reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Scully jakbyś chciała mogę Tobie odsprzedac 1 butelkę SS bo zamówiłam dwie i ani jedna nie otwarta , wiec jak chcesz napisz na priv-a adres t Tobie wyślę Bo ja raczej nie zuzyję 2

A u nas nocka ok , Bąbel jak zasnal kole 21 tak obudzil sie o 6:40 :szok: a ze mnie się lało :-D:szok: i zaraz odciagacz poszedł w ruch :-D
Miłego dnia babolki :rofl2:

:tak:super (z tym SS) zaraz kliknę adres :tak:
śpioszek mały :-) daje ci pospać :-) moja maleńka idzie lulu ok. 10:00-11:00, budzi się zazwyczaj raz ok. 1:00-2:00 i potem już rano o ok. 7:00 :tak: też daje pospać ;-)


hej kobietki moje dziecko dzis mmnie zaskoczylo bo spal do 4 niemial podudki o 1 az w szoku bylam rano jak zobaczylam ze jasno jest..ale to chyba na otarcie lez niespodzianka bo fest zaczyna sie psuc mniedzy mna a moim i chyba tym razem sie rozstaniemy :-( poczekam do chrzcin poudaje niby rodzinke a potem zwine manatki i pewnie bede musiala wrocic do ojca bo gdzie ja sie podzieje z dwojka dzieci :-( mam juz coraz mniej sil na to wszystko juz dluzej niewytrzymam tak i w dodatku pod jednym dachem z tesciami...dobrej nocki kochane sorki ze sie tak wylewam ale jak zwykle niemam komu :-(

ja też polecam rozmowę i wyciszenie :tak: i nie odkładajcie rozmowy na później, bo potem się wszystko kumuluje, a lepiej załatwiać sprawy na bieąco :tak: napewno się wszystko ułoży :tak: trzymam kciuki :tak:
fotki superowe :-D:-D:-D

Cześć dziewczyn.
Zobaczyłam cudnego synka żabcii musiałam się odezwać:-D aaahhh jaki ślicznyyy:tak:
Moja niunia rośnie kto wie co było to operacja odroczonai moze w ogóle nas ominie więc super, ręka u Laury coraz lepiej i powoli wychodzę z dołka:tak:
Miłego dnia.

ja nie zabardzo jestem na bieżąco, bo nie zaglądałaś do nas, a po innych forach nie chodzę :sorry2:
fajnie, że dzieciaczki ci rosną :tak: i z tego co piszesz wnioskuję, że córcia zdrowieje :-)
zaglądaj do nas częściej :tak: zapraszamy :tak: pozdrawiam :-D




U nas ok :) Powoli do przodu :)
Mąż ma teraz 2 tyg wolne więc tak w kratkę wchodzę do was, ale pamiętam i myślę co tam u was ;-):tak::-D
POZDRAWIAM :) :-D
 
reklama
witam się zaglądałam do was ale od 2 dni blokowało mi się coś nie nie mogłam pisać:-(

zabko kochanie jest druga opcja położyc dzieci spać i wyjśc przed domek porozmawiać na ławeczce lub w grzybku( jeżeli taki macie) wieczorem zmieni się chociaż trochę otoczenie
trzymam za ciebie &&&&& pamiętaj nie postępujcie pochopnie

kerna super wiadomości pozdrawiam i bardzo się cieszę dalej trzymam kciukaski żeby tak dalej szybko do przodu szło:)&&&&

erbuś cudny ten twój śpioszek z spaniem:)
zabko mały przystojniaczek:):)
scully super że mężuś ma tyle wolnego:) I już mała ma 1 miesiąc ach jak to leci:)
 
