reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hejka
erbuś no wysoki ten cukier- słodka kobietka z ciebie:-D a tak na poważnie to się nie martw bo pójdziesz drugi raz skoro jesteś już i tak na dietce i wtedy już nie wiele zostanie czasu od wizyty u ginki z drugim wyniczkiem:) przecież już tak niewiele zostało tylko 47 dni boszeee jak to leci

dziewczyny zazdroszczę słodkich , dużych kupeczek:tak: też bym chciała przebierać już takie
a reszta dziewczyn jakoś słabo zagląda no nie?????
batonik też tak całkiem nie dawno się zastanawiałam nad chustą że teraz bym kupiła bo z tym kręgosłupem odciąża go
 
reklama
dziewczyny decyzja zapadła zamykaja mi szkołę:(
no cóż jak nie urok to sraczka - więc nawet sobie myślę że mogło się udać ale potem usłyszeliśmy a zamiarach i podświadomie "poszło" i przyszła @ no cóż takie jest życie:(
teraz nie wiem kiedy do was zajrzę
trzymajcie się cieplutko pomimo takich mrozów

przykro :-(

Musze sie wam pochwalic ze waze juz tyle samo co przed ciaza :-)

szybciutko zeszło :tak:

ja nadal mam 4kg ciążowe :-( ale sobie mówię że to cycki pełne mleka tyle ważą :-D
najgorsze jest to Babolki że 20.03 mam chrzciny i kompletnie nie mam w co się ubrać, jak patrzę w lustro to wydaje mi się że tylko worek od ziemniaków mogę założyć :zawstydzona/y::-(

do 20.03. jeszcze czas to zejdzie ;-) i do tego czasu ciuszki się znajdą :tak:
Podpowiedz mi. Na nauki dla rodziców chodziliście jak byłaś w ciąży, czy teraz?? Bo u mnie Ksiądz ogłasza, że są i nie wiem w sumie kiedy iść... :sorry:

A ja dziś poszłam odebrać wyniki i co i wiedziałam ze tak bedzie oczywiscie cukier na czczo 70 ale po 50 glukozy juz 158 ,Jak nie urok to sraczka wrrrrrrrrrr

współczuję :-(

No zobaczymy co mi powie odnośnie tego cukru . U mnie jak narazie 8/9 na plusie w zaleznosci czy mi nozki spuchną .
generalnie to ja duzo nie przybieralam na wadze bo srednia wychodzi 1,5 kg tylko w tym grudniu tak zaszalalam ze 3 kg sie przyplataly , ale z mloda w tym samym okresie tez tyle skoczylo bo patrzylam w karcie ciazy . I wiesz nawet nie czuje tych Bąblowych kg , nie mam problemu z zakladaniem butow , obcinaniem i malowaniem paznokietkow u nog Z mloda to mi troche gorzej szło . Ale ostatnio zauwazylam ze serducho mi wali ulala i szybko sie mecze no i to spojenie lonowe czsem boli ze szoookk

ja mam czasem problem ze schyleniem się, bo maleństwo lubi na samiutkim dole się wcisnąć i czuję jak kopie, gdy go tam przycisnę :-D
odważna jesteś z tym wyjazdem :tak: ja też chciałam gdzieś jechać, ale jak się naczytałam o tym godzinnym nocnym spaniu i ciągłym wiszeniu dzidzi przy cycusiu to mi się odechciało wyjazdów :sorry: będziemy na działeczkę kursować ;-)



Ja dziś mam nockę nie przespaną i przy okazji mężusiowi zafundowałam taką nockę... Tylko kaszlałam, smarkałam się i kręciłam...
Dziś już temp mi skoczyła na 37,1 stopni... Apap pomógł :tak:
Tak sobie dziś "zdycham" powolutku :sorry: Czekam na zdrówko... :sorry:
 
do 20.03. jeszcze czas to zejdzie ;-) i do tego czasu ciuszki się znajdą :tak:
Podpowiedz mi. Na nauki dla rodziców chodziliście jak byłaś w ciąży, czy teraz?? Bo u mnie Ksiądz ogłasza, że są i nie wiem w sumie kiedy iść... :sorry:

Hej Scully ;-)

... kuruj się Babolku, kuruj :tak:

co do nauk to my idziemy dzień przed chrzcinami, po mszy wieczornej, bynajmniej tak jest u nas :tak: a do chrzcin zostało 20 parę dni pewnie za dużo to już minie zleci kg :sorry:
 
