reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

http://ecytaty.pl/Dzieci/Gdyby_na_wielkim_swiecie_zabrakl.html... Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie ...


moje "małe-wielkie" sześciomiesięczne SZCZĘŚCIE I DUMA :-)

5.jpg
Obraz 074.jpg
12.jpg
Obraz 062.jpg


POZDRAWIAMY :-p
 
reklama
Cześć dziewczynki, ale Wam pociechy rosną, patrząc na zdiecia tych maluszków widac jak czas leci...
Pozdrawiam niedzielnie:):)
 
Witam i ja,

Podczytuję Was, ale jakoś nie mam weny na pisanie;). U nas ok, rośniemy, mały ma juz ponad 600gram i wszytsko jest ok. Ja mam problem z plamieniem, ze względu na popękaną od zaparć szyjkę, ale to nie zagraża maluszkowi.
Obserwuję jak Wasze maluszki rosną i już nie mogę doczekać się gdy utulę w sowich ramionach moje małe szczęście.

Pozdrawiam
 
Witamy sie i my niedzielnie :-)

Batonik piękne słowa i wszystkiego naj naj dla Blani a moja dziś 13 i pół ech jak ten czas leci , a Roro za 2 dni 2 miesiace .
dlaczego tak ten czas szybko ucieka:huh: .

Robin hellolll no czas z.....iela ;-)
Nanusia wszystkiego dobrego dla Was i będzie synuś ?
Scully pytałaś kiedy smigam na pierwsza wizytkę , jutro
Pozdrowionka i miłej niedzieli
 
Witam i ja,

Podczytuję Was, ale jakoś nie mam weny na pisanie;). U nas ok, rośniemy, mały ma juz ponad 600gram i wszytsko jest ok. Ja mam problem z plamieniem, ze względu na popękaną od zaparć szyjkę, ale to nie zagraża maluszkowi.
Obserwuję jak Wasze maluszki rosną i już nie mogę doczekać się gdy utulę w sowich ramionach moje małe szczęście.

Pozdrawiam
witamy kochana sciesz sie ciaza i ruchami szybko minie a potem sie teskni ja staram sie cieszyc kazdym dniem bo wiem ze to sie juz raczej niepowtorzy te kopniaki i to wyczekiwanie i wkoncu maly czlowieczek zamiast w srodku to obok nas :-)
http://ecytaty.pl/Dzieci/Gdyby_na_wielkim_swiecie_zabrakl.html... Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie ...


moje "małe-wielkie" sześciomiesięczne SZCZĘŚCIE I DUMA :-)

Zobacz załącznik 364624
Zobacz załącznik 364627
Zobacz załącznik 364630
Zobacz załącznik 364633


POZDRAWIAMY :-p
wszystkiego naj naj na pol roczku antos jutro konczy 5 miesiecy jupii, a blancia juz ci sama siedzi????

hej kobietki jutro ruszam na duze zakupy przedchrzcinowe miecho i te wszystkie inne rzeczy bo w srode przed bozym cialem beda tlumy i pustki w sklepach wiec ide jutro na zakupy bo w piatek to wogole niebede miala ochoty latac po sklepach :-)
 
hej hej
Lopciu jaki sliczny awatarek
Zabciu wow to za chwile wielkie wydarzenie , ale pracy nie zazdroszcze i tego biegania po sklepach
 
hej hej
Lopciu jaki sliczny awatarek
Zabciu wow to za chwile wielkie wydarzenie , ale pracy nie zazdroszcze i tego biegania po sklepach
no dzisiaj bieganie po sklepach az sie boje ile wydamy:baffled: no ale trudno jeszcze tylko sobota mnie przeraza ta cala robota z dziecmi na glowie cos czuje ze posiedze do nocy hihihihi

milego dnia kobietki i caluski od antosia dla cioteczek bo wlasnie siedzi na kolanach:-D
 
reklama
Do góry