Cześć dziewczyn.
Zobaczyłam cudnego synka żabcii musiałam się odezwać:-D aaahhh jaki ślicznyyy:tak:
Moja niunia rośnie kto wie co było to operacja odroczonai moze w ogóle nas ominie więc super, ręka u Laury coraz lepiej i powoli wychodzę z dołka:tak:
Miłego dnia.
no no no widze ze musze czesciej fotki wrzucac to morze przywieje reszte starych staraczek z tego watku ;-) kerna napisz cos wiecej co u was dlugo tu was niebylo jak malutka

kobietki a ja umowilam sie z kolezanka na sobote wieczor do niej do domu na popijawke :-) wypijemy sobie super wodeczke z lidla brzoskwiniowa uwielbiam ja musze sie troche odchamic i juz dzis poinformowalam meza ze w sobote wieczorem wychodze jak dzieci pojda spac a on z nimi zostaje bo jak on szedl z kumplami na imprezki to ja sama zostawalam.... wiec szykuje sie mily wieczor bez meza :-)

a od wczoraj jak wrocil z pracy zacal sie troche starac (znaczy sie interesowac dziecmi) i troche zmienil zachowanie troszke pogadalismy ale nic konkretnego z tej rozmowy niewyniklo tylko kazdy przedstawil swoje spostrzezenia i tyle ale zobaczymy co czas pokaze
 
Zabka no faceci są mało rozumni:-pniestety. Ja też z moim ciągłe wojny prowadzę bo jak mu się łopatą nie nakłądzie że czarne to czarne to sam nei dojdzie..a męski punkt widzenia chyba zależy od punktu siedzenia:baffled: :-D
Scully ojjj jak fajnie, że mąż będzie w domku i odpoczniesz:tak::tak::tak:
Lopo witaaaaaj:-) kurcze ale się stęskniłam za Wami:tak:
Jak chce Wam się czytać to proszę Pom�ż Laurze - przekaż 1% podatku na operację splotu barkowego . tu jest nasza historia, muszę zaktualizować.
Przeszliśmy koszmar, groziła nam operacja nerwów splotu barkowego za granicą. Zbierałam kasę na operację bo 4 m-ce ręka była jak flak:-(operacja miała nas kosztować 7-12tys euro :no: Ale kolejne konsultacje odraczały operację bo Laura 3 dni przed pierwszą z nich uniosła rękę na tyle wysoko, żeby sie zastanawiać nad sensem zabiegu:tak: I tak przy kolejnych okazywało sięże LAura robi coraz wieksze postępy. Ciągle przez to jesteśmy w rozjazdach, dzieci bardizej lubią spędzać w aucie chyba niz w domu:baffled:;-) Jak nie Wawa to Kielce, jeszcze był Kraków i prawie Wrocław...no i o mały włosek Aachen na koooońcu Niemiec:tak: Laura teraz potrafi włożyć jedzonko d obuzi ale ręka jest tak słabiutka że zjęść nie potrafi. Ale wierzę że bedzie dobrze:tak: cięgle sie rehabilitujemy więc efekt musi być.
Aale się rozpisałam:tak:
Strasznei szkoda mi tych dzieci z uszkodzonym splotem a wiem że rodzi się ich coraz wiecej:-(
No nic, idę popisać jeszcze tu i tam i spadam spać z moim synkiem;-) M w rozjazdach wraca jedynie na wekendy:-(
 
Hej

Scully zaraz napiszę :)

Żabciu to super ze szykuje sie babski wieczor

Lopciu helloll no jeszcze troche i wakacjeee

Kerna super ze Laura zdrowieje , ja rownież trzymam &&& za Was Bedzie dobrze musi być !

Dziś Roro kończy 8 tygodni :)

Miłego dnia

Scully ja też nie mogę nie wiem co mam tu nagrzebane napisz na nk !
 