;-)Hej dziewuszki, witam się piątkowo już prawie weekendowo :-)

... dziś spanko do 9 ;-) nie chce mi się wcześniej wstawać bo jak taki mróz to i tak na dwór nie idziemy :-( obecnie -10 pozostaje tylko balkonik na 30 min :sorry: a Blanka zasnęła ładnie o 6 więc wykorzystałam okazję :-) no zresztą głupota byłoby wstać już o 6 i buszować po chałupce toż to środek nocy :-D właśnie wcinam śniadanko bo Blanka poszła lulu :tak: ehhh od rana dwie mega kupy z przebieraniem kompletnym włącznie :tak: takie mi funduje rozrywki ten mój mały Grzmotek :laugh2:

Żabka nieźle z wagą :tak: ja nadal mam 4kg ciążowe :-( ale sobie mówię że to cycki pełne mleka tyle ważą :-D

najgorsze jest to Babolki że 20.03 mam chrzciny i kompletnie nie mam w co się ubrać, jak patrzę w lustro to wydaje mi się że tylko worek od ziemniaków mogę założyć :zawstydzona/y::-(


Wstawać Nyguski :-p

Pozdrawiamy
4 kg to nieduzo a ja tez niemam nic na chrzciny dla siebie w kosciele bede w kurtce a w domu pewnie w czyms wygodnym poprostu
witam porannie
my tez dzis pospałysmy do 9 jestem jak nowo narodzona :) teraz Natka ucia sobie drzemkę, spi juz 20 min :0
a my wczoraj poszłyśmy na godzinny spacer i było całkiem przyjemnie ok 2...dzis też idziemy :)
po 17 ide do pediatry... od wczoraj walcze z laktatorem i mało mam mleczka niestety...z obu piersi sciagam pokarmu tyle ile, ze małą wypija to na raz i jeszcze ma mało (z piersi ciagnie tylko z jedej na karmienie i potem drugiej juz nie chce)...
Erbuś pytałam wczoraj w aptece o tabsy...kobieta mówiła, ze tylko sa na zatrzymanie laktacji...brombek :(

my batonik też przebieranie kupkowe zaliczyłysmy od rana :) zdarza sie to prawie codziennie...zaczęłam sie zastanawiać czy to tylko Nam sie zdarza :) ostatnio kupiłam Haggisy zamiast Pampersów, mam wrazenie, ze są z tyłu wyzsze i mnie uchodzi ;)

lopciu bardzo mi przykro z powodu pracy :(
na laktacje sa cherbatki specjalne i wogole trzeba duzo pic o tabletkach nieslyszalam
bry piątkowo

Batonik proszę Cię worek od ziemniaków co ta sa 4 kg , zgubisz
u mnie jak na razie waga stoi oby tak dalej , ale pewnie trudniej bedzie zrzucic bo juz nie ta przemiana nie te latka

Żabciu to pięknie ze już zgubiłaś

Olkale to zadzwoń do swojej ginki napewno Ci coś przepisze , ja pamietam mialam takie malusckie tableteczki :)

Lopciu bardzo mi przykro , masz rację jak nie urok to sraczka . Kurcze co za kraj

A ja dziś poszłam odebrać wyniki i co i wiedziałam ze tak bedzie oczywiscie cukier na czczo 70 ale po 50 glukozy juz 158 ,Jak nie urok to sraczka wrrrrrrrrrr

Miłego dzionka Babolki
moze niebedzie zle nastepne napewno beda ok
:-(Erbuś przykro mi, witaj w klubie słodkich mamuś ;-) ja miałam po 75g glukozy, po 2h - 149 :zawstydzona/y: będziesz musiała się pewnie kłuć :-( i mierzyć cukier po posiłkach :tak: swoją droga może dlatego Rogerek tak ładnie idzie z wagą :tak: Kochana nie ma się co przejmować, dużo już nie zostało ;-):tak: mam nadzieję że na diecie się obędzie i będzie si :tak: ale początki to droga przez mękę :zawstydzona/y: wszystkiego odmawiać sobie :sorry: z nami leżała taka dziewczyna fajna która powiedziała, że ona absolutnie nie zamierza sobie niczego odmawiać bo jest ciągle głodna:tak: i jadła słodkie i inne zakazane rzeczy a później cukier zbijała insuliną :laugh2: zaopatrz się w krakersy i sucharki :tak:


