reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam się niedzielnie :-)

Robin to &&& !

olkale u nas na SR odradzali Leko... podobno najlepszy spirytus lub ten octenisept, ale pewnie co szpital i SR to nauki. Co do laktatora to zastanów się czy jest sens go już teraz kupować...bo przecież nie wiadomo czy aby na pewno będzie potrzebny. Najwyżej pokaż mężowi który byś chciała (wybierz ręczny i elektryczny, bo to też różnie bywa) i jakby nagle okazał się przydatny to Ci zakupi.
U mnie (i w większości chyba) szpitalu jest tak że na miejscu można kupić u położnych, za ceną jak na allegro więc bez obawy przepłacenia.
A pierwsza furka i łoże dla Natalki już kupione ?

Asiucha-L rozkręciłą się ta wredota u Ciebie ?

Svensonka trzymam kciukasy żeby akcja się szybko rozkręciła.

Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
reklama
Witam się niedzielnie :-)


Asiucha-L rozkręciłą się ta wredota u Ciebie ?

Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Oj rozkręciła i to nieźle, dziś najgorszy dzień a jestem w pracy, ratuje się apapem i no spą.

Tak patrzę na twoje suwaczki to coś jest nie tak, na jednym masz jakieś 3 tygodnie do porodu, licząc mniej więcej 40 tyg. ciąży, na drugim 12 dni. Bliziutko!
 
asiucha z tymi moimi suwaczkami to jest tak że dwa wskazuja wiek ciąży...ale ja będę miałą CC więc termin mam ustalony na 29.10 i ten właśnie co pokazuj ile do porodu zostało to właśnie odlicza czas do tej daty.
To życzę żeby małpiszon szybko odpuścił i już się szybko nie pokazał.
 
asiucha z tymi moimi suwaczkami to jest tak że dwa wskazuja wiek ciąży...ale ja będę miałą CC więc termin mam ustalony na 29.10 i ten właśnie co pokazuj ile do porodu zostało to właśnie odlicza czas do tej daty.
To życzę żeby małpiszon szybko odpuścił i już się szybko nie pokazał.

Wow za 12 dni będziesz tulić Szymulka fantastycznie!
A z tą @ hm... fajnie byłoby zapomnieć o niej na 9 miesięcy.
 
Mysza postanowiłam kupić laktator, bo koszt niewielki (mniej niz 30 zł) nawet jakbym miała go użyć 1 raz to nie będę żałowała wydanych pieniedzy... a będe przygotowana ;)
Bardzo bym chciał karmić piersią wiec mam nadzieję, ze przyda sie :)

Mysza a czemu cc?

Asiucha tulam mocno ... przekaż tej paskudzie, ze nie jest miłe widziana ;)
 
olkale a co to za laktator ?!? Bo ja jak oglądałam taki ręczny z madeli (bardzo polecany) lub aventu to właśnie w okolicach 100zł.

asiucha-L to ja Ci chętnie zabiorę @ od przyszłego tygodnia ;-)
 
witam w nocy :-) a moze już rano ;-) coś ze spaniem dziś nie za bardzo...piję właśnie herbatkę uspokajająca z Hipp'a z nadzieja, ze mnie zmuli i dośpie jeszcze troche z rana.

Mysza to model lactaset z mozliwoscia rozbudowy na elektryczny...właśnie wygrałam licytację i z przesyłka wyniesie mnie 31 zł. Czytałam sporo opinii nt. laktatorów i własnie tej firmy dziewczyny polecają najbardziej, co nie znaczy,ze zwolennczek innych nie ma;-)
Przesyłam linki obserwowanych aukcji:
Ręczny laktator MEDELA LACTASET __ ZNAKOMITY! (1268101734) - Aukcje internetowe Allegro
MEDELA LAKTATOR (1275909365) - Aukcje internetowe Allegro
 
;-)Witam się i ja poniedziałkowo ;-)

... Olkale u mnie też dziś coś ze spaniem się porobiło :-( ... przez pół nocy się wierciłam, a wieczorem za to Blanka dała koncert w brzuszku ;-) zbombardowała mnie kopniakami że ho ho :-p ... po prostu jestem z lekka nieprzytomna :oo2: ale zwalam to na poniedziałek ;-)


... Babolki ranne ma któraś jeszcze ochotę na cofkę :confused::confused: ... jeśli tak to zapraszam :-p

Zobacz załącznik 292849

:dry:MYSZA WSTAWAJ ŚPIOCHU !!!!!! ;-)


... a reszta co się obija ??? strajk jakiś czy co ??? ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no ja się nie obijam, ale pospałam jeszcze troszke :dry:
ja na koffi reflektuje :tak:

to dobrze, ze Blanka lumpuje:tak::-)... nie ma większej radości dla mamuśki niż to, ze maluszek rusza sie :tak:

ja dzis przy kompie siedzę, chce nadrobić trochę fizjologię ;-) czuję,ze czas na naukę sie kurczy
 
reklama
no ja się nie obijam, ale pospałam jeszcze troszke :dry:
ja na koffi reflektuje :tak:

to dobrze, ze Blanka lumpuje:tak::-)... nie ma większej radości dla mamuśki niż to, ze maluszek rusza sie :tak:

ja dzis przy kompie siedzę, chce nadrobić trochę fizjologię ;-) czuję,ze czas na naukę sie kurczy


Hej Olkale!!!

... nie świruj na pewno jesteś obkuta na maksa ;-):tak: ja zawsze jak miałam odczucie że nic nie wiem to najlepiej mi wychodziło ;-) życzę powodzenia i efektownej nauki :cool2: jakie to szczęście że ja już mam to za sobą :tak: w piątek mieliśmy spotkanie paczki po roku od wręczenia dyplomów tj w 1,5 roku po obronie :-p i wszyscy mówili że najmilej wspominają nasze spotkania na wykładach ale w barze :-D


... a u nas dziś szlifowanie przedpokoju :sorry2: ale na szczęście nie jest tego wiele i myślę że pójdzie gładko ;-) poza tym w sobotę zaliczyliśmy pierwszą kąpiel choć w łazience jeszcze nie położone fugi ;-) jakoś dziwnie się przyzwyczaić do nowego profilu wanny :zawstydzona/y: zwyczajnie ciasno mi było z brzuszkiem:zawstydzona/y: a R się śmiał że przecież mówił że będziemy mogli się kąpać we dwoje ale nie było mowy o trójce a ja się pakuję z Blanką :-p

... wczoraj dopadł mnie remontowy dół, tzn miałam już serdecznie dosyć i płakać mi się chciało, ale R pocieszył mnie że już w czwartek będziemy mieli kuchnię :tak: a to znaczący krok do przodu ;-)
 
Do góry