Ostatnia edycja:
Przeszliśmy koszmar, groziła nam operacja nerwów splotu barkowego za granicą. Zbierałam kasę na operację bo 4 m-ce ręka była jak flak:-(operacja miała nas kosztować 7-12tys euro :no: Ale kolejne konsultacje odraczały operację bo Laura 3 dni przed pierwszą z nich uniosła rękę na tyle wysoko, żeby sie zastanawiać nad sensem zabiegu:tak: I tak przy kolejnych okazywało sięże LAura robi coraz wieksze postępy. Ciągle przez to jesteśmy w rozjazdach, dzieci bardizej lubią spędzać w aucie chyba niz w domu:baffled:;-) Jak nie Wawa to Kielce, jeszcze był Kraków i prawie Wrocław...no i o mały włosek Aachen na koooońcu Niemiec:tak: Laura teraz potrafi włożyć jedzonko d obuzi ale ręka jest tak słabiutka że zjęść nie potrafi. Ale wierzę że bedzie dobrze:tak: cięgle sie rehabilitujemy więc efekt musi być.
Aale się rozpisałam:tak:
Strasznei szkoda mi tych dzieci z uszkodzonym splotem a wiem że rodzi się ich coraz wiecej:-(
No nic, idę popisać jeszcze tu i tam i spadam spać z moim synkiem;-) M w rozjazdach wraca jedynie na wekendy:-(

w wolnej chwili poczytam :tak: z tego co piszesz to cieszę się, że coraz lepiej z córcią :tak: będę trzymać kciukaski by z dnia na dzień było lepiej aż do pełnosprawności :tak:

Dziś Roro kończy 8 tygodni :)

Miłego dnia

Scully ja też nie mogę nie wiem co mam tu nagrzebane napisz na nk !

już 8 :-D:-D:-D ale zleciało :-D:-D:-D a na pierwszą wizytę do gin to kiedy miałaś iść (pisałaś, ale mi umknęło)? :sorry: bo ja się zastanawiam na kiedy się umówić :sorry:czy zaraz po 6 tyg czy poczekać trochę :sorry:



Ja na chwilkę luknąć :-D Gabi z babcią na spacerku (ululała się) :-) A ja mykam się wietrzyć ;-)
Pozdro :-D
 
wpadłam tylko na chwilkę
dzisiaj z dzieciakami zamiast lekcji zrobiliśmy 25 km rowerami
ufff :zawstydzona/y: wiecie siedzenie pobolewa:-p muszę wymoczyć moją na 4literki piwko i będzie dobrze:):)
pozdrawiam

kerna wpadaj częściej- dobre wieści że rączke podnosi- właściwie wydaje mi się że nie ma jeszcze roczku więc idzie ku dobremu:):)
 
hej kobietki

kerna super ze sa postepy oby tak dalej

no i z babskiego wieczoru dupa....moj tak mi zrzedzil a ile tam bede a po co a co bede robic a kto nas bedzie pilnowac a czy na impre niepojdziemy ze sie wk....lam i napisalam kumpeli ze nici odwolujemy, a on potem do mnie przed praca ze moge isc w srode bo on ma wolne a w sobote jedzie na zabijanie z ojcem.....albo sie martwi zeby na imprezke niewybyla z kumpela ...och jak bym go trzasla czyms ciezkim to by mu leb z plucami odpadl....:wściekła/y: niewiem jak ja znim wytrzymam od srody do poniedzialku (bo bedzie mial wolne) wnerwil mnie bo jak on szedl z kumplami na IMPREZE kilka razy to ja nic niemowilam ale jak raz ja chce wyjsc to wielkie halo i sto pytan do...
jeszcze tescie teraz wrocili i od wejsia sapia do mnie :wściekła/y::crazy: odechcialo mi sie juz babskiego wieczoru bo wiem ze jak wroce po 20:00 to mi zrobia raban ze gdzie ja laze sama i o tej godzinie ze dzieci sa w domu do pilnowania i takie tam :baffled::angry::confused2::growl: az mi ulzylo jak buzki powewalalam ;-) ogolem to nienawidze tego domu i tesciow nieraz nie sa zli ale tyle krwi mi juz natruli ze zniechecilam sie do nich na calego i wystarczy ze sa w domu a ja juz chodze podminowana..

ok kochane milego wieczorku i wkoncu zaczyna sie ruch znowu robic jeszcze by trzeba bylo zwolac mississ i inne nasze staraczki :tak:bylo by gwarniej
 
reklama
Do góry