Byłyśmy 1h na spacerku bo temp -5 i przyjechała moja mamita i poszłyśmy odebrać moje wyniki :tak: cieszę się bo wszystko jest w jak najlepszym porządku :-p próby wątrobowe dobre, żelazo też i morfologia znośna :tak: najbardziej martwiłam się próbami wątrobowymi :zawstydzona/y: ale wsio jest si i pewnie ominie mnie biopsja wątroby HHUUUUUUURRRRRRAAAAAAAA:laugh2:

Babole wyłazić z krzaczorków :-)


P.S. Olkale przyszła dziś chusta ta którą Ty masz - fajna zrobiłyśmy pierwszą przymiarkę i poszła do prania ale jutro już zaczynamy się chustować :D dzięki za poradę !!!
super ze wyniki sa ok a drogie sa takie chusty?zaciekawilyscie mnie nimi...


przykro :-(



szybciutko zeszło :tak:



do 20.03. jeszcze czas to zejdzie ;-) i do tego czasu ciuszki się znajdą :tak:
Podpowiedz mi. Na nauki dla rodziców chodziliście jak byłaś w ciąży, czy teraz?? Bo u mnie Ksiądz ogłasza, że są i nie wiem w sumie kiedy iść... :sorry:



współczuję :-(



ja mam czasem problem ze schyleniem się, bo maleństwo lubi na samiutkim dole się wcisnąć i czuję jak kopie, gdy go tam przycisnę :-D
odważna jesteś z tym wyjazdem :tak: ja też chciałam gdzieś jechać, ale jak się naczytałam o tym godzinnym nocnym spaniu i ciągłym wiszeniu dzidzi przy cycusiu to mi się odechciało wyjazdów :sorry: będziemy na działeczkę kursować ;-)



Ja dziś mam nockę nie przespaną i przy okazji mężusiowi zafundowałam taką nockę... Tylko kaszlałam, smarkałam się i kręciłam...
Dziś już temp mi skoczyła na 37,1 stopni... Apap pomógł :tak:
Tak sobie dziś "zdycham" powolutku :sorry: Czekam na zdrówko... :sorry:
kuruj sie polecam taki zielony syrop dla kobiet w ciazy ja zdychalam a on postawil mnie na nogi w dwa dni rewelacja polecam
Hej Scully ;-)

... kuruj się Babolku, kuruj :tak:

co do nauk to my idziemy dzień przed chrzcinami, po mszy wieczornej, bynajmniej tak jest u nas :tak: a do chrzcin zostało 20 parę dni pewnie za dużo to już minie zleci kg :sorry:

u nas niema nauk przed chrzcinami bo bw sumie po co chyba ze sie cos zmienilo..
Witam kobietki jutro jade do taty na net wiec jutro wkleje wam kilka fotek malego :-)
 
witam wieczorowo:tak:
fajnie Batonik, ze jestes zadowolona...te ż wiazałam na krzyż, ale wydaje mi sie, ze kieszonka jest lepsza...spróbuj (szczegolnie z wałeczkiem na szyi) fajnie, ze Blanka zadowolona, bo Natka nieraz się złosci jak ja wkładam, bo ona strasznie ciekawa jest, a chusta ją ogranicza...ale uspokaja sie i zasypia:tak:dla mnie duzym plusem są wolne ręce i to, że moge coś zrobic :tak: również polecam chusta lepsza dla bioderek niż nosidełko (poczytaj sobe Erba o tym)

Erbuś no nieźle z tym cukrem sie uchowałaś

Scully duzo zdrówka

Jestem po wizycie u pediatry...niestety tendencja spadkowa z mlekiem (w poniedziałek zadzwonię do ginki...zobaczymy czy zna ten lek) mam karmić proszkiem, a mjak narosnie w piersiach to podac pierś, nawet gdyby było to 2 razy na dobe) bo ściaganie laktatorem nie powoduje zwiększenia produkcji...ale moze taka natura kobiet w mojej rodzince (mam i babcia te z krótko karmiły :-()
dziś na wieczór mała wypiła 140 ml (z 2 piersi najwięcej ile sciagnelam to 100 ml)

Dobrej nocki

Ps. co sie dzieje ze Svensonka...pisał, ze bedzie żadziej zagladać?
 
na laktacje sa cherbatki specjalne i wogole trzeba duzo pic o tabletkach nieslyszalam


super ze wyniki sa ok a drogie sa takie chusty?zaciekawilyscie mnie nimi...

Witam kobietki jutro jade do taty na net wiec jutro wkleje wam kilka fotek malego :-)
hej zabka
herbatki na laktację pije juz od dawna... wodę też, wczoraj to ok.4l wypiłam

chusta o której pisałam (chyba w week) kosztuje z przesyłką 69 zł
CHUSTA TKANA AZIMI PASECZKI 5m PROMOCJA + PORADNIK (1462233674) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
warto zajrzeć na stronę, ze względu na poradnik i poczytac o morzyściach
na zdjatko czekamy:)
 
Hej Kobietki!

Witam się z moim 4miesięcznikiem :-) kiedy to zleciało!

Erbuś już niewiele Ci czasu zostało w 2paku więc trochę detki i już będziesz tulić.

Lopciu oj przykro...a co w takiej sytuacji ? Będziecie gdzieś oddelegowani czy każdy ma sobie sam radzić ?

Żabko czekam na fotki małego Antonio.

Batonik gdzie cofka !?!

Scully wracaj do zdrówka!

Pozdrawiam...zaraz się cofnę to doczytam co u Was więcej.
 
Witam się i ja w piekne sloneczne sobotnie popoludnie

Lopciu i ty bedziesz za chwile miała swoję piękne kupinki , zobaczysz i bedziesz przechodzić przez tematy wagowe cukrowe zobaczysz ŻYCZĘ TOBIE Z CAŁEGO SERDUCHA Z DWOCH SERDUCH :) I NIE TYLKO TOBIE ALE I WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM !!!!!!

Olakle no najlepiej zadzwon i się dowiesz w razie w daj znac ja ide na wizyte we wtorek to pogadam ze swoją ginką .I tak nie mysl o tym karmieniu bo to tez psychika robi swoje wyluzuj troszeczkę , wiem ze łatwo sie mowi

Sculyy zdrówka !

Myszko wszystkiego naj dla Szymulki A nak nawiasem to ten czas zapyla niesamowicie

Żabciu Czekamy czekamy na foto Antonio

Batoniku a Ty gdzie ??



A my dziś w domku chatkę ogarniamy dostałam jakiegoś powera i kawke dziś sobie wypiłam .Moja Mamitka mowi ze pewnie zaczynam sie szykować ;-):szok:

Miłej soboty
Buziaki
 
co do nauk to my idziemy dzień przed chrzcinami, po mszy wieczornej, bynajmniej tak jest u nas :tak: a do chrzcin zostało 20 parę dni pewnie za dużo to już minie zleci kg :sorry:

szczerze to co do kilogramów to bym nie przywiązywała takiej dużej wagi :tak: bo przecież od noszenia maleństwa mięśnie się wyrabiają (a mięśnie są dużo cięższe niż tłuszczyk) :tak:

Witam kobietki jutro jade do taty na net wiec jutro wkleje wam kilka fotek malego :-)

jupi fotki będą :-D

Witam się z moim 4miesięcznikiem :-) kiedy to zleciało!

już 4 m-ce?? :sorry2: ale ten czas leci :sorry2:

A my dziś w domku chatkę ogarniamy dostałam jakiegoś powera i kawke dziś sobie wypiłam .Moja Mamitka mowi ze pewnie zaczynam sie szykować ;-):szok:

no napewno :tak: super szalej sobie :tak::-D
ja póki co weny nie czuję :sorry2: a jak pomyślę o kupnie wózka, łóżeczka, praniu tej sterty ciuszków, zakupy dla maleństwa, wysprzątaniu i urządzeniu pokoiku itp... to mam ochotę zakopać się pod kocyk :-p



Mi dziś lepiej :-D całą nockę przespałam ładnie (nie licząc jednego wstania i przebrania się, bo wiruski z potem wylazły) ;-) Całe łóżko było moje, bo mąż zwiał do drugiego pokoju spać :-)
Miodzik lipowy dokupiłam (mama, bo ja nie wychodzę :-p) i piję z mleczkiem :-p jami :-p
 
reklama
Erbuś daj sobie spokój z tym szykowaniem...jeszcze trochę przyjdzie Ci poczekać.

Scully jak dzisiaj samopoczucie ?

Batonik co się tak dzisiaj opierdzielasz... wstawaj i się melduj.

Ja uwiązana w domu z Szymkiem, czekam na W. i jak tylko wróci to wybywam na zakupy coby się trochę rozerwać.
Muszę jakieś ciuchy pokupić...bo ostatnio moja szafa znacznie zubożała, albo za małe, albo za duże.
 
Do góry