D:-D:-D
 
ślicznotka ;-)



świetnie :tak: trzymać tak dalej :tak: wklejisz foto to cię nie poznamy :-D



Pok i Pajka - gratulacje :-D:-D:-D


Witam :-D
Ja jak zwykle szybko, bo obiadek muszę gazem zrobić :-p
Międzyzdroje -rewelka :tak:
Nie wytrzymałam i jeszcze zorganizowałam rodzinie niespodziankę i zabrałam ich do Szklarskiej Poręby na weekend :tak: Kochane GÓRY -jak to bez nich żyć (?):-)
2 tyg temu mieliśmy Wesele u mojego kuzyna -rewelka zabawa :tak:
A 1 tydz. temu byłam na ślubie kumpelki :-D

Kasy poszło, ale warto ;-):tak::-):-D

Mama dziś pojechała do sanatorium więc musimy sami sobie zorganizować czas z Gabi, a i ja do pracy grafik mam ciężki :baffled: jakoś minie te 3 tyg.

Lecę i zdrówka życzę :-)

BUZIAK :-D:-D:-D
juz jestem 9 kg lzejsza :-p:-p:-p o 7 juz zapomnialam hihihi a fotke wrzuce jak juz schudne wiecej to wkleje focie przed i po diecie ;-) sama jestem ciekawa jak to bedzie wygladac hihihihi ale juz 2 pary spodni dzinsow poszly w odstawke bo wisza na mnie a jeszcze niedawno byly obcisle :szok::confused: a ja nielubie w takich chodzic jak w udach i pupie wisi wszystko :-D teraz nosze mniejsze obcisle i czekam az i one sie rozluznia ;-) a po domu chodze w dresiakach wiec nieprzygladam sie czy wisza czy nie...

kobietki co tak cicho?ja jutro jade do dentystki na kolejna wizyte tym razem z mezem :-p pierwszy raz bedzie u mojej dentystki sobie zeby robic zxobaczymy jak pojdzie a zaraz po dentystce wizyta u ortopedy co prawda mam wszystko na ta sama godzine ale do ortopedy moge byc pozniej bo i tak zawsze sie spoznia

dobranoc kobietki
 
Superowo :tak:
Też ciekawa jestem fotki :-)



Witam :-)
Ale pogoda do bani :sorry: leje i leje, pochmurno i spać się chce :sorry:
a ja dziś szał :-p upiekłam ciasteczka ala pieguski -prosty przepis a pycha :-p i okna pomyłam w 2 pokojach (dużych) :tak: jeszcze w 1 pokoju i kuchni mi zostały, ale to te mniejsze :-)
ide na ciacho :-p
pa, pa :-)
 
Ostatnia edycja:
juz jestem 9 kg lzejsza :-p:-p:-p o 7 juz zapomnialam hihihi a fotke wrzuce jak juz schudne wiecej to wkleje focie przed i po diecie ;-) sama jestem ciekawa jak to bedzie wygladac hihihihi ale juz 2 pary spodni dzinsow poszly w odstawke bo wisza na mnie a jeszcze niedawno byly obcisle :szok::confused: a ja nielubie w takich chodzic jak w udach i pupie wisi wszystko :-D teraz nosze mniejsze obcisle i czekam az i one sie rozluznia ;-) a po domu chodze w dresiakach wiec nieprzygladam sie czy wisza czy nie...

kobietki co tak cicho?ja jutro jade do dentystki na kolejna wizyte tym razem z mezem :-p pierwszy raz bedzie u mojej dentystki sobie zeby robic zxobaczymy jak pojdzie a zaraz po dentystce wizyta u ortopedy co prawda mam wszystko na ta sama godzine ale do ortopedy moge byc pozniej bo i tak zawsze sie spoznia

dobranoc kobietki
trzymam kciuki za diete i czekam na zdjecia :-)
 
Superowo :tak:
Też ciekawa jestem fotki :-)



Witam :-)
Ale pogoda do bani :sorry: leje i leje, pochmurno i spać się chce :sorry:
a ja dziś szał :-p upiekłam ciasteczka ala pieguski -prosty przepis a pycha :-p i okna pomyłam w 2 pokojach (dużych) :tak: jeszcze w 1 pokoju i kuchni mi zostały, ale to te mniejsze :-)
ide na ciacho :-p
pa, pa :-)
moje okna juz wolaja o pomste a mam tylko 2 do umycia u siebie i u corki ale czasu narazie kompletnie brak :sorry:
trzymam kciuki za diete i czekam na zdjecia :-)
no musze w wolnej chwili corke poprosic zeby mi zdjecie zrobila wkoncu juz 10 kg mniej to powinno byc juz cos widac :-p:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry