reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam się i ja

Olakle to Natka śpi jak zając na miedzy , pamietam ze moja tez miała taki okres ze sobie takie 15 minutowe drzemki robiła .

Myszko no czasem moze byc od ząbków , albo może coś nazołądku od jedzonka najwazniejsze ze dziś wsio ok

A m dziś po wstretnej glukozie bleeee dało sie przezyc ale smak w buzi straszny . Cały dzionek z jedzeniem z głowy tak mi nie dobrze
Miłego dzionka Wam życzę
 
Witam się i ja

Olakle to Natka śpi jak zając na miedzy , pamietam ze moja tez miała taki okres ze sobie takie 15 minutowe drzemki robiła .

Myszko no czasem moze byc od ząbków , albo może coś nazołądku od jedzonka najwazniejsze ze dziś wsio ok

A m dziś po wstretnej glukozie bleeee dało sie przezyc ale smak w buzi straszny . Cały dzionek z jedzeniem z głowy tak mi nie dobrze
Miłego dzionka Wam życzę
kurcze erbuś smaku nie zazdroszczę ale super że już po tym wstrętnym badaniu
&&&&&& za dobry wyniczek
kiedy wizyta u ginki?????????
 
:-)Witam popołudniowo!!!

...my dziś zaliczyłyśmy spanko do 10 :szok: potem przyjechała babcia (czytaj moja mamita) i tak dzionek leci ;-) mała spokojna, śpi ładnie a w międzyczasie nadal fascynuje się swoją karuzelą :tak:

Olkale dzięki za link ;-) właśnie sobie zamówiłam tą chustę, cena rozsądna, bo 200 zł to mi było troszkę szkoda na 5m materiału :laugh2:

Mysza cieszę się że mój zięciullo ma się lepiej ;-):tak:, jak wstałam w nocy o 3 do małej to myślałam o Was ;-) P.S. niedługo coś powinno do Was zawitać ;-) niespodzianka od Blanki dla narzeczonego:laugh2:

Lopop mam nadzieję że jak już się wszystko ułoży w pracy to i fasolka się pojawi ;-):tak: może ona właśnie na to czeka aż się wszystko poukłada;-)

Erbuś Ty Kochana to już na ostatnich nogach normalnie :laugh2: już niedługo utulisz Rogerka :-p;-):tak:



P.S. widzę nieznaczną poprawę na Blankowej buźce ... pssst żeby nie zapeszyć :-p


Pozdrawiamy
 
kurcze erbuś smaku nie zazdroszczę ale super że już po tym wstrętnym badaniu
&&&&&& za dobry wyniczek
kiedy wizyta u ginki?????????

Wizytka za tydzień 01-03 jestem ciekawa ile klusek przybrał :) Dziś Pani z labol powiedziała ze mam nisko brzusio chyba za wczesnie ???

:-)Witam popołudniowo!!!

...my dziś zaliczyłyśmy spanko do 10 :szok: potem przyjechała babcia (czytaj moja mamita) i tak dzionek leci ;-) mała spokojna, śpi ładnie a w międzyczasie nadal fascynuje się swoją karuzelą :tak:

Olkale dzięki za link ;-) właśnie sobie zamówiłam tą chustę, cena rozsądna, bo 200 zł to mi było troszkę szkoda na 5m materiału :laugh2:

Mysza cieszę się że mój zięciullo ma się lepiej ;-):tak:, jak wstałam w nocy o 3 do małej to myślałam o Was ;-) P.S. niedługo coś powinno do Was zawitać ;-) niespodzianka od Blanki dla narzeczonego:laugh2:

Lopop mam nadzieję że jak już się wszystko ułoży w pracy to i fasolka się pojawi ;-):tak: może ona właśnie na to czeka aż się wszystko poukłada;-)

Erbuś Ty Kochana to już na ostatnich nogach normalnie :laugh2: już niedługo utulisz Rogerka :-p;-):tak:



P.S. widzę nieznaczną poprawę na Blankowej buźce ... pssst żeby nie zapeszyć :-p


Pozdrawiamy

Spcio ze u Blanci poprawa :)
No jeszcze troszkę , dziś mi sie śniło ze urodziłam i mały ważył 1850 ale to przez to ze sie wczoraj naczytałam i zdjec babasków naoglądałam
 
:-)Hej Żabko

... to badanie było dlatego, że mała miała po urodzeniu stwierdzony mało zwarty UKM obu nerek i należało to skontrolować czy nic się nie będzie działo i czy wszystko się unormuje, na nasze szczęście wszystko jest w porządku UKM zwarty i nie poszerzony a nerki prawidłowej wielkości :tak:;-) jeszcze tylko badanie moczu musimy zrobić

mała dziś zachwycona karuzelą :tak: oderwać oczu nie może odkąd wróciliśmy :tak: i zaciesza plapkę :-D

co do przepisu to bardzo proste ... bo kucharka ze mnie marna ... filet z piersi kurczaka solisz i pieprzysz delikatnie, wrzucasz do rękawa + warzywa Hortex i do piekarnika rozgrzanego na 200 stopni i finał :-D:-D bardzo czasochłonne

Myszka dziex, ale wiesz że nie dam chrupnąć ani kawałka mojej Kluseczki :-D

Pozdro ;-)
Ooo no to super ze badanie wyszlo ok i dzieki za przepis ja dzis sobie zjadlam potarte jabuszko z marchewka byla super ale tesciowa mnie potem postraszyla ze niemoge swiezego ja lka bo maly odcierpi ze jablka niby wzdymaja i juz mi sie odechcialo urozmaicac menu :-(
Hejka!

Kto dzisiaj kawusię serwuje ?!?

Lopciu to mam nadzieje że wszystko się poukłada w pracy.
Szymuś zdrowy, choć wczoraj coś mu gorączka skończyła, ale po czopku spadła i dzisiaj też już rano w normie. Postraszyli mnie że takie coś to może być od ząbków.

Batonik a tam nie dasz...nie będę się prosić - wycałuję i tyle.
Cieszę się że wsio ok no i życzę udanej zabawy przy zbieraniu siuśków.

Pozdrawiam
Duzo dzieci goraczkoje podczas zabkowania
Witam się i ja

Olakle to Natka śpi jak zając na miedzy , pamietam ze moja tez miała taki okres ze sobie takie 15 minutowe drzemki robiła .

Myszko no czasem moze byc od ząbków , albo może coś nazołądku od jedzonka najwazniejsze ze dziś wsio ok

A m dziś po wstretnej glukozie bleeee dało sie przezyc ale smak w buzi straszny . Cały dzionek z jedzeniem z głowy tak mi nie dobrze
Miłego dzionka Wam życzę
tak pozno mialas glukoze robiona?przeciez ja sie robi w piatym miesiacu
Wizytka za tydzień 01-03 jestem ciekawa ile klusek przybrał :) Dziś Pani z labol powiedziała ze mam nisko brzusio chyba za wczesnie ???



Spcio ze u Blanci poprawa :)
No jeszcze troszkę , dziś mi sie śniło ze urodziłam i mały ważył 1850 ale to przez to ze sie wczoraj naczytałam i zdjec babasków naoglądałam
spokojnie ja tez teraz z malym mialam nisko od 7 miesiaca nawet polozna straszyla mnie ze niedotrwam do stycznia i co malego wyciagneli 9 dni po terminie i niespieszylo mu sie na swiat
 
heloł
u Nas jakiś gorszy okres... ze spaniem chyba. Tak o małej mówiliśmy, ze spi jak zajac pod miedzą :) do 4 nad ranem karmiłam ja 5 razy, a wcale nie zasypiała od razu, za to z rana obudziła sie o 7 i przed chwilka padłą...a mi jak na złosć nie chce sie spać :( kryzys przyjdzie później :)
Wczoraj to dosłownie oprócz przedpołudniowej drzemki 10 min, spała dwa razy po poł godziny...chodzi za to spać wcześniej, ale niestey wczesniej sie też budzi :(

Żabka mam nadzieje, ze jabłuszko nie zaszkodziło...jakby co to mozesz je troszke przypróżyć na patelni...poza tym musicie juz trochę smaki urozmaicać (dzieciaczki maja juz miesiac) zeby mleczko inaczej smakowało :)

co do glukozy to robi sie ja 2 razy raz z obciazeniem 50g a drugi z 75g i chyba to badanie miałaś robione erbuś ?

Batonik fajnie, ze lekka poprawa jest...mam nadzieje, ze to początek końca :) a płuczesz jeszcze ciuszki małej w płynie?

Dziś w nocy piłam bardzo duzo wody ( chyba ponad litr), wieczorem rumianek pół litra...jakby trochę lepiej z mleczkiem w nocy było....efekt uboczny 3 razy w nocy w toalecie na siusiu byłam :) no i dzisiaj J ma mi kupić tabletki ziołowe na laktacje, moze bedą lepsze niz herbatka :)

znów zimno dzis wiec siedzimy w domku :(
buziole

aaaa kawa.jpgdziś ja zapraszam :)
 
elołłłłłłłłł w zimny czwartkowy poranek
Brrrrrrrrrr jaka zimnica

Olkale ja pamiętam dostałam takie tabsy na laktację od ginki
A co do glukozy to miałam 50 , moja ginka az sie zdziwiła ze tak dlugo sie uchowałm , poprostu przegapiła na poczatku mialam sam cukier badany i był w normie .
Dokładnie Żabciu brzuszek nisko , skurcze są coraz czesciej i jak bedzie miał wyjsc to stwierdzi ze u mamusi dobrze :)

A my jaknarazie w domku , pozniej zrobimy sobie delikatny spacerek musze isc autko odpalic .
Miłego dziionka !

Nyguski wstawać !!!!!!!!!!!!!
 
:-)Hej Baboli witam czwartkowo ;-)

... my powoli ogarnięte, mała właśnie poszła lulu do łóżeczka a mamusia zamiast się umyć to na kompa :laugh2: u nas dziś znowu -12 :-( ehh podobno w weekend ma być już lepiej, czekam z utęsknieniem na lepszą pogodę i spacerek :tak:

... Olkale już nie płuczę ciuszków małej w nowym płynie, wróciliśmy z powrotem do Jelpa i krostki zniknęły z ciała :tak: za to teraz w tych miejscach ma bardzo przesuszoną skórę i mimo, że kąpiemy ją w Oilatum Soft to wczoraj posmarowałam ją delikatnie oliwką :tak: a w ogóle to mała ma bardzo przesuszoną skórę na główce :zawstydzona/y: nie wiem czy to ciemieniucha czy co, ale na całej główce :sorry: stosujemy przed kąpaniem oliwkę i olejuszkę :sorry: ale specjalnie nie ma efektów, wyczesuję to wszystko, ale ten dziabąg ma takie kudełki długie że :szok:


dziś w planie mam prasowanie i na tym koniec :laugh2: nie będę się przemęczać ;-):laugh2: R ma zupkę ja tradycyjnie ryż z jabłkiem na obiadek :-( więc nic specjalnie nie będziemy przygotowywać ;-)

Myszka wstawaj śpiochu!!!

Erbuś Ty też ;-)


Pozdrawiamy :-pObraz 1137.jpg
 
reklama
Scully na katarek kup sobie Euphorbium.
A co do książek to ja Szymkowi od maleńkiego czytałam, i teraz wyraźnie widać że ma swoje ulubione wierszyki i takie które go nie interesują.
Najlepsze dla dzieciaków wierszyki-rymowanki.

dziękuję :tak: o tym leku będę pamiętać :tak: mama była wczoraj na kontroli u lekarza (napewno ona mnie zaraziła - zarazek jeden :confused2:) i babka przepisała mi Bioparox (do buzi i noska), więc póki co biorę :tak:
Super :-D pożyczę z biblioteki wierszyki i będę czytać :-D bo sama w domu nie mam :zawstydzona/y: mam tylko fajurskie baśnie i inne książeczki (jeszcze po mnie -dużo tego, bo nie chciałam oddać i zachomikowałam) ;-)

A m dziś po wstretnej glukozie bleeee dało sie przezyc ale smak w buzi straszny . Cały dzionek z jedzeniem z głowy tak mi nie dobrze
Miłego dzionka Wam życzę

1 glukoza?? :-p faktycznie się uchowałaś :-D

Ooo no to super ze badanie wyszlo ok i dzieki za przepis ja dzis sobie zjadlam potarte jabuszko z marchewka byla super ale tesciowa mnie potem postraszyla ze niemoge swiezego ja lka bo maly odcierpi ze jablka niby wzdymaja i juz mi sie odechcialo urozmaicac menu :-(

mi się zdawało, że jabłuszko można :sorry: nawet do szpitala się ciążaróweczką przynosi na lepszą przemianę i ładną... hm... kupkę :laugh2:

co do glukozy to robi sie ja 2 razy raz z obciazeniem 50g a drugi z 75g i chyba to badanie miałaś robione erbuś ?

aaaaZobacz załącznik 330837dziś ja zapraszam :)

no ja miałam póki co jedną i to odrazu 75g :-p może nie zrobią drugiej :sorry: oby :sorry:
śliczna kawusia :-p ja póki co z katarem przy herbatce :-p



Wczoraj cały dzień nie miałam neta :confused2: Ale smutno było... :sorry: Nawet złapałam się na tym, że mówię do męża: "Nie ma neta, nic nie mogę zrobić... To wejdę sobie do dziewczynek na forum", a on na mnie patrzy i w śmiech :laugh2: Szkoda, że forum nie działa bez netowo :-p
 
Do góry