reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

:-)Witam piątkowo ;-)


... u nas od rana pochmurno i pada deszczyk :sorry: ehh ostatnio cierpię na brak weny - wybaczcie :zawstydzona/y::-( wczoraj wzięłam się troszkę za odgruzowywanie mieszkania :laugh2::laugh2: zostało tylko troszkę poprasować :eek: ale mam nerwa bo kupiłam sobie specjalnie pronto do paneli i dziadostwo straszne :wściekła/y: jakieś smugi robi i podłoga mocno matowa, normalnie się wściec można, jak macie jakiś sprawdzony środek to poproszę o rady ;-):tak: znowu zaczęły mi okropnie wypadać włosy :sorry:masakra :-( w środę teściowa mnie wku**** bo przyszła i się uparła na spacer z Blanią a mała spała w łóżeczku, no a ona mówi to ją weźmie i wsadzi do wózka, ja pier**** co za mózg :wściekła/y::wściekła/y: na szczęście Blanka zasnęła wtedy na grubo ponad 3h więc już jej się czekać nie chciało ;-) ale w ogóle co za pomysł wyrywać dziecko ze snu i do wózka na spacer :eek: chyba że ja jestem jakaś przewrażliwiona :-:)zawstydzona/y: no ale gwarantuje że Blania nie spałaby wtedy ponad 3h, kto wie czy w ogóle by spała :sorry:

Ebruś całuski dla Rorusia z okazji 8 tygodni życia :-p;-):tak::-)

Mysza tęsknię
unhappy.gif


Pozdrówka dla reszty Babolków :-p
 
reklama
Hej laseczki ;-)
Ło jak się gwarno zrobiło ulalllaaa

Żabciu masz racje fajnie by było poklikac z dziewczynami

Lopciu Ty to masz zdrowie 25 ckm :szok:

Batonik ja tez nie wybudzam , raz tak zrobiłam bo posluchalam ze trzeba obudzic bo bedzie spal dalej , nas tez nik nie wybudza prawda ( no moze teraz tak na cycusia ale to przyjemne wybudzanie :tak:;-))

Miłego weeekkeenduuu ja uciekam odgruzowc chatke jak to mowi Batonik :-D i dzis bede piekla ciasta bo jutro A ma imieninki wiec goscie sie zwala

Pozdrowionka
 
Hej laseczki ;-)
Ło jak się gwarno zrobiło ulalllaaa

Żabciu masz racje fajnie by było poklikac z dziewczynami

Lopciu Ty to masz zdrowie 25 ckm :szok:

Batonik ja tez nie wybudzam , raz tak zrobiłam bo posluchalam ze trzeba obudzic bo bedzie spal dalej , nas tez nik nie wybudza prawda ( no moze teraz tak na cycusia ale to przyjemne wybudzanie :tak:;-))

Miłego weeekkeenduuu ja uciekam odgruzowc chatke jak to mowi Batonik :-D i dzis bede piekla ciasta bo jutro A ma imieninki wiec goscie sie zwala

Pozdrowionka

Witam laseczki dlugoo mnie nie bylo
 
Zabka no faceci są mało rozumni:-pniestety. Ja też z moim ciągłe wojny prowadzę bo jak mu się łopatą nie nakłądzie że czarne to czarne to sam nei dojdzie..a męski punkt widzenia chyba zależy od punktu siedzenia:baffled: :-D
Scully ojjj jak fajnie, że mąż będzie w domku i odpoczniesz:tak::tak::tak:
Lopo witaaaaaj:-) kurcze ale się stęskniłam za Wami:tak:
Jak chce Wam się czytać to proszę Pom�ż Laurze - przekaż 1% podatku na operację splotu barkowego . tu jest nasza historia, muszę zaktualizować.
Przeszliśmy koszmar, groziła nam operacja nerwów splotu barkowego za granicą. Zbierałam kasę na operację bo 4 m-ce ręka była jak flak:-(operacja miała nas kosztować 7-12tys euro :no: Ale kolejne konsultacje odraczały operację bo Laura 3 dni przed pierwszą z nich uniosła rękę na tyle wysoko, żeby sie zastanawiać nad sensem zabiegu:tak: I tak przy kolejnych okazywało sięże LAura robi coraz wieksze postępy. Ciągle przez to jesteśmy w rozjazdach, dzieci bardizej lubią spędzać w aucie chyba niz w domu:baffled:;-) Jak nie Wawa to Kielce, jeszcze był Kraków i prawie Wrocław...no i o mały włosek Aachen na koooońcu Niemiec:tak: Laura teraz potrafi włożyć jedzonko d obuzi ale ręka jest tak słabiutka że zjęść nie potrafi. Ale wierzę że bedzie dobrze:tak: cięgle sie rehabilitujemy więc efekt musi być.
Aale się rozpisałam:tak:
Strasznei szkoda mi tych dzieci z uszkodzonym splotem a wiem że rodzi się ich coraz wiecej:-(
No nic, idę popisać jeszcze tu i tam i spadam spać z moim synkiem;-) M w rozjazdach wraca jedynie na wekendy:-(

Trzymam kciuki aby coraz lepiej bylo
 
No elolll Sevensonka co tam u Cb ????

Ledwo zyje laseczki malej 3 zab idzie marudna i zakrecona jak sloik ogorkow.Oskar szkole skonczyl w ta sirode i swira z nimi w domu chce dostac bo ciagle deszcz pada i w domu siedzimy jest jeszcze moj chrzesniak od miesiaca 5 lat ma i ciagle sie kluca. Waze dalej 58kg i skora mi wszedzie zwisa pewnie tluszczyk tam siedzi pije kawy latte nagminnie chyba z nudow.matko jak ja do stycznia wytrzymam zanudze sie na smierc wszyscy wokol pracuja ucza sie a ja w domu..... Czy ktoras z wam ma ten link co sie zdjecia wstawia bo maz mi wyprol caly kompoter i nic nie mam. Jejku dobrze ze chociaz internet mam moj swiat okno na zycie
aaaaaaa no i przylatuje do pl w nastepna sobote na cale 4 tyg jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ktos z krakowa chce sie spotkac bardzo chetnie na kawusie i polskiego serniczka hahhaah
 
Ledwo zyje laseczki malej 3 zab idzie marudna i zakrecona jak sloik ogorkow.Oskar szkole skonczyl w ta sirode i swira z nimi w domu chce dostac bo ciagle deszcz pada i w domu siedzimy jest jeszcze moj chrzesniak od miesiaca 5 lat ma i ciagle sie kluca. Waze dalej 58kg i skora mi wszedzie zwisa pewnie tluszczyk tam siedzi pije kawy latte nagminnie chyba z nudow.matko jak ja do stycznia wytrzymam zanudze sie na smierc wszyscy wokol pracuja ucza sie a ja w domu..... Czy ktoras z wam ma ten link co sie zdjecia wstawia bo maz mi wyprol caly kompoter i nic nie mam. Jejku dobrze ze chociaz internet mam moj swiat okno na zycie
aaaaaaa no i przylatuje do pl w nastepna sobote na cale 4 tyg jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ktos z krakowa chce sie spotkac bardzo chetnie na kawusie i polskiego serniczka hahhaah

Nie narzekaj nie narzekaj jeszcze zatęskisz za takimi nudami
Zdjecia wstawiasz jak piszesz wiadomosc masz taka ikonke wstaw obrazek :) . Ja niestety do Krakowwa mam za daleko
 
reklama
Do góry